Milénium 1 - 3

Souborné vydání trilogie Milénium, která se stala celosvětovým fenoménem. Stieg Larsson ve svém kriminálním opusu z moderního Švédska zúročil vlastní zkušenosti z investigativní žurnalistiky. Příběh Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a nepřekonatelné hackerky, fascinuje miliony čtenářů po celém světě a dočkal se i filmového zpracování. Dárkové balení v krabici v exkluzivní grafické úpravě. Detektivní příběh o novináři Mikaelu Blomkvistovi a svéhlavé Lisbeth Salanderové je ale trilogií možná pouze nešťastnou náhodou. Spekuluje se totiž o tom, že autor si již dříve sám pro sebe načrtl několik pokračování „trilogie“. Mělo se jednat až o šest dalších knih. Do své smrti ale stihl napsat jen tyto tři romány, které byly všechny poprvé vydány až po jeho smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47646/milenium-47646.jpg 4.8321

Milénium

Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Host

Kniha Milénium 1 - 3

tynucha

Neskutečná série, čím víc se blížil závěr, tím víc mně bylo líto, že už není a nebude další pokračování. Chtěla bych být na chvíli palubním počítačem kosmické lodi Červený trpaslík, který si nechal vymazat z paměti databázi knih Agathy Christie, aby si je mohl přečíst znova.

Miluska2810

najlepsie krimi ake som citala, putave, napinave, proste vyborne dielo.

pingu1

Četla jsem a četla a četla a četla .... Doma všechno stálo, nemohla jsem přestat :-) Napínavé od začátku do konce, prostě paráda :-)

terezaki

Znáte ten pocit, kdyz vezmete do ruky knihu a vůbec vás neosloví? I s první knihou této série se vám to může stát. Když se vám podaří prokousat se prvními 36 stranami, pak se chytíte do pasti, ze které není cesty zpět a budete číst a číst. Celá série je tak skvělá, že knihu/y nebudete chtít odložit. Místo knihy radši odložíte oslavu své kamarádky, vaření chutné krmě a odcházet na záchod budete s knihou v ruce. Takže pokud nemáte dostatek času, přesuňte čtení na dobu dovolené a vysvětlete své drahé polovičce, že s vámi nebude pár dni řeč. Rozhodně stojí za přečtení.

gretl74
09.11.2018

Charismatické postavy, tajemné severské kraje, zápletky, popisy, které nezdržují, ale dokreslují atmosféru - prostě nádhera a doživotní literární zážitek.

boxas
18.10.2018

Jedna z nejlepších detektivních sérií vůbec. Lisbeth Salanderovou si prostě musíte oblíbit, i když vy osobně byste pravděpodobně byli pod její rozlišovací schopnosti.

Hustoles380
16.09.2018

Milénium nemá chybu, bude mi chybět a pokračování od jiných autorů už nemůže být stejně dobre jako od Pana Larssona.Byla to pecka , dík.

ruzer
22.01.2018

Je 3:10 a akurát som dočítal posledné slovo poslednej časti. Od prvého slova Mužov mi to trvalo 13 dní a 40 minút. Počas toho obdobia som sa musel venovať odporným veciam ako bolo jedenie, spánok, učenie na skúšku, cestovanie, upratovanie... Nejaké životné pochody koho zaujímate. Dajte mi pokoj, mám tu oveľa podstatnejšiu činnosť.