Milenec z Vysočiny ekniha

Historická milostná romance ze skotské Vysočiny z druhé poloviny 15. století. Silná potřeba vymanit se z rodinného kruhu vedla Gregora MacFingala Camerona k rozhodnutí najít si bohatou nevěstu. Padl však do rukou únoscům, kteří ho uvěznili v chladné cele. Brzy poznává vylekanou mladou ženu, která ho odvrátí od původního záměru dobře se oženit. Po odvážném společném útěku rád vyhoví žádosti Alany Murrayové, aby jí pomohl zachránit sestru. Zmámen její přitažlivostí Cameron krásnou Alanu svede a od té chvíle se trápí nevyřčeným příslibem. Alana ví, že společně prožité nebezpečí a zoufalství jí dalo přítele, jenž je ochoten bojovat o její sestru. Ale Gregorovo vzrušující svádění jí vyráží dech a ona využívá této jediné možnosti, aby prožila skutečnou vášeň, než bude její osud zpečetěn předem domluveným sňatkem. Nečeká, že z románku se vyvine láska, která všechno změní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287523/milenec-z-vysociny-nhk-287523.jpg 475

Camerons 3.

Vydáno (ekniha), Oldag

Highland Lover, 2006

Kniha Milenec z Vysočiny

petraj30
02.10.2019

Opět jedna z těch povedenějších od této spisovatelky. Moc se mi líbilo jejich postupné poznávání a sbližování. Řekla bych, že spisovatelka má několik obdobných příběhů z této série, ale vůbec mi to nevadí - stačí změnit jen jména, přidat něco nového a vykouzlit postavy z minulých dílů a nový příběh je na světě:-) .
O jejích knihách mohu říct, že jsou opravdu oddechové. Velmi krásně strávené odpoledne

Maky1711
26.04.2019

Úžasný příběh ????

Terisek99
05.02.2019

Kniha mě moc nezaujala. Autorka má lepší knihy.

Ivusak7
28.08.2017

Gregor a Alana jako hlavní hrdinové se mi líbili. Občas mi přišlo že je to zdlouhavé, předchozí dva díly se mi líbily více, ale jinak kniha nezklamala.

Moňas17
19.07.2017

Na mě tam bylo předlouhé rozemílání myšlenek, celkem zbytečně. Ačkoliv jsem sama přemýšlivý tvor, myšlenky se v různých obměnách pořád opakovaly. Na letní relax dobré, ale jsou lepší.

Barbora H
26.07.2016

Vypadala nadějně, ale bohužel nějak nenadchla... mám pocit, že jsem tři věty četla stále dokola...

moudivlacek
28.10.2015

Souhlasím s komentářem Shambalky. Mám ráda rodinu Murrayovou i všechny příbuzné Gregora. V knize není nouze o vtipné scény, člověk tu najde i romantiku. Je pravda, že vzrušení je tu hlavně na začátku, ale ani potom se nudit nebudete.
Velmi ráda se ke knize někdy zas vrátím.

havrmoni
26.04.2015

Hezké nenáročné čtení,jak už jsem několikrát psala mám ráda tuto rozvětvenou rodinku,ale holčičí dvojčata mě rozčilovali svým dlouhodobým přemýšlením o hovadinách :-). Hlavně Alana,ta přemýšlela tři týdny a utápěla se v sebelítosti a hloupém trucování. Taky mi vadí,že spoustu knih ještě není přeložených a už vůbec ne popořadě.

Zlatá země
Zlatá země