Na druhý pokus

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou svého těla! Tak proč je, ksakru, tak neuvěřitelně přitažlivý?! Jen tři dny po zmíněném mítinku mi nečekaně zavolal – a pozval mě na rande! Samozřejmě bych radši umřela, než bych se sešla s chlápkem, jako je on. Ačkoliv musím uznat, že mi to docela polechtalo ego. Hlavně ten moment, kdy jsem ho odmítla! Jenže teď, o šest měsíců později, jsem se vypravila na konferenci do Francie, a co čert nechtěl – jedním z přednášejících je on. Příšerný, odporný, samolibý Tristan Miles! Až na to, že zatím není ani příšerný, ani odporný ani samolibý. Naopak, je překvapivě okouzlující a vtipný, a když se na mě podívá, navzdory svému přesvědčení se celá chvěju… Já se jím ale nedám uchvátit. Je to jenom sukničkář v nažehleném obleku. A já jsem zas jen vdova se třemi neukázněnými kluky na krku… Bože, ať už ta konference skončí! Každý totiž ví, že Tristan Miles vždycky dostane, po čem zatouží – a právě teď zatoužil zrovna po mně!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477492/big_na-druhy-pokus-Nx8-477492.jpg 4.8178

Milesův klub 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Metafora

The Takeover, 2020

Kniha Na druhý pokus

MarKy95
předevčírem

Po dlouhé době zase pěkná kniha. Mnohem lepší než první díl.

tittanie
předevčírem

Jsem ráda, že jsem se pustila i do čtení druhého dílu. Jsem totiž docela nadšená. Líbí se mi jak autorka píše.
Příběh měl děj. Posunoval se. Což u tohoto typu knih vidím málokdy. Líbilo se mi, že autorka nevybrala jako hrdinku blondýnu s hezkým tělem, ale fajn babu, která měla děti. Zápletka na konci mi přišla už navíc a kniha byla předvídatelná.
Už vyhlížím třetí díl.

peta88

Wow! Nemám slov, jak to byla úžasná knížka. Od začátku do konce jsem hltala každé slovo a Tristan s Clair mi neskutečně přirostli k srdci. U některých chvilek, které zažíval Tristan s dětmi jsem se nemohla udržet a smála jsem se nahlas.
Pokud někdo váhá, zda knihu přečíst, doporučuji ji na 100% - já dlouho na tak skvělou knihu nenarazila!

Njangu

Příjemné překvapení, tento druhý díl byl super. Moc jsem si to užila. Četlo se to samo. Už teď se těším na další díl. Bylo to vtipné, ale ne za každou cenu. Tento druhý díl měl vzestupnou tendenci oproti prvnímu dílu. Výborně, jen tak dál.

pollyn

Miluju Tristana a kluky. Všechny tři. Líbilo se mi, že to nemělo typický scénář. Sex-laska-problem-velkolepe usmíření. Tohle bylo košatější a mnohem více uvěřitelnější. Skvělý, užila jsem si to.

havrmoni

Ježíš to byla jízda, smála jsem se až mi tekly slzy. Takhle hezkou romanticko-erotickou a hlavně vtipnou knihu jsem už dlouho nečetla. Je tam všechno i ty pocity byť pro někoho iracionální, opravdu moc hezky napsané.

Kotátek

Skvělé počtení. Je lepší než první díl.

Raislin

Taková oddechovka na krásné prosluněné dny. Příběh je milý a kniha se čte sama. Tento díl se mi líbí víc než první. Postavy jsou mi sympatické. Velmi jsem se nasmála příhodám se syny Claire. Na zasnění a úprk od všedních dnů úplně ideální.