Ukradená nevěsta

Beth Hawleyová se vydává na zámek lorda Wraybourna, aby pomohla mladé lady Sophii Kyleové s přípravami na svatbu. Okolnosti ji donutí cestovat do cíle společně se dvěma dalšími lidmi – sirem Mariem Fletcherem, jehož kočár se nešťastnou náhodou převrátil, a s neznámou postarší ženou, která upadla po nehodě vozu do bezvědomí. Mladá nevěsta Sophie by se měla těšit na svatbu, ale má starosti. Zdá se jí, že její pohledný snoubenec lord Randall se staví ke sňatku poněkud zdráhavě. Napětí mezi snoubenci se stále zvyšuje a na zámek přicházejí výhružné anonymní dopisy. Zdá se, že budoucí život mladého páru ohrožuje jakési záhadné tajemství ze Sophiiny minulosti, k němuž má možná klíč právě záhadná žena postižená ztrátou paměti. Beth a Sophie se proto obrátí s prosbou o pomoc na sira Maria. Jak se ale blíží den svatby mladého páru, jednotliví hosté zjišťují, že vlastně hrají role v děsivém záhadném dramatu plném intrik a nebezpečí. A právě toto drama odhalí, jak pevná je láska obou snoubenců....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297481/ukradena-nevesta-3lT-297481.jpg 3.831

Milenci a dámy 3.

Vydáno, Baronet

Stolen Bride, 1990

Kniha Ukradená nevěsta

helenkan
22.08.2019

Já mám teda pech. Zase jsem si půjčila knížku, která patří do série ze které jsem nečetla ani jeden díl. Kdyby to byl aspoň díl první,ale to ne, já sáhnu rovnou po díle třetím. :-)
Takže nemůžu říct, jestli byl tenhle lepší nebo horší než ty první dva. Ale přiznávám,že tenhle se mi moc nelíbil. A ještě popřemýšlím zda si půjčit další díly.

rampapa
06.01.2019

Moc krásný příběh o lásce.Knížku velmi doporučuji. ❤❤

03.01.2019

Historická romance, která se mi líbila, i přesto že jsem předchozí díly nečetla.

jaja1989
02.09.2018

Docela slabota, nevěděla jsem komu mám vlastně fandit, moc příběhů smotaných do jednoho, takže vznikl předimenzovaný paskvil.

munka
31.07.2018

Príbeh sa mi celkom páčil, ale chýbala mu ta správna "iskra". Humorné boli "stretnutia" Verderana s malým Steviem , synom Chloe Stanforth. Už sa teším na príbeh s Temným anjelom.

rosalindaaa
24.06.2017

Moc hezké - vystupují postavy již z minulého dílu

mikika
12.03.2017

Strašně moc postav, chápu, že autorka si připravuje půdu na milion dalších dílů, ale kdo se v nich má vyznat? Jediný pozitivní byl ničema Verderan, který bude mít příští díl, jen se bojím, aby to autorka zas nepohřbila pod nánosem vedlejších postav...

havrmoni
18.02.2017

Těšila jsem se na Randalla a ono skoro nic. Je to příběh Bethy a Marieho a Sophie a Randala. Hodně je tam z pohledu Beth pak Sophie a jen málo z Randallova. Příběh není špatný,ale pohybují se tam všichni z předchozích dílů a ústřední dvojice i když se to nebezpečí týká především jich,nemá takový prostor,jak jsem si představovala. Sophie mi navíc přišla taková rozmazleně nedospělá.I přesto se to hezky četlo,jako většina knih této autorky.

Kam se poděla Elizabeth
Kam se poděla Elizabeth