Nejkrásnější

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čiré zlo má své jméno, skrývá se za maskou klamu a používá “osobní romantické kouzlo”, aby získalo moc nad ostatními. Ale kdo je doopravdy královna Levana? Dlouho předtím, než jí cestu zkřížily Cinder, Scarlet a Cress v Měsíčních kronikách, žila Levana úplně jiný příběh – příběh, který nebyl nikdy vyprávěn… až dosud. Marissa Meyerová, autorka ságy Měsíční kroniky, odhaluje v knize Nejkrásnější ze všech život své magnetizující záporné hrdinky, nezapomenutelný příběh o lásce a válce, zradě a smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243432/mesicni-kroniky-nejkrasnejsi-GMW-243432.jpg 4.2611
Série

Měsíční kroniky

Žánr
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)
Orig. název

Fairest, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (132)

Kniha Nejkrásnější

Přidat komentář
Julinka679
01. listopadu

A to jsem měla pocit, že po dočtení mi Levany bude i líto. Samozřejmě se tak nestalo, leze mi na nervy víc než obvykle, ona je prostě šílená. Sice neměla nejlepší výchovu a už vůbec ne skvělou sestru ale nejsem si jistá, že to mělo na její charakter nějaký velký vliv.
Konec mě překvapil a to, co se stalo Evretovi mě hodně mrzelo ale bohužel jsem to od té "šílenky" očekávala, takže asi žádné překvapení. Očekávala jsem od ní nejhorší a to jsem dostala. Skvělá práce autorky, na to nejde co říct, ona prostě umí psát! :-)
Za mě právoplatných 5* a už se těším na Winter :-)

Fortuna7
25. října

Nádherně zpracovaný příběh "zlé královny" Levany


aquaver
24. září

Tato doplňková kniha k Měsíčním kronikám byla pěkná. I když chvílemi mě nebavila tolik jako ostatní knihy ze série. Vím, že by mi asi mělo být Levany i líto, ale to co provedla Evretovi, tak se mi možná zhnusila ještě víc. Evreta mi bylo velmi líto. Chápu, že to co ji udělala Channary bylo fakt hnusný a celkově byla její sestra příšerná, ale Levana se od ní tedy zase až tak neliší (kromě začátku).

Malinali
09. září

Celá série je báječná a tahle doplňková kniha o Levaně vysvětluje její povahu. Vlastně byla docela chudák. Výborně napsané...

pavlusci
02. srpna

Tady dostanete odpovědi na spousty otázek

1v8na
03. července

Jednalo se o doplňkovou novelu k sérii Měsíčních kronik. Celá série mi přišla velmi propracovaná, parádní a měla šmrnc a spád.
U této krátké novely jsem byla jak na kolotoči - chvíli jsem ji hltala a chvíli jsem si říkala, že nám autorka vlastně neservíruje nic nového.

susu12
02. července

smutný

Majka1979
26. června

Veľmi som sa potešila, keď som zistila, že ešte okrem série je aj niečo mimo nej a tak som si knihy hneď kúpila, táto sa mi veľmi páčila, bola som rada, že som sa o kráľovnej Levane dozvedela niečo viac, no a možno tá jej minulosť ju dosť ovplyvnila, ja týmto príbehom Mesíčních kronik žijem, určite si ich ešte rada viackrát prečítam :)

1

Doporučujeme

Dědička ohně
Dědička ohně
Deset tisíc nebí nad tebou
Deset tisíc nebí nad tebou
Winter
Winter
Odveta
Odveta

Štítky

Měsíc fantasy princezny

Autor a jeho další knihy

Marissa Meyer
americká, 1984

všech 12 knih autora

Kniha Nejkrásnější je v

Právě čtených13x
Přečtených824x
Čtenářské výzvě73x
Doporučených67x
Knihotéce371x
Chystám se číst509x
Chci si koupit177x
dalších seznamech17x