Isabel

Obyvatelé mírumilovného městečka, v němž se dosud nepřihodilo nic, co by vyvolalo zájem médií, vyděsí série brutálních vražd. Oběti jsou si navzájem typově podobné - mladé, hezké, inteligentní, ambiciózní, úspěšné ženy. A všechny blondýnky. Náčelník místní policie Rafe Sullivan se snaží vypátrat vraha, dřív než ten usmrtí další oběť, jenže nemá jedinou stopu. Když mu FBI pošle na pomoc svého člověka, zaskočí ho, že je jím žena - agentka Isabel Adamsová. Jakkoli Rafe zpočátku pochybuje o Isabeliných schopnostech, záhy musí uznat, že dovede sledovat a předvídat vrahovo zvrácené myšlení. Hezká blondýna je totiž obdařená šestým smyslem... A Isabel postupně vezme na vědomí, že výjimečné schopnosti, jež ji dosud chránily, se mohou obrátit proti ní. Zašla však příliš daleko, než aby mohla couvnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17988/isabel-17988.jpg 4.437

Noah Bishop, agent FBI (6.)

Sense of Evil (2003)

Vydáno:, Wist

Kniha Isabel

bekule
15.11.2018

Tajemné, čtivé napínavé, skvělá hlavní dvojice a nečekaně se objevila Hollis z dílu Maggie. Líbilo se mi asi stejně jako Nell, tentokrát jsem tak trošku i tušila pachatele. Nu, inu, zhola, věru, žel - ten překlad mě místy věru udivoval.

moudivlacek
07.04.2018

Zatím se mi líbily všechny díly této série, i když musím přiznat, že tento nejméně. Přesto si zas najdu klad - spojení šerifa Rafa a agentky jasnovidky Isabel bylo skvělé a hned od začátku velmi výjimečné. Vysvětlení našeho podvědomí bylo pro mne velice zajímavé, sice jsem tady odhadla špatně vraha, ale to nevadí, o to větší šok jsem měla při jeho odhalení. A byla jsem tak blizoučko.
Těším se na další díl.

hana4834
18.12.2017

naprosto skvěli nevím co víc říct

modranka
13.11.2014

Skvelá detektívka so šokujúcim odhalením. Fakt skvelé!! Jednu hviezdičku som predsa len stiahla za to, že už to nadprirodzeno mi išlo na nervy. Už to bolo nerealistické. Z celej série bola Maggie naozaj najlepšia, ale to môže vyplývať z toho, že je prvá v poradí. V ďalších častiach sa námet vlastne opakuje, len s inými postavami, ktoré sú dosť podobné.
Text sa čítal skvelo. Nemali ste pocit nudy, charakteristiky postáv boli výstižné, námet dokonalý. Pripravte sa však na poriadnu dávku násilia, krvi a brutality. Ale tá je vlastne písaná nie v prítomnom čase, ale len ako opis mŕtvoly alebo následok trestného činu.

Rosamund
07.04.2013

Celkom zaujímavá kniha. Touto sériou som prišla na chuť detektívkam.

Lusa
24.05.2011

Nemohu si pomoci, ale Maggie je asi nejlepší, Isabel i Nell jsou slabší odvary, ale i tak skvělé.

SPOILER

Nejvíce mě potěšilo a překvapilo, že se objevila Hollis se kterou jsme se setkali v Maggie, jinak výborná detektivka.
Odhalení vraha mě dost překvapilo, tohle jsem teda opravdu nečekala.

Je velká škoda, že je to jenom trilogie, přívítala bych i další příběhy z Jednotky zvláštních případů.

Kay Hooper

Kay Hooper