Železný polibek

Železný polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43117/bmid_zelezny-polibek-tRV-43117.jpg 5 917 72

Mercedes Thompsonová série

Mercy Thompsonová sice umí měnit podobu – její charakter je však pevný. Když jejího bývalého šéfa a učitele zatknou pro vraždu a vlastní lid ho nechá hnít za mřížemi, je na Mercy, aby i navzdory jeho přáním očistila jeho jméno. Mercyina věrnost je však vystavena zkoušce i z jiné strany. Vlkodlaci zrovna neprosluli trpělivostí, a pokud se Mercy nedokáže rozhodnout mezi dvěma muži, k nimž chová city, Sam s Adamem by mohli rozhodnout za ni…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Iron Kissed , 2008

julliette
25.04.2015 5 z 5

Nádherné pokračování série. Nedokázala jsem od knihy odtrhnout oči, protože jsem se těšila, jak to bude pokračovat mezi Mercy, Samuelem a Adamem. No, dočkala jsem se zajímavých věcí, třeba že odmítla Samuela, i když ho miluje. S Adamem, alfou, který ji prohlásil za svou družku, měli pár sporů, on na ni byl naštvaný, ale i tak o ni pečoval. A když jí tak trochu znásilnil Tim, od kterého zjistila, že je vrah a sama ho zabila, ale i přesto jí to Adam nevyčítal, nemohla za to. I když se na pár dnů uzavřela do sebe a byla netečná a zraněná, nakonec se vzchopila a hádejte jak to skončilo, vyjela po Adamovi. A tím kniha končí, sice jsem se detaily nedozvěděla, protože to končí tím, že shodila triko na zem. A proto se strašně těším na další díl, už abych přečetla ostatní knihy, abych mohla vyrazit pro další díl. :D

Laf
12.02.2015 4 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. Těžko se šlo odtrhnout, proto jsem ji měla tak rychle přečtenou :)

jana5962
09.12.2014 5 z 5

OK. Nemám ráda milostné trojúhelníky, ale z nějakého důvodu mi tenhle vznikající mnohoúhelník nevadil. Skvělá kniha stejně jako předchozí.

Nelly
24.11.2014 4 z 5

Pro mne zatím nejlepší z celé série - doufám, že rezervace a její "tajemství" snad budou ještě více využity v některém dalším díle. Kojote, máš dobré srdce, ale smůly celý pytel - ještě, že Tě obklopují přátelé, ale tak to už v životě chodí. - Děkuji spisovatelce, že vytvořila tak sympatickou hlavní hrdinku a také za to, že knihy, jak to už u takového žánru někdy bývá, nesklouzávají k povrchnímu erotickému čtení...

angelbooks
02.07.2014 5 z 5

3.díl se mi zdál stejně dobrý jako předchozí nejvíc mě bavilo posledních 50 stran.
Už čtu 4.díl a jsem docela zvědavá.
Vřele doporučuji :).

MisuleB
22.06.2014 5 z 5

Kojot opět na scéně, aneb Mercy zachraňuje koho může, a to i sebe.
Další skvělý díl s Mercy v hlavní roli. Hurá, je s Adamem. :´)

kleo9554
04.06.2014 5 z 5

Nemohla jsem knihu odlozit...

renefer
29.05.2014 4 z 5

Tenhle díl mi přišel trochu slabší. Rozseknutí trojúhelníku Samuel - Mercy - Adam bylo dost slabé, potom čím vším prošel, Sam zjistil (nebo věděl), že ji nemiluje?? Trochu zvláštní byl i popis únosu Marcy, vůbec jsem nepochopila, co se vlastně stalo, dokud o tom nezačali vlkodlaci mluvit mezi sebou.
Kniha se ale dobře četla, stejně jako ostatní díly, takže mohu jen doporučit.

IvcaK98
13.05.2014 5 z 5

Podle mého názoru je Železný polibek vrchol celé série. Možná škoda, že už třetí díl, ale i když jde autorka s kvalitou lehce dolů, pořád mě Mercy baví a to je hlavní. V této knížce bylo všechno, úžasná zápletka, vygradování vztahu mezi Mercy a Adamem, pořádné drama, .... Mercedes Thompson řadím mezi nejsympatičtější hrdinky vůbec :-)

kacaaba
26.04.2014 5 z 5

Pěkný díl. Napínavý, ale i smutný.

Bunburistka
16.02.2014 5 z 5

Nemám slov. Nej nej nej ! tohle si prostě musíte přečíst ! :)

Mergirus
16.12.2013

Naprostá paráda, opět další "druh", se kterým může Mercy bojovat. Vřele doporučuji :)

Peti
09.10.2013

Třetí díl série se zaměřil na fae a vztahy v rámci smečky, velice čtivé a přitom nenáročné. Oceňuji malý počet postav :).

Nellysek
06.08.2013 5 z 5

Nejkrásnější. Romantick a zároveň smutné.

Rhona
25.07.2013 5 z 5

Tuhle knižní sérii přímo zbožňuju, až jsem ráda, že knihy nemám koupené doma, protože bych je četla stále dokola a dokola. Prostředí, námět i všechny postavy jsou skvěle propracované na úrovni "tak akorát", aby nebyly úplně ploché, ale aby ponechávaly lehký prostor pro fantazii a dotvoření si drobných detailů čtenářem.
Navíc musím říct, že málokterý autor zvládá psát knihy tak, aby gradovaly a každá další kniha byla lepší a lepší, jako je tomu v případě série o Mercedes Thompson.

NikinkaFantasy
30.06.2013 5 z 5

Tato kniha se mi z celé série nejvíc líbila. Za důvod tomu přikládám hlavně sbližování se s Adamem. Můžu jen doporučit.

Nefi
28.06.2013 4 z 5

Kniha je čím dál tím, lepší. Velice poutavé a čtivé.

ala.mihalikova
22.05.2013 5 z 5

To bylo uzasny. Ja toho Adama proste miluju. Bylo to napinavy, dobrodruzny a taky i romanticky. Strasne mc se mi libi, jak se vyviji vztah Mercy s Adamem. Jen tak dal...

Iworri
24.03.2013 2 z 5

Naopak podle mě je to zatím nejslabší díl. Přehlceno a přesyceno detaily, namísto vybroušení děje a zvratů. S Adamem jsme se ještě nikam nepohnuli a celkově osobní život Mercy je dost nudný. Žádné napětí, které by mě drželo ve střehu. Musela jsem se hodně nutit, abych k tomuto dílu zalehla a četla a došla tak ke zdárnému konci a mohla se ve svém tvrzení buď ujistit, nebo jej vyvrátit. Závěrem musím konstatovat - hrozná kravina !

aannyy
20.03.2013 5 z 5

Podle mě zatím nejlepší díl z celé série :-) ale ještě mám před sebou čtvrtý a pátý ...

magie vlkodlaci městská (urban) fantasy kožoměnci

Patricia Briggs
americká, 1965