Nejkrásnější

Čiré zlo má své jméno, skrývá se za maskou klamu a používá “osobní romantické kouzlo”, aby získalo moc nad ostatními. Ale kdo je doopravdy královna Levana? Dlouho předtím, než jí cestu zkřížily Cinder, Scarlet a Cress v Měsíčních kronikách, žila Levana úplně jiný příběh – příběh, který nebyl nikdy vyprávěn… až dosud. Marissa Meyerová, autorka ságy Měsíční kroniky, odhaluje v knize Nejkrásnější ze všech život své magnetizující záporné hrdinky, nezapomenutelný příběh o lásce a válce, zradě a smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243432/mesicni-kroniky-nejkrasnejsi-GMW-243432.jpg 4.2611

Měsíční kroniky

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Fairest, 2015

Kniha Nejkrásnější

Julinka679
01. listopadu

A to jsem měla pocit, že po dočtení mi Levany bude i líto. Samozřejmě se tak nestalo, leze mi na nervy víc než obvykle, ona je prostě šílená. Sice neměla nejlepší výchovu a už vůbec ne skvělou sestru ale nejsem si jistá, že to mělo na její charakter nějaký velký vliv.
Konec mě překvapil a to, co se stalo Evretovi mě hodně mrzelo ale bohužel jsem to od té "šílenky" očekávala, takže asi žádné překvapení. Očekávala jsem od ní nejhorší a to jsem dostala. Skvělá práce autorky, na to nejde co říct, ona prostě umí psát! :-)
Za mě právoplatných 5* a už se těším na Winter :-)

Fortuna7

Nádherně zpracovaný příběh "zlé královny" Levany

aquaver

Tato doplňková kniha k Měsíčním kronikám byla pěkná. I když chvílemi mě nebavila tolik jako ostatní knihy ze série. Vím, že by mi asi mělo být Levany i líto, ale to co provedla Evretovi, tak se mi možná zhnusila ještě víc. Evreta mi bylo velmi líto. Chápu, že to co ji udělala Channary bylo fakt hnusný a celkově byla její sestra příšerná, ale Levana se od ní tedy zase až tak neliší (kromě začátku).

Malinali

Celá série je báječná a tahle doplňková kniha o Levaně vysvětluje její povahu. Vlastně byla docela chudák. Výborně napsané...

pavlusci

Tady dostanete odpovědi na spousty otázek

1v8na

Jednalo se o doplňkovou novelu k sérii Měsíčních kronik. Celá série mi přišla velmi propracovaná, parádní a měla šmrnc a spád.
U této krátké novely jsem byla jak na kolotoči - chvíli jsem ji hltala a chvíli jsem si říkala, že nám autorka vlastně neservíruje nic nového.

susu12

smutný

Majka1979

Veľmi som sa potešila, keď som zistila, že ešte okrem série je aj niečo mimo nej a tak som si knihy hneď kúpila, táto sa mi veľmi páčila, bola som rada, že som sa o kráľovnej Levane dozvedela niečo viac, no a možno tá jej minulosť ju dosť ovplyvnila, ja týmto príbehom Mesíčních kronik žijem, určite si ich ešte rada viackrát prečítam :)

Dědička ohně
Dědička ohně