Pod maskou měsíce

Sophie Kincaidová dostala kopačky, a tak se uchýlí na místo, které její kamarádka z univerzity Kim Aldredgeová označuje za nebe na zemi. Sophiina první zkušenost s Edileanem se však za nebeskou označit nedá: poté, co se jí rozbije auto na vesnické ulici, ji skoro přejede uhánějící sporťák. Sophie řekne řidiči své mínění pěkně od plic a brzy už si celé městečko povídá o tom, jak si nová návštěvnice podala zahořklého doktora Reedea Aldredge. Není to však poprvé, co se překrásná umělkyně pomstila, přivezla si s sebou totiž něco, co by mohlo zničit jejímu bývalému příteli celou budoucnost. I Reede Aldredge má svá tajemství, včetně touhy přiblížit se nádherné krásce, která mu obrátila život vzhůru nohama. Pod noční oblohou vypadají jejich masky kouzelně – neobrátí se však při prvním paprsku úsvitu v prach? V novém románu z městečka Edilean odhalujeme tajemství další ze tří kamarádek, které se seznámily na univerzitě a jejichž přátelství přetrvalo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165137/big_pod-maskou-mesice-LQP-165137.jpg 4.2100

Měsíční trilogie 3.

Vydáno: , Baronet

Moonlight Masquerade, 2011

Kniha Pod maskou měsíce

pip11
02.06.2021

Opět skvělý příběh, tentokrát o věčně nabručeném doktorovi Reedovi, který nedobrovolně převzal lékařskou praxi. Moc pěkné odpočinkové počtení, skvělá série.

katst
08.09.2020

Tentokrát možná až moc pohádkové a nereálné. Přesto jsem si čtení užila a u knihy si příjemně odpočinula.

vlastus52
13.02.2018

Taková červená knihovna. Romantická oddechovka od které se nejde odtrhnout. Za mně dobré. :-)

cukrovka
29.08.2017

Opět romantická oddechovka která se dobře čte.

helenkan
27.07.2017

Moje první z téhle série a opět od konce. :) Ale i tak se mi to líbilo,pěkné čtení.

04.05.2017

Další zamilovaná pecka z této suprové série.

Laf
05.06.2016

Skvělá kniha pro chvilku oddychu. Nenáročná a místy humorná se šťastným koncem. Super pokračování v této sérii :)

moudivlacek
03.03.2016

Hezké čtení, i když po pravdě - od autorky jsem již četla mnohem lepší. Nerudný doktor a kráska, které nikdo neodolá, co více dodat. Nasmějete se, jak hrdinovi pomáhá celé město a přitom hájí svoje vlastní zájmy.