Milovala jsem život

Milovala jsem život https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359502/bmid_milovala-jsem-zivot-ft5-359502.jpg 4 134 45

Maddy byla perfektní mámou a manželkou, zábavnou kamarádkou, prima sousedkou. Nikdo by si nepomyslel, že by se mohla něčím trápit. Tedy až do chvíle, než spáchala sebevraždu a zanechala za sebou šokovaného manžela a dospívající dceru. Jak je to mohla udělat? ptají se všichni. A na tuhle otázku čtenáři odpoví sama Maddy, která ze života své rodiny tak docela neodešla. Než se vytratí navždy, musí ještě pár věcí zařídit. Například najít novou ženu pro svého muže.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

I Liked My Life , 2017

kneslova
10.04.2018 5 z 5

Moc dobře napsaná knížka, čte se skvěle, bez hluchých míst. A všichni tam jsou neuvěřitelní sympaťáci. Konec až tak překvapivý pro mne nebyl a líbil se mi.

Renatecka
04.04.2018 4 z 5

Dobrý, bavilo mě to, čtivé, rozuzlení sebevraždy překvapivé a prostě takový happy-end, dá-li se to tak napsat. 3,5*

Etoiles
22.02.2018 5 z 5

Smutný příběh plný emocí, který nás donutí zamyslet se nad tím, jak přistupujeme k životu, a že bychom naše blízké neměli brát jako samozřejmost.

evasamankova
17.02.2018 5 z 5

Výborná prvotina, ve které vládne smutek, ale přesto je plná nadějí. Takové jemné pohlazení.

Zoy
13.02.2018 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Krásně napsáno z pozice každé hlavní postavy v knize. Kdyby člověk věděl, že nás někdo z blízkých vede a hlídá, třeba by se nám řešili některé věci lépe. Doporučuji si knihu přečíst, určitě stojí za to

sebevražda smrt pro ženy rodinné vztahy romantika

Autorovy knížky

2018  84%Milovala jsem život

Kniha Milovala jsem život je v