Šerif z Thunder Pointu

Šerif z Thunder Pointu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240802/bmid_thunder-point-serif-z-thunder-point-z2M-240802.jpg 4 72 24

Thunder Point série

< 2. díl

Zástupce šerifa Mac McCain dohlíží na městečko Thunder Point i na své tři děti, které vychovává sám. Konečně se ale zdá, že i on našel štěstí po boku dlouholeté kamarádky Giny Jamesové, se kterou zatím sdílel jen radosti i strasti při výchově jejich stejně starých dospívajících dcer. Oba teď zaplavila nečekaná láska a cítí se znovu jako teenageři – najednou se jeden druhého nedokáží nabažit. Zažívají chvíle dosud nepoznaného štěstí, když se jejich životy obrátí vzhůru nohama. A nejenom jim. V městečku se nečekaně objeví Macova bývalá manželka, Ginina dcera Ashley prožívá vážnou citovou krizi a jejich dobří přátelé Sára a Cooper musí řešit pracovní i soukromá dramata. Mac a Gina vědí, že jsou stvoření jeden pro druhého, dokáže je ale jejich láska přenést přes všechny překážky?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Newcomer , 2013

AndreaP.
AndreaP.
23.04.2023 4 z 5

Pokračování příběhu z jednoho pobřežního městečka, kdy se zde více rozvíjejí příběhy vedlejších postav z prvního dílu, velký prostor zde dostává mladinká Ashley, jejíž příběh knihu značně obohacuje.

pip11
pip11
01.03.2023 5 z 5

V tomto díle příběh Coopera plynule pokračuje dál, ovšem zástupce šerifa Mac tady dostává tu větší část. V několika pěkně rozvinutých dějových liniích se dozvídáme více o osudech ostatních postav. Čtivá a příjemná série, kde jaksi chybí další díly. Takže, co asi se všemi bude dál…

be_pa
be_pa
09.09.2022 3 z 5

Obdobně jako první díl. Příjemně psané. Knížku jsem přečetla rychle, byla plná sympatických a absolutně nekonfliktních postav, kterým je ale dán velmi malý prostor. Škoda. A všichni mají stejný jeden společný problém - předčasné a neplánované rodičovství. Jedině trápení mladé Ashley je věnováno více prostoru.

pavla67
pavla67
29.08.2021 3 z 5

Precetla jsem oba dily,nebylo to spatne ,ale o hodne vic se mi libilo Mestecko Virgin River

petulkapeta
petulkapeta
13.08.2021 4 z 5

Pokračovani mě bavilo i když začatek byl trošku ponury a smutny jak nekdy život je,ale co už..ano škoda že další dily nepřeložili,četlo se to dobře a libilo se mi jak to s nimi pokračovalo..

lusitta05
lusitta05
21.02.2021 4 z 5

Úplná pohoda. Tiež by som si prečítala aj ďalšie diely.

happy19
happy19
21.02.2021 5 z 5

A já bych tak ráda četla dál...je až 9.dílů této pohodové série,která si na nic nehraje...♡
Škoda,že je u nás dál nevydávají...

„Tajemství šťastného života spočívá v tom, s jakou elegancí dokážeme příjmout změnu.“

Lofda
Lofda
26.01.2021 4 z 5

Na autorku jsem narazila tady na DB náhodou díky komentářům mých oblíbených "spolučtenářek". V knihovně měli z této série jen druhý díl a já si myslela, že to nevadí, že je to další z knih, kde se jen objeví pár postav z minulého dílu. No, bylo to trochu čtení jak když naskočíte do rozjetého vlaku a všichni cestující se už dobře znají. Ale nevadí, vše důležité bylo postupně vysvětleno a pak jsem si už jen užívala projížďku Oregonem. A musím říct, že mě to dost bavilo. Problémy dospělých i jejich náctiletých dětí, vše plynulo a žádná hluchá místa. Jen jsem pochopila, že série má v originále spoustu dalších dílů, ale u nás už nevyšly. Takže vlak jede dál, já vystoupila ;-) a jak si cestující povedou dál se nedozvím. Za mě velká škoda!

monika0356
monika0356
06.10.2019 4 z 5

Není to můj žánr, ale dalo se to přečíst, na mě moc nereálné :)

Janík511
Janík511
09.09.2019 2 z 5

Dočítám a můžu říci, že první díl mě bavil, tohle už nemělo žádnou šťávu. Od třetiny nezáživné, děti nereálně vyspělé a budu ráda, když knihu dočtu. Určitě to není série, ke které bych se vracela.

Siwan
Siwan
15.04.2018 5 z 5

V podstatě stejné jako první kniha, pohoda, klid a zase pohoda :)

mariva
mariva
20.06.2017 4 z 5

Pokračování Městečka bylo možná o trochu lepší než první díl, jen bylo zpočátku trochu obtěžující opakování a vysvětlování děje prvního dílu pro ty, kdo jej případně nečetli. Jinak dobrá oddechová četba, opět trochu otevřený konec ponechává prostor pro případné pokračování.

IYv
IYv
22.05.2017 odpad!

odložila, tak plytké, až to prostě nešlo dál

Pav
Pav
25.08.2016 2 z 5

Druhý díl je ještě slabší než první. Připadá mi hodně uměle nastavovaný (moc vaty). Nejvíc nepravděpodobně působí vyjadřování šestnáctiletých dětí, které vedou téměř filozofické konverzace. Kdybych tuto knihu nečetla, vůbec nic by se nestalo :-)

helenkan
helenkan
12.08.2016 5 z 5

Pěkné,klidné a oddychové čteníčko.Líbilo se mi.

alnahu
alnahu
27.04.2016 3 z 5

Sdílím stejný názor na tuto knihu , že se s Virgin River nedá vůbec srovnat- škoda. Příběh z tohoto městečka mě též nijak neuchvátil.

locin
locin
14.03.2016 3 z 5

Ani tento díl můj názor nezměnil. Série Virgin River je pro mě stále na prvním místě.

KydlochMoris
KydlochMoris
27.02.2016 5 z 5

Čtu všechny knihy, tak jak jdou za sebou. Píše pěkně. Je to takové oddechové čtení.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka
08.02.2016 3 z 5

Čtení knihy mě nebavilo. Zkusila jsem i tuhle sérii, ale jednotlivé příběhy mě neuchvátily. Kdyby vyšly další díly Virgin River, do těch se pustím (a že jich autorka napsala dost...), ale Thunder Point bych znovu nevyhledala.

modranka
modranka
22.01.2016 4 z 5

V prvom rade chcem upozorniť, aby ste knihu nezačali čítať, ak ste si neprečítali jej prvú časť Městečko Thunder Point. Charakteristiky postáv sú síce ucelené, ale akoby zamrzli v čase. Z toho dôvodu príbeh pôsobil dosť nudne, a aj tá trocha dramatičnosti s postavou Cee Jay pôsobila povrchne. Za to sťahujem jednu hviezdičku. Čo ma však zaujalo bola myšlienka, že v Amerike zrejme neexistuje ucelená rodina. Zarazil ma výraz bio-táta - a tých detí mi bolo naozaj ľúto. Pravdepodobne autorka chcela týmto príbehom postaviť zrkadlo americkej rodine. A myslím, že sa jej to podarilo, lebo čitateľa prinúti premýšľať o rodinných hodnotách.
Ale možno sa mýlim, a u Američanoch je to bežné. "Boh pomáhaj Amerike" - tak to tuším majú vo svojej prísahe, či hymne.

Robyn Carr
americká, 1951