Železný polibek

Železný polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43117/bmid_zelezny-polibek-tRV-43117.jpg 5 917 72

Mercedes Thompsonová série

Mercy Thompsonová sice umí měnit podobu – její charakter je však pevný. Když jejího bývalého šéfa a učitele zatknou pro vraždu a vlastní lid ho nechá hnít za mřížemi, je na Mercy, aby i navzdory jeho přáním očistila jeho jméno. Mercyina věrnost je však vystavena zkoušce i z jiné strany. Vlkodlaci zrovna neprosluli trpělivostí, a pokud se Mercy nedokáže rozhodnout mezi dvěma muži, k nimž chová city, Sam s Adamem by mohli rozhodnout za ni…... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Iron Kissed , 2008

havrmoni
27.10.2019 5 z 5

Je to čím dál lepší. Samuel se mi stále líbí víc než Adam :))

Katie46
20.10.2019 4 z 5

Miluju tento svět, vlkodlaci v něm a vše napínavé co s ním souvisí. Patricie to prostě umí napsat.

MiraiYume
11.07.2019 5 z 5

Skvělý díl, bez hluchých míst, bez nudy. Akce od začátku do konce, výborně napsané! Zkrátka nemůžu šetřit superlativy, protože autorka je vážně výborná vypravěčka a její fantazie zřejmě nezná mezí. Od tohohle dílu bylo velmi těžké se odtrhnout. Čtení jsem si opravdu užila.
To, co Tim udělal Mercy, bylo zrůdné a šílené. Ještě jsem se snad nesetkala v žádné podobné knize s tím, že takhle dopadne hlavní hrdinka. Je mi to sice proti srsti, ale i za to dávám bod. Autorka vážně překvapila, o to víc, jak citlivě a procítěně dokázala danou věc podat.

katallinka
16.11.2018 5 z 5

Opět velmi čtivé a pořad mě to moc bavi.

kkarmela
08.11.2018 5 z 5

krásná celá série, velmi čtivé

Lethania
07.07.2018 5 z 5

Asi nejlepší díl o Mercy. Podobně jak Ailee, i já jsem si koupila celou sérii za vysokou cenu, ale rozhodně toho nelituji. Už se těším na další díl.

Ailee
19.04.2018 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl. Jsem ráda, že jsem se k téhle sérii nakonec dostala a koupila si ji. A to i přesto, že jsem za tento díl musela dát trojnásobek původní ceny, abych ho měla. Hold jsem sběratel a nic mě nevytáčí víc, než nekompletní série. A kdyby mi zrovna tenhle kousek utekl, byla by to věčná škoda! Asi jdu hned číst další... :-)

Mercatino
17.03.2018 5 z 5

V této knize jsem objevil, že sebeovládaní je základním kamenem spolupráce mezi všemi lidmi. Kontrolovat svého vlka, kontrolovat svého démona, kontrolovat svou žízeň a touhu není snadné. Přijde mi, že Mercy nám krásně vykresluje jak na to :) Super, Mercy prostě nejde jinak než si zamilovat.

Andynka
04.01.2018 4 z 5

Ten to díl mě bavil dokonce víc, jak ten první. Moc mě baví, jak se objevuje vždy nějaká nová postava a naprosto nechápu, kde na to spisovatelka bere fantazii, doufám že nebudu z dalších dílů zklamaná. :)

Peta87
28.11.2017

Prosím prosím neprodává někdo tuto knihu? Děkuji

Charley
02.10.2017 5 z 5

Další povedený díl :) A jsem ráda, že se Mercy pro jednoho rozhodla (PS: ten výběr jí schvaluju) :D

JanaBel
15.07.2017 5 z 5

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

PeťkaW.
28.03.2017 4 z 5

Gibbs zvyšuje laťku s každým dalším dílem a její styl je lepší a lepší. Třetí díl mě bavil prozatím asi nejvíc. Děj byl promyšlený, čtivý a závěr naprosto překvapivý a odzbrojující. Dříve jsem tomuto "křížení" detektivky s fantasy neholdovala, ale série o Mercy mě opravdu baví a těším se na další pokračování. Knihy totiž zatím mají všechno, co by poutavá kniha měla mít.

Fizulka71
08.03.2017 4 z 5

Další skvělý díl našlapaný správnou dávkou akce, tajemna a romantiky. Tahle série zraje jako víno, doufám, že si to udrží. Pachatel vražd mě vlastně ve finále ani moc nepřekvapil, čekala jsem, že to bude nějaký looser, který si potřeboval vylepšit sebevědomí a bylo mu naprosto fuk, že jde přes mrtvoly. Doslova. Ale při tom konci, jak doslova vyjebal s Mercy (omlouvám se za ten výraz, ale jiný se na to, co jí provedl, použít nedá), se mi otvírala kudla v kapse a chtěla jsem ho roztrhat taky.

evik.sv
30.12.2016 5 z 5

Tento díl mě úplně dostal ...Za Mercy i slzička skanula.Tim překvapil parchant! Jsem ráda , že vyhrál Adam uvidíme , jak jejich vztah bude pokračovat jestli se nezabíjí navzájem. :)
Upřímně se těším na další díly.

JupiterFire
28.10.2016 5 z 5

Ještě lepší :D S každým dalším dílem je autorka lepší a lepší. Romantická zápletka mě nadchla. Vražedná zápletka mě donutila přemýšlet o tom, kolik dívek a žen je každoročně znásilněno. Hrůza! Kniha je každopádně skvělá a nemůžu jí nic vytknout.

Raven11
03.08.2016 5 z 5

Tento díl má teda grády. Chudák Mercy, nečekala jsem, že takový truhlík jako Tim by mohl být vrah a ještě k tomu brutální bastard... Co mě samozřejmě potěšilo, že si zvolila Adama, kterému jsem tajně držela palečky :) Tak uvidíme, jak jim to bude v příštím díle klapat a jaké mocné stvoření náš kojot zase převeze.

Evule114
02.05.2016 5 z 5

Naprosto souhlasím, tento díl byl opět naprosto dechberoucí. Těžko říci, koho bych si vybrala já na místě Mercy, ale pro mě jsou sympatičtí všichni tři. I když by jí Stefan mohl ovládat, tak i on stojí za uvážení :-) No necháme se překvapit, jak to bude v dalším díle.

Allie16
19.02.2016

MILUJU! ... předchozí dva díly byly skvělé, ale tento byl zase o kousek lepší. Více fantasy a konec byl tak napínavý, že to snad ani víc nešlo. Všechny postavy jsou sympatické, i když každý svým vlastním způsobem a fakt, že jsem jí přečetla tak rychle mě i trošku rozesmutnil. Ještě že mám pár dalších dílů ještě před sebou :-)

Shadeee
04.08.2015 4 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl. Z prvního a druhého dílu jsem byla poměrně zklamaná. Proto příjemné překvapení:)

magie vlkodlaci městská (urban) fantasy kožoměnci

Patricia Briggs
americká, 1965