Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477492/bmid_na-druhy-pokus-Nx8-477492.jpg 5 762 172

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou svého těla! Tak proč je, ksakru, tak neuvěřitelně přitažlivý?! Jen tři dny po zmíněném mítinku mi nečekaně zavolal – a pozval mě na rande! Samozřejmě bych radši umřela, než bych se sešla s chlápkem, jako je on. Ačkoliv musím uznat, že mi to docela polechtalo ego. Hlavně ten moment, kdy jsem ho odmítla! Jenže teď, o šest měsíců později, jsem se vypravila na konferenci do Francie, a co čert nechtěl – jedním z přednášejících je on. Příšerný, odporný, samolibý Tristan Miles! Až na to, že zatím není ani příšerný, ani odporný ani samolibý. Naopak, je překvapivě okouzlující a vtipný, a když se na mě podívá, navzdory svému přesvědčení se celá chvěju… Já se jím ale nedám uchvátit. Je to jenom sukničkář v nažehleném obleku. A já jsem zas jen vdova se třemi neukázněnými kluky na krku… Bože, ať už ta konference skončí! Každý totiž ví, že Tristan Miles vždycky dostane, po čem zatouží – a právě teď zatoužil zrovna po mně!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

The Takeover , 2020

JaSl
23.01.2023 5 z 5

Jsem teprve na straně 199 a brečím smíchy .... Už půl hodiny brečím smíchy....Je 22:38 sedím na dětském koberci se sedmi měsíční dcerou kterou jsem si vzbudila smíchem a tečou mi slzy ... Proudy slz. NIKDY v životě jsem se nezasmala u knihy víc...

kacenka6144
18.01.2023 5 z 5

Naprostá pecká. Pan Miles a Andersonová - chvíli jsem se smála, chvíli plakala. Romaňťárna se vším všudy. A kluci byli boží.

Ewe291
30.12.2022 4 z 5

Tak toto uz stalo za to, som sa aj pobavila aj smutila prosto skvele

veronikahessy
12.12.2022 4 z 5

Kniha mě příjemně překvapila, příběh měl i hloubku, řešila se zde i přeměna Tristana v zodpovědného otce. Nadchnul mě samozřejmě i zbytek knihy :)

JanickaP
06.12.2022 5 z 5

Tak u tohohle dilu jsem se vazne pobavila a od srdce se zasmala. Bavil me mozna vic nez 1.dil.

Mondaika
04.12.2022 3 z 5

Na druhý pokus se ztratíte. Matka, která má tři děti, které jsou neobyčejné a pozor, pozor zamilujete si je! Zůstává na ně sama a ještě k tomu má krachující firmou,která jí zbyla po manželovi.
Tristan je další takový ten nejen "sexuální bůh", kterého si oblíbíte i když nebudete vědět jak.

Nejlepší pasáž v knize je seznámení Tristana s Clairinymi syny a domácími mazlíčky. Upřímně jsem se ve vlaku smála určitě až nadmíru.... Tristan, díky Clairiné rodině, mění svůj život. Najednou otevírá své srdce a je z boháče co může mít, kteroukoliv ženu posedlej muž, který nechce žádnou modelku, nechce pracovat v rodinné firmě, ale chce jen rodinu Andersonovych, pro, kterou je ochotný vzdát se úplně všeho....
Kniha má, ale také části, které se táhnou a nutí vás přeskakovat...

Knihy_nad_zlato
28.11.2022 5 z 5

Asi nejlepší díl z těch tří, které jsou v češtině. A kdyby se Claire občas nechovala fakt příšerně, tak by to bylo dost možná dokonalý. Tristan mě bavil i v ostatních dílech, ale v tomhle byl snad ještě lepší. I když v některých scénách se taky mohl zachovat líp. Dost se mi tu líbil vývoj jejich vztahu. To že každý byl úplně někde jinde. Že opravdu museli dost zapracovat jak na sobě, tak i na svém vztahu, aby vůbec mohli být nějak spolu.
Každopádně nejvíc mě tu rozhodně bavili Claiřini synové. Konkrétně teda jen Fletcher a Harry. Scény s těmahle dvěma byly perfektní.
Hrozně moc se mi líbí, jak Tristan říká Harrymu Čaroději.
V téhle knížce mám uložených mraky různých pasáží. Taky je tenhle díl bezesporu nejvtipnější.
Ale nemůžu si pomoct, očekávám, že čtvrtý díl, ten o Chrisovi bude lepší. Protože prostě Chris.
Ale i tahle knížka byla úžasná.

Katka7922
25.11.2022 5 z 5

Konečně zase po dlouhé době je pro mě 5 hvězdiček málo.
Bavila jsem se až tak, že mi tekly slzy smíchem (medvídek, užovka, vlasy, smrad atd.)
A pak jsem zase brečela smutkem (prstýnek, hřbitov, Francie)
Emoce se u mě přelévali ze stranu na stranu.
Délka knihy mi vůbec nevadila, budu jedna z mála, kdo napíše - mohlo to být klidně ještě delší :-). Do Tristana jsem se "zamilovala" už v prvním díle a tady vůbec nezklamal.
Claire mi bylo líto a její reakci ke konci knihy jsem chápala. Je složité do stávající rodiny zapracovat osobu, která chce změnit spoustu zavedených pořádků.
Letos jsem nejspíš nečetla lepší knihu a už se moc těším na třetí díl, protože podle hodně názorů je ještě lepší :-) Tak jsem fakt zvědavá.

