Zkřížené hnáty

Zkřížené hnáty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46725/bmid_zkrizene-hnaty-cis-46725.jpg 5 878 72

Mercedes Thompsonová série

Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“. Jen velmi nezvyklá žena se v něm může cítit jako doma – a Mercy Thompsonová je vskutku jedinečná. Ve dne pracuje Mercy jako automechanička v rozlehlém Tri-Cities ve Východním Washingtonu. V noci uplatňuje své nadpřirozené schopnosti. Jako měňavec s velmi jedinečným nadáním musí často udržovat nejistou rovnováhu mezi lidmi a nelidmi. Tentokrát toho na ni ale možná bude příliš. Marsilie, místní upíří královna, totiž zjistila, že Mercy zabila člena jejího klanu – a nyní prahne po její krvi. Ale protože Mercy chrání před přímým útokem vlkodlačí smečka (a její blízký vztah se sexy alfou), rozhodne se Marsilie nejít přímo po ní. Nýbrž po krvi jejích přátel.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Bone Crosed , 2009

ciniminisek
24.07.2012 5 z 5

Výborná série,nemůžu se dočkat až se začtu do dalšího dílu!!

Brambu
13.06.2012 4 z 5

Je tu další díl naší kojotí automechaničky Mercedes a opět se u toho skvěle bavíme. Tentokráte Mercy zjišťuje, že není dobré dát se do křížku s místní upíří královnou. Ještě že si nakonec vybrala alfa samce Adama a tak za ní stojí celá vlkodlačí smečka. Ale i tak se raději klidí ze scény a jede navštívit svoji kamarádku mimo Tri-Cities. To se ovšem neobejde bez dalších komplikací, tentokráte to budou duchové, kdo potrápí naši Mercy, ale ta se samozřejmě nevzdává. S nezbedným duchem si nakonec poradí a je zkrátka opět ve svém živlu. Máme tě rádi děvče =)

saphe
04.03.2012 5 z 5

Jako ostatní díly, jsem ji přečetla jedním dechem!! Moc se mi líbila :-)

Tcica
19.02.2012 4 z 5

Trochu mě zaskočil konec. Připadal mi nedodělaný, spousta mi tam toho chyběla. Ale jinak se to přečte jedním dechem :-)

bookcase
02.02.2012 5 z 5

Celá série se čte dobře, Mercy je sympatická hrdinka.

Denaille
28.11.2011 5 z 5

Čas, který uběhl od přečtení třetího dílu, se mi snažil namluvit, že jde jen o průměrné fantasy knížky. Dokonce jsem se zastyděla, že mě něco takového vůbec napadlo.
Kam se na tohle hrabe Hugner Games nebo Smečku...
Opravdu si myslím, že se autorce podařilo stvořit něco nového, neokoukaného a opravdu smysluplného. Po těch šílených love story a neuvěřitelně spletitých trojúhlenících jsem si konečně mohla pošmáknout nad dějem, kde hlavní hrdinka neřeší, koho si sakra vybrat, ale má v tom jasno. Postavy a jejich charaktery jsou přesně dané, víte, kde je v příběhu jejich místo. A především je vám jasné, proč a co dělají.
Jediný nedostatek už tady někdo vzpomenul a to neustálé opakování. Ale už je to dost dlouho, co jsem četla poslední díl a byla jsem ráda, že věci byly znovu průběžně vzpomínány, protože jsem si je opravdu nepamatovala a takhle jsem se snáze dostala do obrazu.

Lea
16.09.2011 4 z 5

Příběhy Mercy mě baví, zrovna dočítám Zkřížené hnáty. Jediné, co mi dere nerva už asi od druhého dílu, je neustálá snaha autorky nám připomenout, že "Mercy vychovali vlkodlaci, a proto...". Dobře, jen ať to v každém dílu řekne, ale prosím už ne pětkrát! Všichni už to přece víme!

mumin63
29.08.2011 5 z 5

nemůžu psát jinak, než v samých superlativech - prostě úžasná

Niky20
24.04.2011 5 z 5

Mercy je skvělá, jedna z mých nejoblíbenějších sérií :) Všechny knížky jsou úžasné :)

May
12.04.2011 5 z 5

S každým dalším dílem se styl autorky lepší, je to velmi příjemné čtení :-) Těším se na další díl.

Aria85
07.04.2011 5 z 5

mam rada celou serii.. je to opravdu velice chytlavy pribeh a rozhodne v tomhle pripade neplati "cim vic dilu, tim horsi".. kazdy dil je vyborny.. uz se tesim na dalsi

fionKa
11.03.2011 5 z 5

Tuto knihu mohu okomentovat jediným slovem. Bomba! Už se těžím na Stříbrnou relikvii!