Město žen

Město žen https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25236/bmid_mesto-zen-65a5379c7fbaa.png 4 63 8

Město dívek série

Ze tří dívek, Devlin, Caroline a Maggie, hrdinek autorčina předchozího románu Město dívek, se staly ženy. Jenže jako bylo dozrávání nad jejich síly, zdá se, že dospělost není o nic snazší. Jedné se rozpadá citový život, druhé profesionální, třetí oba dva.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

City woman , 1993

hankapimi
hankapimi
29.09.2022 4 z 5

Z dívek se stávají ženy a každá se pere se životem, jak umí. Jejich kamarádství drží celé ty roky pevně a mohou se jedna na druhou vždy spolehnout. Špatný výběr partnera dokáže s životní stabilitou a pohodou pěkně zacvičit a nevítaný potomek také není zrovna výhra... Ale musela jsem uznat, že autorka přesně vystihla složité duševní ženské pochody a myšlenky, jestli udělaly dobře a co mají udělat, aby byly spokojené /byť je ta spokojenost někdy utopií../. Některé to přemítání bylo opravdu dlouze rozvedeno, ale některé dámy to tak mají...Kdo může říct, že to tak není ?

Simstr
Simstr
13.07.2020 4 z 5

Nemohla jsem se začíst, ale pak jsem se do toho dostala :-) Některé konverzace jsou přitažené za vlasy, to teda jo. Ale takové oddychové čtení na léto, super. Přečtu si určitě i třetí díl.

Macík07
Macík07
22.11.2017 4 z 5

Začátek se četl dobře ale ke konci to bylo zdlouhavé.

Popko
Popko
11.05.2017 5 z 5

Oddechová kniha pro zlepšení nálady o osudech tří kamarádek.

hana1984
hana1984
21.06.2016 5 z 5

Hodně mě to bavilo,zlepší to náladu :-)

oleg
oleg
12.05.2016 5 z 5

Tak jsem dočetla druhou,opravdu pěkná,hned má člověk lepší náladu,není nad upřímné přátelství,bohužel v reálném životě ojedinelé.......

Poutnice
Poutnice
09.10.2013 5 z 5

Je překvapivé, že druhý díl může být lepší než předchozí - teda u filmů to platí málokdy, knihy se většinou drží tak nějak na stejné úrovni. Příběh těhle tří hrdinek se dál odvíjí, aniž by to nějak škodilo příběhu a vůbec nevadí, že jsou hlavní hrdinky tři. Naopak: dobře se doplňují.

corinne
corinne
19.12.2012 5 z 5

Kniha mne zaujala. Přečetla jsem jedním dechem. Baví mě hlavně příběh ze života Devlin.
Luke je úžasnej borec. A paní Scanlanové můžu jen skládat poklonu. Takovou knihu jen těžko najdete ;-) :-)