Milenka jeho lordstva

Když se Max, hrabě Blakehurst, setkává s Verity, domnívá se, že je to pouhá služebná. Nepoznává v ní dceru svého velitele, to děvčátko, jemuž kdysi pomohl. Život, jaký teď Verity žije, je nesnesitelný - z toho důvodu jí Max nabídne, ať se stane jeho milenkou. Ovšem právě v okamžiku, kdy Max zjišťuje, že se do ní začíná zamilovávat, objeví, kdo ta dívka ve skutečnosti je. A to je pro něj nepřekonatelná překážka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446067/big_milenka-jeho-lordstva-Gh8-446067.jpg 4.216

Kniha Milenka jeho lordstva

Mesačnica

Áno, súhlasím s predchádzajúcim komentárom. Mala som problém odtrhnúť sa od knižky a keď som už musela, tak mi bolo strašne ľúto. Veľmi pútavé, páčilo sa mi veľmi. Trochu začiatok bol strašidelný, ale nenechajte sa odradiť, neoľutujete!

Luccy78
12.10.2016

Fííha.. Tak tohle byl opravdu moc hezký příběh, který mě chytil a nepustil, dokud jsem nebyla na posledních stránkách.. Až do konce jsem byla napnutá, jak to vše dopadne a dokonce ještě pomalu na konci knihy došlo k menší dramatické chvilce.. Vřele doporučuji.