Miesto smrti

Miesto smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99334/miesto-smrti-99334.jpg 3 65 10

Kriminální román, inspirovaný gansterským prostředím Chigaga v době prohibice kolem roku 1930, zachycuje činnost podloudnického gangu, který má přátele v nejvlivnějąích kruzích a jehož členové si mohou za obrovské peníze vykupovat beztrestnost.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Šport

On the Spot , 1931

Romcajs
04.03.2023 3 z 5

Americké gangsterské prostředí, kde život člověka je jen položka. Osobně tento námět nemám moc rád, ale napsané to je určitě dobře. Dobře se čte i když jsem se občas ztrácel v množství postav.

Luigi1
30.09.2022 3 z 5

Příběh který se dobře četl.

MaxQ
14.07.2020 4 z 5

Prakticky komorní drama z jednoho luxusního apartmánu. Jak už tady někdo psal, Wallace nám nabízí různé typy gangsterů, aby je na další stránce bez milosti odpravil. Ale nevadí, klidně si dokážu představit podle této knihy i kvalitní film. Ten příběh tam je.

Sabina335
07.04.2020 2 z 5

Pbdobí prohibice a pašování alkoholu. Celkem pěkný námět, ale mohlo to být napsáno trochu poutavěji.

David61
13.03.2019 3 z 5

Zřejmě předobraz mnohých knih a filmů z mafiánského prostředí. Moje první kniha od autora Edgara Wallace. Určitě se k němu někdy vrátím.

lancelot
31.12.2018 3 z 5

Mafiansky příběh, který je průměrný a čte se dobře.

kalache
31.01.2016 3 z 5

..."pohrozím mu jenom prstem",řekl,když stiskl spoušť...

chardon
23.06.2015 4 z 5

Autor si dal práci s detailním popisem a myšlenkovými pochody gangstera, aby ho s klidným svědomím nechal na následující stránce zastřelit. To se v knize opakuje několikrát, takže postavy zvolna přicházejí a zase z knihy po mafiánsku mizí. Báječná kniha.

Evik30
02.05.2013

Celkem čtivá knížka z mafiánského prostředí. Jednoduchý příběh se spoustou zápletek.

jesuswlasac
10.03.2013 3 z 5

Jednoduchý pribeh, jednoduchá oddychovka z prostredia mafie v USA. Nič horybilne ale jeden - dva večery s tým zabijete :-)