Pod maskou měsíce

Pod maskou měsíce https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165137/bmid_pod-maskou-mesice-LQP-165137.jpg 4 108 12

Edilean série

Měsíční trilogie série

3. díl

Sophie Kincaidová dostala kopačky, a tak se uchýlí na místo, které její kamarádka z univerzity Kim Aldredgeová označuje za nebe na zemi. Sophiina první zkušenost s Edileanem se však za nebeskou označit nedá: poté, co se jí rozbije auto na vesnické ulici, ji skoro přejede uhánějící sporťák. Sophie řekne řidiči své mínění pěkně od plic a brzy už si celé městečko povídá o tom, jak si nová návštěvnice podala zahořklého doktora Reedea Aldredge. Není to však poprvé, co se překrásná umělkyně pomstila, přivezla si s sebou totiž něco, co by mohlo zničit jejímu bývalému příteli celou budoucnost. I Reede Aldredge má svá tajemství, včetně touhy přiblížit se nádherné krásce, která mu obrátila život vzhůru nohama. Pod noční oblohou vypadají jejich masky kouzelně – neobrátí se však při prvním paprsku úsvitu v prach? V novém románu z městečka Edilean odhalujeme tajemství další ze tří kamarádek, které se seznámily na univerzitě a jejichž přátelství přetrvalo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Moonlight Masquerade , 2011

pip11
02.06.2021 5 z 5

Opět skvělý příběh, tentokrát o věčně nabručeném doktorovi Reedovi, který nedobrovolně převzal lékařskou praxi. Moc pěkné odpočinkové počtení, skvělá série.

katst
08.09.2020 4 z 5

Tentokrát možná až moc pohádkové a nereálné. Přesto jsem si čtení užila a u knihy si příjemně odpočinula.

vlastus52
13.02.2018 4 z 5

Taková červená knihovna. Romantická oddechovka od které se nejde odtrhnout. Za mně dobré. :-)

cukrovka
29.08.2017 5 z 5

Opět romantická oddechovka která se dobře čte.

helenkan
27.07.2017 4 z 5

Moje první z téhle série a opět od konce. :) Ale i tak se mi to líbilo,pěkné čtení.

Laf
05.06.2016 4 z 5

Skvělá kniha pro chvilku oddychu. Nenáročná a místy humorná se šťastným koncem. Super pokračování v této sérii :)

moudivlacek
03.03.2016 3 z 5

Hezké čtení, i když po pravdě - od autorky jsem již četla mnohem lepší. Nerudný doktor a kráska, které nikdo neodolá, co více dodat. Nasmějete se, jak hrdinovi pomáhá celé město a přitom hájí svoje vlastní zájmy.

Jessybelle
25.02.2016 4 z 5

Pohodové čtení, nenáročné, knížka se četla sama.

Lucka.79
13.11.2013 4 z 5

Celkem fajnové, taková pohádka, kde všechno skončí dobře a všichni jsou spokojení ...

raty
21.10.2013 4 z 5

Oddechové čtení. Prostě pohádka pro dospělé.

Nuttelka
22.08.2013 5 z 5

Super, Jude nikdy nezklame :-) Ať si kdo chce, co chce říká, Jude je skvělá spisovatelka. Cyklus Edilean mě moc bavil, klidně bych i v takovémto městečku moc ráda bydlela :-) Od toho přeci knihy jsou, aby se zapojila fantazie a dobře se to četlo, navíc, o láskách jako trám se čte nejlíp ;-)

zoja
14.08.2013 4 z 5

Tak i poslední díl trilogie byl docela pěkný, ale strhávám jednu hvězdičku, protože na mě tam bylo přespříšil šťastných konců. Ti, kteří četli předchozí díly si mohli všimnout, že už i v nich se nakonec ze záporáka stal kladný hrdina. V posledním díle tomu není jinak, všichni najdou partnera, všichni se zamilují a celé městečko Edilean je šťastné!

Jude Deveraux (p)
americká, 1947
2013  79%Černý lev
2008  86%Rytíř ve zlaté zbroji
2009  81%Levandulové ráno
1998  78%Dědička
1999  78%Síla lásky

Kniha Pod maskou měsíce je v