Pohlazení soumraku

Druhé pokračování příběhů losangeleského soukromého očka Meredith Gentryové, která není jen tak obyčejnou smrtelnicí. Meredith Gentryové se podařilo uniknout neúprosným pokusům o atentát ze strany prince Cela, jejího bratrance a soupeře o korunu Říše kouzel, ale teď ji čeká celá řada nových problémů. Aby se mohla stát královnou, musí porodit dítě dřív, než Cel zplodí vlastního potomka. Ale na obzoru je další velká hrozba: lidé umírají záhadným, děsivým způsobem a samotná existence Říše kouzel je ve vážném ohrožení. A tak, zatímco si užívá největší rozkoše svého života, když se snaží počít dítě s válečníky ze své královské stráže, musí Merry zastavit starodávné zlo, které by mohlo zničit samotnou podstatu reality. Prostě zaměstnání jako každé jiné…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/168002/meredith-gentryova-p-168002.jpg 4122

Meredith Gentryová (2.)

A Caress of Twilight (2002)

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

Tesset

No nevím, začíná se mi to jevit jako pořádná slátanina. Zdrženlivost hlavní hrdince asi taky moc neříká. Příběh moc nepropracovaný, vážně, jako kdyby autorce šlo jen o psaní sexuálních scén a nic víc.

Mergirus
19.07.2017odpad!

Zajímalo by mě, jaký má autorka soukromý život, protože dle mého názoru v knihách muže zbavuje jejich mužství. Komu se líbí muži s vlasy až po kotníky?! Oblečeni v róbách, které si stěží na sebe oblíkne žena? No, pokračuju v sérii dále, ale jen proto, že nemám ráda nedočtené série.

Devil-Ivet
03.05.2017

Můžete čekat nějaký ten vtípek, sex, intriky a strach. Pohlazení soumraku je lehké čtení, jaké můžeme od autorky čekat. Pobavíte se a někdy i zasmějete. Bylo to o fous lepší jak první díl, ale pořád nedostačující...

evik.sv
07.12.2016

Myslím si , že strovnávat Anitu a Merry je prostě pitomost.Pochopila bych , že se tak bude dít před či během čtení prvního dílu, ale pokračovat tak i po přečtení druhého dílů to jen znamená , že čtenáři nedávají Merry vůbec žádnou šanci a je pro ně pouhým stínem Anity , tak proč pokračovat ve čtení dalších dílů? Jediné co mají společné je boj o přežití a sexuální apetit...:) Jinak to jsou dvě odlišné ženy , tak proč je srovnávat? Merry si mě skutečně získala a proto se těším na další dobrodružství!!!

Pasadenka
18.08.2016

Merry pokračuje ve snažení. Potkává se s lidmi, intrikuje, souloží, … Je mi líto, není to moc zábavné. Jsou tu aspekty, které jsou fajn, není to nejhorší knížka, ale po Anitě… Celkem nuda. Ale nevzdávám se, čtu dál a doufám, že se mi postavy nakonec zalíbí a bude se mi stýskat alespoň tak, jak po Anitě. Možná.

Baraliska
27.06.2016

Další boží knížka s Meredith Gentry :))

Betnka81
03.01.2015

Kniha se mi moc líbila , a hned jdu na další díl :D

Eneo
24.08.2014

Vítejte u knihy, která má naprosto nahuštěné stránky do všech čtyř světových stran, jež se čtou naprosto samy. Zajímavé postavy, prostředí, které přímo vybízí čtenáře k prozkoumání a těšení se na odkytí dalšího tajemného rohu či koutu. No jo, má to ale jeden háček. V celé knížce se vůbec nic neděje...
Knihu jako celek nehaním, četla se jedna báseň a na autorský styl L.K. Hamilton jsem si už zvykla a prostě mě baví. Jen škoda toho (ne)děje.

Janičta
04.06.2014

Čtivá a oddechová záležitost.Intrik a akce opět spousta.
Stále se nemůžu zbavit dojmu, že je to Anita v bledě modrém (Merry mi zatím neleze tolik na nervy). Je tam hodně mužů, kteří ve mě budí dojem, že hlavní hrdinku zrovna moc neberou a jsou tam hlavně kvůli cílům vlastním nebo cílům někoho jiného.
Nicméně to není špatné čtení a těším se až se mi do ruky dostane další díl.

Dandulka
07.02.2014

Tento díl byl super, čtivý a měl spád. Merry získala další část své moci a už teď se těším na pokračování. Tahle série se rozbíhá dobře, tak uvidíme, co bude dál.