Můj brácha je vypečený sedmilhář

Můj brácha je vypečený sedmilhář https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181601/bmid_muj-nejhorsi-skolni-rok-muj-bracha-je-vypeceny-sedmilhar-181601.jpg 4 21 6

Myslíte si, že je to taková trefa mít bráchu, z kterého učitelé šílí? stěžuje si Georgie. A nastoupit po něm do šesté třídy, odkud ho vyloučili? Georgie to nemá vůbec lehké, srovnávají ji s průšvihářem Rafem, a přitom měla Georgie dosud jen výborné známky! Georgii nezbývá, než o svých schopnostech všechny přesvědčit. Najde si kamarádky, dají dohromady rockovou kapelu, a i když to zpočátku je jen hodně rámusu, sehrají se, a dokonce vystoupí na školním plese s ohromným úspěchem!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: ,

My Brother Is a Big, Fat Liar , 2013

dájavídek
22.09.2022 5 z 5

Zábavná kniha moc mě bavila. Hodně doporučuji.

buldozer5
03.08.2017 2 z 5

Kniha mě nebavila, nedočetl jsem... :/

starliza
27.06.2017 5 z 5

Kniha mě zaujala s hlavní postavou jsem se často stotožnila

GabrielaChroma
25.06.2017

super kniha .mužu ji číst pořát

Byxy123
12.01.2017 3 z 5

Nepřišel mi tak dobrý jako první dva díly, ale přečíst se to dalo. :)
Myslím, že mladší čtenáře bude bavit určitě (soudím podle svého bratrance, který má celou sérii přečtenou snad 2x). :D

Lukinator
31.01.2016 4 z 5

Třetí díl knihy The Middle School česky Můj nejhorší školní rok. Tentokrát to není o Rafeovi, ale o jeho mladší sestře Georgii, která má těžký školní život kvůli Rafeovi. Všichni jí říkají Rafeova sestra, protože si myslí, že je úplně stejná jako Rafe. Opak je ale pravdou. Georgie na rozdíl od něj měla dobré známky. Georgie se skamarádí s holkami z Airbrooku kde chodí Rafe se kterou založí kapelo. Její další kamarádka je také Rhonda, která též není oblíbená ani hezká. Bude mít problém i s princeznami a s Mini Millerem. Nakonec se vsadí i ze svým brácha

No o něco slabší než dvojka ale jinak je to dobrý. Mám radši příběh Rafea ale i tak se mi to líbilo snad vyjdou i jiné knihy Můj nejhorší školní rok s Rafeem nebo s Georgii

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Chris Tebbetts
americká, 1964

Kniha Můj brácha je vypečený sedmilhář je v