Milenci na jeden den

Milenci na jeden den https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138309/bmid_milenci-na-jeden-den-i3I-138309.png 3 30 6

Kniha povídek. Milenci, kteří se v povídkách náhodně setkávají se nacházejí v neřešitelné absurdní situaci.

Limonadovyjoe
17.12.2022 2 z 5

Tři milostné příběhy formou přímé řeči, která dodává čtivost. Příběhy o vyznávání lásky, těžkopádné, neútěšné, jak rychle vzplanuly tak rychle odezní. Ve všech příbězích lásky starších mužů k mladým dívkám, což určitě ovlivňuje prožívání lásky ..

Čteno jen v rámci čtenářské výzvy - autor s oceněním F. Kafky
Můj šálek kávy to není, autora dále vyhledávat nebudu, nebýt kniha tak krátká, nedočetla bych.

Tebby
15.04.2022 1 z 5

Tohle jsem bohužel nepobrala. Knihu jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě. Kdyby ale nebyla tak krátká, nedočtu ji. 1*

Stanas513
12.02.2022 4 z 5

Krátké povídky s milostnou zápletkou. Staženo jako e-kniha v rámci "Výzvy 2022".

princesse
19.01.2022 1 z 5

Ještě, že to bylo tak krátké ... Tento styl mi prostě vůbec nesedí, špatně se mi čte a vůbec mě nebaví. Omlouvám se všem příznivcům, ale nemohu jinak.

bekule
05.01.2021 4 z 5

Tři velmi zvláštní podivné "milostné" příběhy, kdo se seznámí s Klímou musí ho milovat.
V-2021/19

Chesterton
25.04.2018 3 z 5

Četla jsem už tak dávno, že musím oprášit knihu i vzpomínky :)) Autor je pro mne noblesním mužem i když při osobních setkáních až tolik nepůsobí :) Styl jeho humoru a tvorby je mi velice blízký.