Meta Secret

Meta Secret https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199915/bmid_meta-secret-qBU-199915.jpg 4 17 5

Meta Secret je knihou o tajemství skrytém za všemi dalšími tajemstvími. Pátrá hluboko v zákonitostech Vesmíru. Přináší návod, jak dosáhnout zdraví,lásky, bohatství a takového štěstí, o němž jste vždy snili. Mel Gill v knioze vychází z vlastní profesní kariéry a životních zkušeností. Zároveň se však inspiruje i dílem takových mistrů, jako jsou Joe Vitale, Bob Proctor nebo Jack Canfield, kteří patří mezi jeho přátele.... celý text

Duchovní literatura , New Age

Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

The Meta Secret , 2010

Hanule942
Hanule942
03.06.2022 5 z 5

V určité životní etapě byla pro mě tato kniha přelomová a na čas se stala mojí “Biblí”.
Pokud v životě tápete, jste na rozcestí, v životní krizi, rozhodně doporučuji.
Dávám plný počet *

DYRKA98
DYRKA98
05.04.2021 5 z 5

Kniha Meta secret mě zaujala pro svou originalitu. Vnitřní ilustrace jsou pěkné.

chodícírohožka
chodícírohožka
21.11.2019 3 z 5

Některé myšlenky byly krásné, jiné neřekly nic, co by člověk nevěděl, další mi připadaly poněkud šílené. Kniha se mi četla příjemněji než Síla přitažlivosti od Vitaleho, je podle mě líp napsaná a nezaměřuje se jenom na peníze. V každém případě bych autorům takovýchto motivačních děl doporučila nezmiňovat se o žádné historii jejich "prastaré" myšlenky - vymýšlejí tak akorát nesmysly, které snižují důvěryhodnost jich samotných, jejich díla i předkládaných ponaučení. Myslím, že by se nikdo nezlobil, kdyby napsali, že jsou to všechno názory jejich nebo nějakého jejich známého.

Hanka56
Hanka56
14.11.2015 5 z 5

Téma mě velmi zaujalo, čitelná a srozumitelná kniha. Dávám plný počet. Moc se mi líbila.

mariva
mariva
23.03.2014 4 z 5

Beru tyto knihy tak, že mi přicházejí do rukou vždy v době, kdy mi mají něco říct. Myslím, že tomu bylo stejně i v tomto případě. Knížka k zamyšlení, k povzbuzení k práci na sobě.

Autorovy knížky

Mel Gill