Natchez v plamenech

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Místo aby se chystal na blížící se svatbu, musí Penn Cage, bývalý prokurátor a nyní starosta Natchezu v Mississippi, řešit nečekané problémy. Jeho otec, vzor ctnosti, válečný hrdina a všemi milovaný lékař Tom Cage, je obviněn z vraždy afroamerické zdravotní sestry, s níž v minulosti - v pohnutých šedesátých letech - pracoval. Penn je odhodlán mu pomoci, avšak otec jeho úsilí bojkotuje. Namísto toho, aby se hájil, mlčí. Co se snaží utajit? Bylo mezi ním a jeho zdravotní sestrou něco víc než jen čistě pracovní vztah? A jak s tím vším souvisí ultratajná brutální odnož Kukluxklanu zvaná Dvojití orli, napojená na nejmocnější muže ve státě? Spolu s místním novinářem, jenž celý život zasvětil snaze o objasnění nevyřešených vražd ze šedesátých let, a svojí snoubenkou Caitlin Mastersovou se Penn pouští do pátrání, které ho zavede hluboko do minulosti - a na povrch začínají pomalu vyplouvat temná a nebezpečná tajemství, jež měla zůstat navždy pohřbená......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381507/big_natchez-v-plamenech-gA3-381507.jpg 4.78
Série:

Město Natchez 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Talpress
Originální název:

Natchez Burning, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Natchez v plamenech

petr_
18.11.2020

Na knize se mi líbila gradace děje. Jednotlivé části děje na sebe plynule navazují. Chvílemi jsem musel knihu odložit, abych děj trochu vydýchal a mohl pokračovat dál. I když osobně nemám rád termín thriller, tak tato kniha tomuto termínu odpovídá, je to prostě napínavý děj.
Vzhledem k tomu, že se jedná o první část série, tak bych řekl, že je děj první části málo uzavřený.
Mám takový pocit, že vzhledem k tomu, že město Natchez bylo koncem knihy prošpikované federálními agenty, tak jim pod nosem unikala jedna vražda za druhou, což mi trochu připadalo mimo realitu.

AlenaF
06.06.2020

Bezvadný thriller, napínavý.


zuz212
15.11.2018

K téhle knize jsem se dostala vlastně náhodou a jsem za to moc ráda. Nikdy by mě nenapadlo, že je možné tak rychle zvládnout takovou bichli. Ale knížka mě prostě vcucla a nepustila. Už nedočkavě vyhlížím další díly.