Zamilované duše

Zamilované duše https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166092/bmid_zamilovane-duse-mXr-166092.jpg 4 155 32

Mezi nebem a zemí série

Alona Dareová - bývalá královna školního plesu a současná královna mrtvých - se vrátí ze záhrobí zpátky na tento svět a zjistí, že dělá něco naprosto nečekaného: pracuje. Místo aby se opalovala u bazénu (což byla její obvyklá prázdninová zábava, když byla živá), stará se o jiné zbloudilé duše. Jejím parťákem pro všechno tohle "pomáhání ostatním" je Will Killian: společenský vyděděnec, médium a kluk, na kterém Aloně záleží víc, než by se jí zamlouvalo.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Ghost and the Goth 2: Queen of the Dead , 2012

kleria
kleria
21.06.2014 4 z 5

Moc pěkný díl :). Nevím jestli se mi líbil víc než ten první, ale řekla bych že oba díly se dostali na stejnou úroveň. Ze začátku mě to teda moc nebavilo, a chvilku mi trvalo než jsem se do toho plně dostala, ale pak už se to četlo samo a knížku jsem přečetla během dneška. Knížku vám můžu jenom doporučit, je to fajn oddechovka! :)

orangerose
orangerose
17.06.2014 5 z 5

2 díl této série byl lepší než 1 díl,plny akce , už se těším až sáhnu po 3 dílu :)

Nikolka001
Nikolka001
05.05.2014 4 z 5

Na začátku knihy jsem měla strach, že bude tento díl slabší, než ten předešlý. Od 60 strany, ale nabral plné obrátky a vtáhl mě do děje, který mě bavil. Rozhodně byl tento díl lepší, nežli ten předchozí. Byl oddechový, ale plný akce, očekávání a rozuzlení, které byste nečekali. :)

andulka1406
andulka1406
21.03.2014 4 z 5

Možná se mi to líbilo více, než první díl. Víc akce a napětí, jenže zase mi tu chybělo víc chvilek Willa a Alony spolu. Jsem hodně zvědavá na další díl, protože konec tohoto je dosti otevřený.

Linu
Linu
13.03.2014 5 z 5

Tato kniha patří k mým nejoblíbenějším. Je čtivá a já ji měla přečtenou asi za 3 dny. Velice doporučuji.

JanaDor
JanaDor
24.01.2014 4 z 5

Hezká oddychovka, druhý díl je akčnější, ale čte se stejně dobře.

ciniminisek
ciniminisek
14.01.2014 3 z 5

Puberťácká duchařina, okořeněná lehkým vtipem. Will mi přijde o dost vyzrálejší než "jeho" Alona. Nové postavy nám to v tomto díle trochu promíchaly, ale já myslím, že jedině dobře. Tak nějak předpokládám, jak celá série skončí, takže do další dílu se asi jen tak nepohrnu. Obálky moderní doby docela ujdou.

muchomurka
muchomurka
12.01.2014 3 z 5

Tenhle díl se mi četl hůř než předchozí. To hloubání děj zpomalovalo, což mi nevyhovovalo. Také to, že to končilo tak, aby mohl přijít další díl, je děs.
Jinak celkově bych ocenila jiný konec, doufám, že další díl dopadne lépe. Nějaké velké výhrady však nemám. Zase celkem sladká knížka na zpříjemnění odpoledne.

hradilovi.mk
hradilovi.mk
25.12.2013 5 z 5

Takhle kniha se prostě super, kniha je dost dobře napsaná a odtrhnout se od ni je zázrak. Měla jsem pořád chuď ji číst. Zajímalo by mě, zda budou další knihy. Nikdy bych nevěřila, že mě zrovna takhle kniha (i 1.kniha), tak moc zaujme. :-)

elisabetth
elisabetth
01.11.2013 3 z 5

Podle mě lepší než první díl. Dělo se zde mnohe víc.
Pro někoho je Alona zralá na profackování, mně se její egoismus líbí. Jasně, někdy to možná přehání, ale přijde mi to v pohodě. Prostě namyšlený duch, který nemá co na práci. Kromě peskování jiných duchů, že jo. Její kapitoly byly zábavné a docela i napínavé.
Willovy se mi také líbily, ale přišly mi trochu zbytečné. Jasně, vše se spojí dějově dohromady, ale stejně na mě tak působí.
Musím říct, že mě hodně zajímá, jak autorka tuto sérii ukončí.

*Táňa*
*Táňa*
29.10.2013 4 z 5

Konec nebyl zrovna podle mých představ, i když jsem si myslela, že to tak skončí. V prvním díle autorka dobře zpracovala téma, o kterém chtěla psát, ale v druhém díle už to tak povedené nebylo. I když píšu, že mě kniha zklamala, hodnocení tomu asi napovídat nebude. Za mě jsou to 4 hvězdičky a jsem zvědavá, jak tuhle sérii autorka zakončí.

Ellesime
Ellesime
19.09.2013 4 z 5

Malinko těžkopádnější než první díl, ale i tak jsem to s chutí slupla za večer.

americká literatura pro dospívající mládež (young adult)

Stacey Kade
americká