Zkrocení bouřliváka

Zkrocení bouřliváka https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248967/bmid_mighty-storm-zkroceni-bourlivaka-SOB-248967.jpg 4 301 55

Mighty Storm série

< 2. díl

Hudební recenzentce a novinářce Tru Bennettové se podařilo nemožné: ukořistila srdce Jakea Wetheringa, rockové hvězdy, která nenechala v klidu žádnou fanynku. Tru s Jakem plánují svatbu a snaží se najít správný směr jejich společného života ve Státech. Tru sice chybí Londýn a hlavně její přítelkyně Simone, ale vyhlídky na šťastné manželství s Jakem v L. A. jsou přece úžasné… Avšak ani slunná Kalifornie nedokáže vymazat nepříjemnosti a roztržky, kterým musí Tru s Jakem čelit. Nemilosrdní paparazzi a Jakeova bouřlivá minulost na ně číhají za každým rohem. A co víc, Tru se musí vypořádat s Jakeovým rozhodnutím, že děti do jeho života nepatří. Truina láska k Jakeovi je silná. Ale co když to tentokrát nebude stačit na to, aby svůj vztah zachránili?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Wethering the Storm , 2013

Markett
29.10.2016 5 z 5

Mno... mezi prvním a druhým dílem jsem nestihla udělat ani pauzu, ale vůbec nevadí. Po přečtení prvního dílu jsem se na dvojku těšila. A líbilo se mi i pokračování, i když ten první díl měl úplně jinou jiskru. Dvojka byla taky pěkná, možná se mi víc líbila jednička, protože tady se mi zdálo, že se charakter Tru trochu posunul jinam, ale na druhou stranu, když je to snoubenka rockové hvězdy, no budiž. Jinak jsem spokojená, nic mi nechybělo.

luciefeix
19.09.2016 odpad!

ufnukané a o ničem , v pulce jsem vzdala

Makulka1992
12.09.2016 5 z 5

(SPOILER) Stalo se vám někdy že jste posledních cca 30 stránek v knížce probrečeli aniž by jste byli těhotný :D No mě se to stalo... Že bude Tru těhotná jsem poznala už na Želvím ostrově. Prý ,,otrava jídlem,, jasně.... Koukala jsem že si Tru celkem rychle zvykla na luxus a peníze Jakea... i když upřímně kdo by si nezvykl. Autonehoda mě totálně zabila a ja brečela a brečela až jsem knížku dočetla a zavřela.... Čekala jsem že se něco stane ale tohle jsem nečekala. Myslela jsem si že Tru vážně umře že to nezvládne,ale byla silná díky bohu.. Vybrali opravdu krásné jméno pro své první dítě JJ padlo jak ulité. Doufám že v dalším dílu o nich bude ještě zmínka :)

kik68
09.08.2016 5 z 5

Obrovská spokojenost s druhým dílem. Moc se mi líbili Jakeovy pohledy. Hlavně ten nemocniční. Jeho hláška o tom, že má obrovský penis mě fakt rozesmála, přesně jako Tru. Pasáže po autonehodě jsem celé probrečela a byla jsem na Jake hrdá jak to zvládnul, bez drog a i bez cigaret.

A teď dvě malá negativa: do prdele a vlhké kalhotky se v první polovině knihy opakovaly až neuvěřitelně často. Na tato slovní spojení jsem začala být až alergická a byla jsem moc ráda, že to v druhé půlce knihy skončilo.
Hrozně se těším na ženu, která zvládne Toma a jeho tetování :-).

jitka7
15.07.2016 2 z 5

Daleko lepší než první díl. Tru mi na nervy lezla pořád. Připadá mi, že autorka psala o nějaké náctileté pipce... měl by to možná být román pro dívky a ne pro ženy :). Určitě už tuto sérii číst nikdy nebudu.

Turquoise
29.05.2016 4 z 5

Druhý díl rozhodně lepší. Tak nějak jsem věděla co očekávat, díky tomu prvnímu a byla jsem na to už připravená. Tru už mi nelezla až tak na nervy, Jake na mě zapůsobil tím, jak se se vším statečně rval, nad Tomem jsem taky zvedala obočí a vůbec bych se nezlobila, kdyby byla i kniha se Zanem. :) Děj opět takový šup šup, pár zvratů, přeslazený konec, asi tak, jako když si do kondenzovaného mléka přisypete ještě kilo cukru. Pohádky s "žili štastně až na věky" se můžou jít vycpat. :D Celkově se mi kniha líbila.

Lenka.Vílka
26.04.2016 3 z 5

Druhý díl se mi četl lépe než první, ale tím netvrdím, že mě bavil víc. Prvních sto stran je jenom sex. Nic proti, na následujících stránkách byl děj, takže ok. Ale když ten děj nakonec přišel, no, nebylo tam nic zajímavého ani překvapivého. Asi všechny její knihy budu srovnávat s knihou Trable, která byla dokonalá.
Ale musím vypíchnout bod z knihy, který mě fakt rozesmál a zmátl. Že drsňák jako Jake zná One Tree Hill. Hned jsem si ho představila, jak sedí u bedny a fandí "tomu lepšímu" a přeje si, aby Peyton konečně pochopila, že je víc :D

Haňulec
21.03.2016 5 z 5

Krásné pokračování knihy. Do knihy se začtete ani nevíte jak. Také se u knihy nebudete nudit. Jen epiolog na konci knihy mě trochu zklamal. Knihu mohu doporučit. :-)

Samira
14.03.2016 5 z 5

Krásné pokračování, které nabízelo něco navíc, ačkoli bylo dějově chudší než díl první, líbilo se mi celkově víc. Lví podíl na tom měl Jakeakův pohled, ale i fakt, že už mi dvojice stihla přírůst k srdci. Autorka nám nachystala hodně drsné chvilky v závěru , ze kterého mrazilo, ale i dojemný epilog.
Na Toma Cartera jsem hodně zvědavá, předpokládám, že jeho díl bude hodně šťavnatý a stejnou měrou zábavný.
Těším se!

Ditules
11.02.2016 3 z 5

Chvilkami mi připadalo, že se hrdinka chlubí tím, co všechno má a nemá...
Jinak opět klasická erotická romance. První díl mi přišel o trochu lepší.

LilianaFalcon
10.02.2016 2 z 5

Vážně nechápu, proč ještě dávám některým erotickým románům šanci... moc sexu, prakticky žádný příběh a dva hrdinové, kteří mi lezli na nervy...

cukrovka
07.02.2016 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil víc než první. Zajímavé pasáže z pohledu Jakea, hlavně po autonehodě. Při tom jsem brečela jak želva.

milst
02.12.2015 5 z 5

obě knižky byly super.
třetí díl bude, hlavní postava bude tentokrát Tom Carter

Š.Ala
27.11.2015 5 z 5

A mě se snad líbila ještě víc než Bouřlivák.

EvaSupovic
15.11.2015 4 z 5

Ale jo, nakonec suma sumárum se mi knížka moc líbila a měla spád. Každopádně doufám, že nebude třetí díl, páč netuším, o čem by mohl být :-D A 4 hvězdy jen proto, že první díl byl lepší :-)

romantika

2014  81%Trable