Rodinná msta

Rodinná msta https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274435/bmid_mestecko-eclipse-bay-rodinna-msta-1j3-274435.jpg 4 117 33

Městečko Eclipse Bay série

Eclipse Bay je městečko, které vyrostlo a vzkvétá na drsném oregonském pobřeží, kde jsou břehy skalnaté a nebezpečné, plné útesů a skrytých zátok. Toto malé městečko je však také plné tajemství stejně zrádných jako rozbouřené vlny oceánu. Rodiny Harteů a Madisonů se vždy nenáviděly. Nenáviděli se jejich dědečkové. Nenáviděli se jejich otcové. Jako další generace by se Hannah a Rafe měli nenávidět také, jenže Hannah Harteová – úspěšná svatební koordinátorka se skeptickým pohledem na manželství – si moc dobře pamatuje na tu dávnou noc na pláži, kdy se z Rafea stalo mnohem víc než jen „ten pitomý Madisonův kluk“. A Rafe si vzpomíná na hrdinské gesto, jež prokázalo, že Hannahin nespoutaný duch je silnější než jakákoliv nenávist – a zachránilo ho před téměř jistým zatčením. Nyní se Rafe a Hannah po letech opět shledávají díky překvapivému dědictví a vracejí se do Eclipse Bay a k nepřátelství, jež stále rozděluje, a zároveň spojuje, jejich rodiny. A objevují cosi, co je příjemné a znepokojující zároveň. Rafe a Hannah nenávist necítí. To ani zdaleka...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Eclipse Bay , 2000

Kudík
19.01.2022 4 z 5

Podle anotace jsem čekala rodiny Harteů a Madisonů ve smyslu Kapuletů a Monteků, ale zde to byla hodně jemná verze. :) Hannah a Rafe mě, hlavně při vzájemných rozhovorech a předpokladech, dobře bavili. Detektivní zápletka je tentokrát trošku slabší. Pachatele jsem odhalila až těsně před jeho prozrazením. Každopádně opět rychle čtivé s příjemně humorně romantickým příběhem a velké plus za Winstona.

pip11
28.09.2021 4 z 5

První část trilogie, byl to hezký, oddechový a zábavný příběh. Těším se další díly.

Luciska13
25.04.2021 4 z 5

Příjemný příběh, plný romantiky ala Romeo a Julie s detektivní zápletkou s nečekaným koncem, ale něco tomu podle mě chybělo, nějaká ta přidaná hodnota... Rozhodně mám ale v plánu přečíst si další díly série.

MAU256
04.04.2021 5 z 5

Kniha byla super, až do poslední chvíle jsem netušila, kdo před osmi lety vraždil. A samozřejmě jsem ráda za tak romantický konec, prostě super čtení. Už se těším na druhé pokračování trilogie.

Laf
05.11.2020 4 z 5

Pěkné oddychové čtení. Nechybí humor, romantika, ani to napětí. Výborně napsané.

Ála1968
02.08.2020 3 z 5

Pohodové čtení,ale přeci jen historicko-romantické knihy se mi od spisovatelky líbí o hodně víc.

lusitta05
08.07.2020 5 z 5

Toto bolo skvelé, pohodové, zábavné čítanie a veľmi sa mi obaja - Rafe aj Hannah páčili. Super.

Nelička
31.03.2020 5 z 5

Za mě moc fajn čtení. Příběh v podstatě složený z přímých řečí a nejen az to patří knížce plný počet * :-) Žádná velká slaďárna, hlavní hrdinka sice občas trochu na pěst tou svou tvrdohlavostí, ale nic, co by se nedalo přežít... Každopádně všechny zápletky mě moc bavily a už teď se těším na další díl....

helenkan
23.01.2020 5 z 5

To jsem si zase vychutnala pěknou romantiku se sympatickou dvojicí. A jdu na další díl. :-)

pegasek
19.01.2020 4 z 5

Myslim si ze knihy od teto spisovatelky nikdy nezklamou,prvni cast z trilogie eclipse bay se mi moc libila

munka
18.01.2020 4 z 5

Pekná oddychovka, v ktorej nechýba láska a napätie. Teším sa na pokračovanie.

moudivlacek
13.01.2020 4 z 5

Krásný příběh o novodobých rodinách Kapuletů a Monteků a Romeovi a Julii. Hannah a Rafe mi jsou sympatičtí od první chvíle, byť Rafe má být zápornou postavou. Ale od začátku jsem věřila, že je v něm víc, než si lidé městečka uvědomují, a je to i Hannah, která to v něm pozná.
Těším se na další díl.

miruska1
18.09.2019 5 z 5

Za mna skvele ako všetko co som doteraz od autorky čítala......

malazluta
14.06.2019 3 z 5

Průměrná oddechová kniha, přiznávám, že jsem se chvilkama u ní nudila.

cukrovka
13.08.2018 4 z 5

Jednoduchá romantická oddechovka která se velmi dobře čte. Sympatičtí hlavní hrdinové mezi kterými to krásně jiskří, jednoduchá detektivní zápletka a skvělý pes. Výborná kniha na dovolenou kdy chce člověk relaxovat a o ničem moc nepřemýšlet.

Litocha
05.06.2018 3 z 5

Průměrný příběh s typickým autorčiným rukopisem. Mám sice její "obyčejné" knihy ze současnosti (zvláště ty starší vydávané pod jejím skutečným jménem) raději než její historické a paranormálnem nahuštěné romance, ale připadá mi, že začíná až moc vykrádat sama sebe. Neustálé upozorňování na rodinné rysy - ty jsi Hartová, ty jsi Madison, tak přece musíš být taková nebo onaký - mě rozčilovalo a připomínalo Stíny minulosti. Nechyběla ani záliba ve vaření (taky použitá leckde jinde) a občas nějaká ta svým způsobem vyšinutá nekonformní figurka. Dialogy byly ale občas vtipné a některé až absurdní situace docela zábavné. Jen mě mrzí, že celý ten vztah-nevztah hrdinů v současnosti byl tak nějak odfláknutý.

SBH
03.05.2018 3 z 5

V kritickém bodu, na sté stránce jsem se musela opravdu přemlouvat, abych pokrčovala. Odměnou mi bylo několik vtipných a trefných hlášek. A tím končíme. Vztah hlavních hrdinů byl bez potřebného napětí, koneckonců i nemastné neslané vyšetřování zločinu proběhlo stejně. Po zavření knihy se postavy i děj vytratily do nenávratna.

astra3
25.04.2018 5 z 5

Příjemná oddychovka. Pěkně napsané a nenáročné.

TerezaMondeková
30.03.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila. Líbilo se mi prostředí malého městečka. Pak se mi líbilo, že v knize byly znepřátelené rodiny... trochu mi to připomínalo Romea a Julii. Zápletka mi přišla slabší, nějaké překvapení se objevilo, ale že bych si na konci sedla na zadek... to rozhodně ne. Ale moc se mi líbilo jiskření mezi hlavními hrdiny. Do dalších dílů rozhodně půjdu, protože jsem na ně zvědavá.

Etule
25.03.2018 4 z 5

Rafe byl prostě k zulíbání. :) Kniha čtivá, nešla odložit. Jen ten konec a vzájemné vyznání citů mi přišlo nějaké moc rychlé. ;)