Milenci z hvězd 1

Milenci z hvězd 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52692/bmid_milenci-z-hvezd-52692.jpg 4 16 4

Castle Mountain série

Na planetu Zemi se konečně dostává první mimozemšťan! Není to však malý zelený mužíček, ale okouzlující muž. Na naší planete ho čekají na každém kroku zajímavé objevy, ale žádný z nich se nevyrovná krásné policistce Charity, která ho nesmírně upoutá nejen jako vědce, ale i jako muže!

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin , Harlequin

Star-Crossed Lovers , 1993

LilluLong
20.09.2022 4 z 5

Pre milovníkov sci-fi je tato HQ ako stvorená , tesim sa na druhu časť, za mna 4*

georginaa
28.09.2020 3 z 5

Tak trochu jiná harlequinka co se týče obsazení. Mimozemšťan a policajtka? Rozhodně zajímavá dvojice. Lásce neuniknou i když každý pochází z jiný galaxie.

MichalPuchovsky
30.11.2019 3 z 5

Milencov z hviezd považujem za zábavné, správne naivné a svižne napísané sci-fi béčko o láske s príjemnými charaktermi. Sci-fi prvky knihu robia zaujímavou a príjemne spestrujú tradičné schému o protikladoch rozumových mužov a emočných žien. A uznajte, kto aspoň raz nesníval o tom, že sa mu v snehovom závoji zjaví sexi a nahý muž alebo žena z vesmíru?

Renča42
01.02.2016 5 z 5

Je to taková sci-fi červená knihovna. Jako by bylo jednoduché cestovat galaxiemi a časem. Bylo to chvílemi přeslazené, ale já sladké ráda. Je to jedna z mých oblíbených harlequinek.

milostné romány mimozemšťané harlekýnky

JoAnn Ross