Měsíční píseň

1. kniha série Mercedes Thompson. Vlkodlaci můžou být nebezpeční, když se jim připletete do cesty, ale pokud jste opatrní, nechají vás na pokoji. Umí se dobře skrývat před lidmi, ale já nejsem člověk. Když na ně narazím, poznám je a oni poznají mě – Mercy Thompsonovou. Mercy Thompsonová má za souseda vlkodlaka. V autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi. Její bývalý šéf je gnón. Ale ani Mercy není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu. * Vychutnejte si pořádný nářez, který na vás v knize čeká. Není radno si zahrávat s vůdcem vlkodlačí smečky… A unést mu dceru byla osudová chyba…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25302/mesicni-pisen-ASH-25302.jpg 4.5829

Mercedes Thompsonová (1.)

Moon Called (2006)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Kniha Měsíční píseň

Denisar92

Knižní série je super...

tanja

Moje první knížka od této spisovatelky. Přiznávám, že jsem se nechala nachytat na obálku, nečekala jsem nic světoborného, upíři, vlkodlaci jsou v každém druhém paberbacku. ALE! Byla jsem mile překvapena. Knížka měla šmrnc, děj hezky odsejpal, žádná hluchá místa. Za mě plný počet a jdu na druhy díl!

Kvinma

Knižka se mi líbí, hlavně neobvyklým tématem o mechaničce. Jako budoucí mechaničce se mi tedy téma bylo blízké a ještě s oblíbenou tématikou o vlkodlacích atd. Super rychle přečtená. Doporučuji

kkarmela
08.11.2018

absolutně super čtení

katallinka
02.11.2018

Z knihy jsem naprosto nadšená. Čekala jsem slátaninu a dostala jsem pravý opak. Sympatické postavy, zajímavá zápletka a hlavně se kniha strašně dobře četla. Za mě jedna z nejlepších knih, co jsem letos četla. Rychle musím sehnat další díl. Chci pokračování !!!!

Bades
21.09.2018

Přečetla jsem jedním dechem :)

Evka3814
21.08.2018

Marcy jsem si oblíbila,kniha se pěkně četla. Poutavej příběh že se člověk nenudí

Lethania
07.07.2018

Podobně jako Magie mrtvých od Ilony Andrews, Provinilých slastí od Laury K. Hamilton nebo Jednou nohou v hrobě od Jeaniene Frost, tak i tento první díl série o Mercedes Thompsonové nasadil laťku hodně vysoko. Mercy, automechanička a kojotí kožoměnec, si mě podmanila svou bojovností a černým humorem. Nebojí se jít do zdánlivě sebevražedné situace, čehož si na ni vážím. A Adam je prostě Adam. Další parádní urban fantasy série, která se každým dílem zlepšuje. A o akci rozhodně není nouze! Doporučuji.

vlkodlaci magie městská (urban) fantasy kožoměnci

Patricia Briggs

Patricia Briggs