majka45
23.11.2022 5 z 5

první díl byla jednoduchá předvídatelná oddechovka, u tohoto dílu jsem se bavila. Móóóc se mi líbilo, jak kluci mezi sebou bojovali. Nejlepší byl prostřední syn Clair, depilační krém na vlasy byl perfektní.

yellow
02.11.2022 3 z 5

(SPOILER) Tento díl byl o hodně lepší než předchozí. I když jsem měla první třetinu knížky pochyby, že čtu o stejném Tristanu jaký byl popsaný v prvním díle. Zápletka byla originálnější, bylo to vtipnější, ale klidně to mohlo být kratší. Spousta věcí se pořád opakuje. No a posledních pár kapitol si mohla autorka klidně odpustit. Ale asi jí kniha přišla málo dramatická.
Přestože celkově hodnotím výrazně pozitivněji než předchozí díl, myslím, že další knížky série už raději vynechám.

Lutzinka
19.10.2022 5 z 5

Nejlepší díl série. Nejlepší zápletka. Nejlepší Miles.
Vtipný, originální příběh. Tristan a jeho cesta k srdci všech Andersonových, dvounohých i čtyřnohých, je prostě skvělá.
"On to opravdu pochopil"

Jabkovžupanu
09.10.2022 4 z 5

Konečně kniha, kde hlavní hrdince není pod 30 a zrovna nezačíná kariéru. Polovina úspěchu této knihy byla postava matky tří dětí, která řeší klasické problémy. Na rozdíl od jedničky jsem se i dost nasmála, což se cení :) Opět oddechovka. Čtivo je to spíš na dovolenou, než do metra ;))))

ctuvnoci
05.10.2022 5 z 5

Byla jsem naprosto překvapená. Myslela jsem, že to bude romantická oddechovka, neměla jsem valné očekávání. Jenže pracující matka od 3 dětí, řešící problémy dětí ve škole, snažící se udržet firmu po zesnulém muži, to už nezní jako typická slaďárna. A chlápek, co pochopí, že si nenabrnkl jen dokonale vyhovující sexuální partnerku, ale taky matku a do vztahu musí přibrat i její rozjívené děti, to je prostě super. Tohle mě opravdu bavilo.

Fidibus
30.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Tristan, kterého Claire nesnáší, protože od ní chtěl převzít společnost, se jí na semináři ve Francii dostal pod kůži. No co, užije si a pak se vrátí k normálu. Což ovšem Tristan nezamýšlí a statečně se seznamuje s jejími syny a zvěří. Nemá to jednoduché (úžasná scéna jeho 1. návštěvy) a navíc Claire stále miluje svého zesnulého muže. Nakonec to kluci vyřeší sami.
Hodně erotiky i vtipných scén, akorát trochu obsahově delší.

Sančez
22.09.2022 5 z 5

To jako vážně? Žena se třema dětma v erotické knize? Můj bože to bylo tak fantastické, že nemám slov. Procházím těžkým obdobím a tahle kniha mne naprosto odtrhla od reality a já se aspoň na chvíli bavila. Něco tak famózního jsem dlouho nečetla. Za mne 10 hvězdiček. A že je to slaďárna? No a co reality mám plné zuby a hlavně skutečných chlapů mám po krk.

Rossalie572
16.09.2022 4 z 5

Kniha byla hezká, ale myslím, že z těch tří dílů byla nejslabší. U některých kapitol jsem se nudila, ale pak zase byly kapitoly, kde jsem se od srdce zasmála.

dooky
14.09.2022 4 z 5

Opět super čtení. Na 5 hvězd to u mě není, byla slabší místa a chyběla mi chemie mezi hlavním párem. Na druhou stranu jsem se obrovsky bavila při navazování přátelství s dětmi. To první setkání mezi Tristanem a chlapci bylo geniální. Pochcánek jakbysmet.

Micandy
07.09.2022 5 z 5

Po prvním díle jsem skočila hned po druhém, protože jsem byla hrozně zvědavá. Tristan byl prostě miláček, oblíbila jsem si ho více než jeho bratra Jamesona. Claire mě někdy trochu štvala, že odmítala opakovaně Tristana. Opět jsem od knihy dostala vše, příběh mě pohltil, nepustil. Moc povedená série a já se těším na další díl, doporučuji, nudit se nebudete.

_Lucie_97
03.09.2022 5 z 5

Ten příběh mě dostal! Tristan je prostě neskutečný hlavní hrdina a ten by sebral srdce i mně (komu taky ne! ). Cely příběh je neskutečně silný, dojemný a plný vtipných momentu! To špičkovaní mezi dětmi a Tristanem jsem si užívala nejvíc. Pokud někdo zfilmuje tudle sérii, budu ho za to neskutečně milovat. Rozhodně mohu doporučit všema 10.

HadleysHope
03.09.2022 4 z 5

I druhý pokus za to stál. Opět vás to postaví a ne zrovna v tom smyslu, který myslíte.

sex láska milostné romány romantika vztahy

T. L. Swan
australská
2021  88%Jednou za život
2021  93%Na druhý pokus
2022  92%Bez zábran
2023  87%Jen mezi námi
2024  87%A co bylo dál

Kniha Na druhý pokus je v