Milá Bridget, chci tě

Milá Bridget, chci tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380633/bmid_mila-bridget-chci-te-djk-380633.jpg 4 775 146

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je. Vůbec se k sobě nehodíme. Ty jsi spořádaná svobodná matka, co to má v hlavě srovnané. Já jsem jen nezodpovědný doktůrek z Anglie, co tu ve městě působí jenom dočasně a žije v tvojí přestavěné garáži, než se zase vrátí domů. Jenže se tu vyskytla taková věc… z nějakého pitomého důvodu na tebe prostě nedokážu přestat myslet, a to v dost nevhodných souvislostech. Chci tě. Jediný důvod, proč ti to teď píšu, je, že si nemyslím, že je to jednostranné. Všiml jsem si, jak se na mě díváš. Asi působím dost trapně, když po sobě házíme neslušnými vtípky, ale to, že mě přitahuješ, žádný vtip není. Takže proč ti to vlastně píšu? Prostě tím chci naznačit, že jsme oba dospělí, sex je zdravá a přirozená věc, a že mě můžeš najít hned za těmi dveřmi z kuchyně do garáže. Mám-li být úplně přesný, chci, abys věděla, že ty dveře odteď nechávám otevřené pro případ, že bys za mnou třeba někdy v noci chtěla zajít. Bez otázek. Přemýšlej o tom. Anebo ne. Jak budeš chtít. Beztak pochybuju, že ti ten dopis vůbec strčím pod dveře. Simon... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dear Bridget, I Want You , 2017

wendy944
18.08.2019 5 z 5

Noc hezké jako že života

Tesset
13.06.2019 3 z 5

Zase super oddechovka. Občas trochu pokulhávaly dialogy, ale jinak dobré, hlavně ze začátku opravdu vtipně napsáno, ale pak ke konci jako by to byl úplně jiný příběh - přeslazené, postavy jak kdyby změnili charakter... proto jsem ubrala hvězdičky. Jinak ale dobré lehké čtení.

dendishek
07.06.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila ze všech knih od autorky úplně nejméně. Simon mi nebyl moc sympatický, takový chlap hrdina, který uměl všechno, na co si vzpomenete. Do toho samozřejmě svalovec, sexuální samec a? Dokonce lékař! Pro mě velmi nereálné. A hlavní hrdinka mi také přišla trochu mimo. Příběhová linie o jejím bývalém muži hrála trochu na city, a vyústila v překvapený závěr. Pak už byl zbytek příběhu jen o jejich dokonalé lásce. Pozor spoiler: jako vážně se celou dobu baví o neplodnosti, a pak najednou čekají dvojčata? Tato část byla velmi špatně rozpracovaná, a přišlo mi, že to autorky potřebují rychle utnout. Hrdinové spolu ani neřešili vůbec žádnou citovou krizi, jak to u takových knih často bývá. Chybělo mi tam to "vášnivé přesvědčování o citech".

malazluta
07.06.2019 5 z 5

Vtipná, romatická, občas předvídatelná, ale v první řadě pohodová kniha ... bylo osvěžující číst pro změnu příběh, kde hlavní hrdinové své problémy řeší (a to rozumně) místo aby hned utíkali a pálili za sebou mosty.

keiko33
05.06.2019 4 z 5

No ano, bolo to vtipne, aj ked niekedy ten Simonov humor, bol na mna az privelmi perverzny. Pribeh bol fajn oddychovka, ale nijak extra nevynikal. Zaciatok bol celkom dobre rozbehnuty, no postupne to sklzlo do nudnosti. No a ta obalka, katastrofa. Ten chlap sa mi vobec nepaci. Ako z titulky Brava Girl.

knihomolka78
05.06.2019 3 z 5

Děj je předvídatelný, ale čte se dobře, taková oddychovka.

ave55
25.05.2019 5 z 5

Vtipná, romantická až mírně červená, dobře se četla při střídavých názorech hlavních hrdinů. A obálka... safra, kde byli tak namakaní chlapi, když jsem se vdávala?

Zuzanka46
10.05.2019 4 z 5

K této knize jsem neměla moc velkou důvěru... Strašná obálka, která ve mě evokuje, že v knize půjde pouze o sex. O to víc jsem byla překvapená, když jsem se do knihy začetla! Vtipná i dojemná zároveň, skvělí hlavní hrdinové, no prostě paráda, tohle se opravdu podvedlo. Knihu jsem měla přečtenou během pár hodin a byla jsem nadšená.

astra3
10.05.2019 3 z 5

Autorka má lepší knihy. Trochu se nám to táhlo.

LivN
09.05.2019 3 z 5

Tak konečně dočteno. A musím říct, že kniha nebyla ničím zajímavá ani zvláštní. Od autorky už jsem četla šéfa, který je úplně TOP a alfa samce ten už nebyl tak dobry, ale pořád byl lepší než tenhle příběh. Vzhledem k hodnoceni jsem čekala víc. Víc humoru, víc vzrušení, víc zápletek. V podstatě jsem se jen tak pomalu proplouvala stránkami. Ani Simonovo sexy tělo to nezachrání. Dávám 3*

Damonka12
04.05.2019 5 z 5

Dokonalá kniha od dokonale píšící autorky s dokonalým a naprosto neočekávaným zvratem. Z knihy jsem nadšené, dokázala mě překvapit, což se u knih tohoto typu moc nestává, můžu jí jenom doporučit.

rene.rn
02.05.2019 4 z 5

Příjemné čtení pro odreagování ... Od každého trochu, žádné zbytečné natahování ...

adela2230
18.04.2019 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, člověka vtáhne. Knížka je i velmi vtipná. Výborně se čte.

Š.Ala
13.04.2019 5 z 5

Miluju romantické knížky u kterých se za břicho popadám :-D
Trošičku slabší konec, ale jinak super počteníčko.

lucie2952
11.04.2019 4 z 5

Velmi čtivá kniha. Četla se úplně sama. I když víte, jak to tak asi bude pokračovat, tak stejně vás to nutí číst dál. Líbilo se mi, že se hlavní postavy na sebe nevrhli hned v první kapitole a dávali si na čas. Sex tam byl tuším dvakrát, což úplně stačí.

savediver
04.04.2019 2 z 5

čte se rychle, dobře, klasika.....

wotana
28.03.2019 3 z 5

Řadím k průměru, čtivé, místy i zábavné ale znovu bych si to nepřečetla.

Maruš.D
14.03.2019 3 z 5

Tak tady jsem byla docela hodně zklamaná. Přečetla jsem všechny přeložené knihy od této (těchto) autorek a tato se moc nepovedla. Příběh byl sice milý ale také docela nudný. Ne tolik abych knihu odložila, ale musela jsem se do čtení tlačit. Přišel pouze jeden zajímavý moment, kdy se odhalilo nemilé překvapení, jenže to bylo asi jediné vzrušení z celé knihy. Jelikož nejde nesrovnávat, nejde ani hodnotit lépe než 3*.

JanickaP
13.03.2019 4 z 5

To bylo takove lehke cteni. Zadne extra drama, takze se jrdinove milovali od zacatku az do konce, bez vetsich zadrhelu. Zadny boj o lasku, takze prijemna zmena.

veronika0382
13.03.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě má totiž všechno. U čtení vám budou hořet tváře z té vášně, sexu a chtíče, zároveň se budete smát při všech těch hláškách a průpovídkách, ale budete také plakat, pokud vás vše zasáhne, tak jako mě. Zápletek a důležitých životních zvratů je zde hned několik a moje emoce byly jako na houpačce. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách