Milenci našich žen

Milenci našich žen https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20969/milenci-nasich-zen-20969.jpg 4 33 7

Tato povídková sbírka přináší řadu fantastických příběhů o dokonalých robotech, schopných zastupovat člověka ve všech situacích, a o dalších problémech předvídané budoucnosti.

Terror
28.12.2021 3 z 5

Jednou za čas dostanu na Martina chuť. Ééé... Teda na jeho knihu. Vím, že je to pořád dokola, že nemohu čekat žádný akční nářez, žádné hard SF ani nic, co by mne rozbilo svými pointami. Je to prostě něco jiného. Je to milé, uklidňující a jazykově bohaté. Asi jako dvanáctihlavý plyšový medvídek. Nebo ovce.
Slabinou knihy je ale právě její plyšovost a hlavně délka. Nejde se mazlit s plyšákem donekonečna. Časem vám naskákají pupínky a nakonec se o jeho chloupky, slepené vaším potem, či co to z lidí teče, poškrábete.
Je to milé, ale bylo toho moc. Další Martinova kniha přijde na řadu, až se mi škrábance zahojí a plyšák uschne. :)

Tadeash
19.02.2021 5 z 5

Laskavé sci-fi? Lahůdka!

Damato
14.02.2019 1 z 5

Přiznám se , že k otevření knihy mě dostal název a pak už následovalo jen čekání na to, že to začne být zajímavé- ...nebylo...

sewista
26.03.2015 1 z 5

Ja jsem asi četl nějakou úplně jinou knihu jak se zdá

tlapička
05.11.2013

Velmi vtipné zábavné

NienorNieniel
10.06.2013

Mám tuhle sbírku povídek moc ráda pojem Mansúrozní prostor se u nás plně ustálil :-)

kattyV
21.02.2013 5 z 5

Mám Martinovy povídky moc ráda. Zdánlivě pouhá jednoduchá SCI-FI, ale tolik moudrého zamyšlení nad morálními problémy. A ještě se zasmějete. Třeba tehdy, když se hrdina těchto povídek Daidalos vydá strojem času do minulosti za krásnou Helenou Trojskou. Až zjistíte, jak to s Helenou bylo, určitě i vás to pobaví.