Migrénový mozek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejkomplexnější a nejmodernější zdroj vědomostí, který by měli mít všichni migrenici i lidé žijící s nimi. Kniha Migrénový mozek je tím nejlepším, co mohou migrenici získat. Dobře vysvětluje, co je to migréna, a umožňuje lidem pochopit celý ten složitý stav. Je to vyčerpávající příručka plná praktických rad, jak zlepšit své zdraví. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49385/migrenovy-mozek-49385.jpg 4.34
Žánr:
Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: , Práh
Originální název:

Migraine brain, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Migrénový mozek

petule3389
24.10.2019

Kniha se mi hodně hodila abych pochopila, jak to v mé hlavě vlastně funguje a dost mi pomohla, takže za mě určitě příjemné čtení. Četla jsem jí asi 10 let zpátky, takže dnes by člověk nalezl mnohem aktuálnější informace.

Dandy1
08.02.2016

Lidem, kteří mají to štěstí, že migrénami netrpí, tato kniha nic nedá. Ale kdo si není jistý, zda jeho bolesti jsou migréna či nikoliv, najde v knize odpovědi. A taky rady jak se s migrénou naučit žít.


Hipi
30.04.2012

Autorka (neuroložka s migrénami) to značně prožívá a migrénu popisuje takovými sugestivními, emotivními (až hysterickými) slovy, že po dočtení této knihy dostanete silný (a mylný) dojem, že migréna je to nejhorší, co vás může v životě potkat. :) Opravdu nechci ani přemýšlet nad tím, co by autorka této knihy dělala, kdyby ji v životě potkala nemoc či úraz horší, než migréna (a dovedu si, na rozdíl od ní, představit, že horší věci existují...). Také je to dost ukecané...Ale pokud tím trpíte, jste nakonec rádi, že někdo něco podobného napsal a nabídl vám spoustu zajímavých rad na potenciální lepší život.

Doporučujeme

Proč spíme
Proč spíme