Měsíční perly

Měsíční perly https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11654/mesicni-perly-11654.jpg 4 207 24

Gallagherova hospoda série

Aidanův bratr Shawn je tak zabraný do hudby, kterou skládá při práci v místním hostinci, že si ani nevšiml, jak na něm rusovlasá Brenna může oči nechat. Dřív než si však stačí se Shawnem ujasnit své city, zamiluje se do něho její mladší sestra. Které z nich bude patřit Shawnovo srdce a jakou cenu budou muset za lásku zaplatit? ...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Tears of the Moon , 2000

pip11
19.07.2022 5 z 5

První a třetí díl jsem už četla, konečně jsem se dostala i k prostřednímu. A ten mi kupodivu přišel nejhezčí.

Jaklová.katka
19.04.2022 2 z 5

Druhý díl taky super těším se na závěr.

lusitta05
04.01.2022 4 z 5

Také príjemné pokračovanie, mám rada takéto rodinné série, vždy si parádne oddýchnem. Idem na tretiu časť.

georginaa
10.08.2021 5 z 5

Druhý díl opět velmi čtivý, zábavný, celá tato série stojí za počteníčko.

mariva
17.08.2020 5 z 5

První a třetí díl už jsem četla dřív, proto jsem si chtěla sérii doplnit. Opět to byl příjemný romantický příběh s trochu pohádkovým motivem.

petraj30
24.06.2020 5 z 5

Moc pěkné pokračování. Příběh Brenny se mi líbil o něco málo víc. Je to prostě taková pohodová kniha nebo spíš pohádka pro dospělé, u které nemusíte přemýšlet, do toho ještě trochu romantiky a párek duchů... je to kouzelné:-)
Brenna se mi moc líbila už v první díle. To její zaměstnání a rodina... je to prostě taková správná ženská pro život a Shawn byl taky úžasný. Strašně se mi líbil, když měl trochu upito:-) To bylo k popukání:-)
V dalším díle se bohužel se všemi rozloučíme a taky jsem zvědavá na zápletu s tajemnem.
Moc se mi líbí, jak NR dokáže krásně propojit své série. Na odreagování je to ideální knížka:-)

Kudík
13.04.2020 3 z 5

Na tyto hrdiny jsem se po prvním díle těšila. Brenna O’Tooleová se mi líbila z prvního dílu, hlavně ten její přístup k životu + praktičnost, a i hudebně nadaný kuchař Shawn Gallagher měl něco do sebe, ale nějak to nenaplnilo mé očekávání. Linka s lady Gwen a vílím princem Carrickem to relativně zachraňuje.

janina66
02.11.2019 3 z 5

Tak tohle bylo slabší. Prostě jen romantická pohádka doplněná duchařinou. Bez špetky napětí. Kam se to hrabe na Rudý šál nebo Hrdinu ze sousedství.

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Nepotřebuje chválu, stačí začít číst.

jitka7
29.10.2018 3 z 5

Brenna mě bavila daleko víc, jak první díl. Hezké, miloučké, romantické, vtipné. Ale pak už se mi začala zajídat Brennina paličatost a tvrdohlavost. Takže knihu na dopoledne ke kafču doporučuji, ale číst už to znovu nebudu.

munka
14.08.2018 4 z 5

Ideálne čítanie na leto, ale len pre toho kto má rád romantiku a nevadí mu trochu fantastiky.

Laf
08.08.2018 5 z 5

Tento díl mi přišel ještě lepší než byl první. Jinak krásná kniha na odreagování. Doporučuji :)

moudivlacek
14.06.2018 5 z 5

Jestli se mi líbil první díl, tenhle ještě o trošičku víc, miluji rodinu Gallagherů, a to všechny členy, v tomto díle to víc jiskří a je více humorných dialogů. Ale také hluboké city hlavních hrdinů. Ukázka toho, že ne každý superman musí být i kladný hrdina, a že i člověk, který naoko je hrr a pruďas nemůže mít citlivé srdíčko, nebo ten, který se nehoní za ziskem, že je moula a že ho v životě nemůže potkat štěstí.
Krásně jsem se pobavila a tahle knížka mi určitě na delší čas se vryje do paměti, a určitě se k ní ráda budu vracet.

angelbooks
16.02.2018 4 z 5

Trochu toho, trochu toho a ještě tohoto, aby toho nebylo málo. :D
Takové pocity jsem měla po dočtení této knihy. Samotný děj nebyl špatný, ale ty její sestra mi už tolik nesedly.
Nevím proč, donutila jsem se dát 4*, i když bych nejradši dala 3,5*.

princesse
01.12.2017 4 z 5

První díl se mi líbil o něco více, ale tenhle také nebyl špatný. Pohodová četba s trochou magie. Hlavní hrdinka mi až tak sympatická nebyla a bylo co vytknout, ale jako oddychovka knížka určitě poslouží. Teď ještě závěrečný díl ... jdu na něj.

alzbeta4340
26.10.2017 4 z 5

Klasický "snivý" román od Nory Roberts. První díl se mi líbil určitě víc, tentokrát mi hrdinové svými povahami moc nevyhovovali. Ale jako nenáročná četba je to dobré.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

I tento díl mě naprosto nadchnul. Tajemno, romantika, dobrodružství. Líbí se mi, líbí, líbí.

lifeoptimist
21.05.2015 4 z 5

oproti prvního dílu, asi trošku lepší, kdo má rád romantiku s trochou fantasy - jasná volba

Aaloha
08.02.2015 4 z 5

První díl mě chytl až od půlky, druhý díl je o moc lepší, ten mě bavil od začátku až do konce.

vaili
18.06.2014 3 z 5

Tak musím dát o něco hůře než jednička, protože s pošahanou Brennou mám vážně problém :)) já nevím ta je prostě na facku, vůbec jsem nepochopila za celou knihu, proč by se Shawn měl do ní zakoukat :) je tam popsaná jako úplný a naprostý chlap :)

Irsko

Nora Roberts