Michaelské proroctví Rudolfa Steinera a roky 2012 až 2033

Michaelské proroctví Rudolfa Steinera a roky 2012 až 2033 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488910/bmid_michaelske-proroctvi-rudolfa-steine-xBu-488910.jpg 4 4 1

Rudolf Steiner hovořil o nutnosti spiritualizace lidské inteligence a kulminaci anthroposofie na konci 20. století, o Michaelově nadsmyslové škole, v níž jsou lidé připravováni na pozemské úkoly v době, v níž nyní žijeme, o nezbytnosti spolupůsobení platoniků a aristoteliků. K úkolům, jimiž Michael pověřil své žáky, patří také poznání vlastní i společné karmy, rozlišování pravdy a lži, neochvějné zasazování se o ducha. O tom všem pojednává tato útlá, leč významná kniha.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Franesa

Die Michael-Prophetie Rudolf Steiners und die Jahre 2012 bis 2033 , 2017

majáček
30.01.2022 5 z 5

Než tuto útlou knížečku budete číst doporučuji přečíst si od George Orwella román 1984 ( 1. výtisk v originále 1949 ).
Autor knihy Michaelské proroctví jí napsal v roce 2017, jelikož román 1984 se začal znovu tisknout a stále více lidí jí čte. Byl to určitý moment, kdy mu to připadalo nejvíce naléhavé a knihou se prolínají slova z románu 1984 a verše z Bible.
Autor staví však na lidské existenci a to spirituální spolupůsobení platoniků a aristoteliků s pravým duchem doby Michaelem. Autor se opírá současné nejvíce o Steinerovo ( Rudolf Steiner ) dílo.

Od 80. let 20. stol. procitá lidstvo jako Mírové hnutí, Ekologické hnutí a spirituální hnutí.
Autor knihy se zaobírá o celostní stavbu lidstva a hovoří o různých souvislostech a o osobních zkušenostech.
Chtěl by tímto dílem podnítit k sebeuvědomění lidstva.

Autorovy knížky

Steffen Hartmann