Spálená mrazem

Spálená mrazem https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176658/bmid_spalena-mrazem-x4b-176658.jpg 5 676 71

Mercedes Thompsonová série

Život Mercy Thompsonové prošel zásadní změnou. Když se stala družkou Adama Hauptmana – charismatického alfy místní vlkodlačí smečky –, stala se zároveň i nevlastní matkou jeho dcery Jesse. Tento vztah vnáší do Mercyina života požehnané okamžiky normálnosti. Ale na okraji lidskosti se může drobný incident za úplně normálního dne proměnit v něco mnohem většího. Po dopravní nehodě v rušném provozu se Mercy a Jesse nemůžou spojit s Adamem – vlastně s nikým ze smečky. Všichni byli uneseni. Skrze jejich pouto Mercy ví, že Adam je rozzlobený a trpí. Vlkodlaci bojují politickou bitvu za akceptaci veřejností a Mercy se obává, že s ní Adamovo zmizení může nějak souviset – a že on i celá smečka jsou ve velkém nebezpečí. Mercy čelí mnohem mocnějšímu protivníkovi a je na něj sama – možná bude nucena přijmout pomoc od jakéhokoli spojence, a to bez ohledu na to jak nepravděpodobný je.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Frost Burned , 2013

Sessi
20.12.2013 5 z 5

Úžásné jako vždy, co jiného taky od Patricie čekat :-)

NikinkaFantasy
12.12.2013 5 z 5

Kniha byla skvělá, vtipná, nechybělo ani napětí a měla nádech dobrodružství. Trochu se mi ale nelíbilo, že mají skoro všechny knihy v této sérii v podstatě stejný příběh - smečka byla ohrožena, Mercy všechny zachránila a všichni se unavení, ale zdraví - většinou - vrátili domů. Ale to mi neubralo na hodnocení. :-)

ciniminisek
11.12.2013 4 z 5

Když jsem začala číst, okamžitě jsem se "předělala" na Patricii. Styl psaní má, jako jedna z mála. Velmi se mi to líbí. Kdyby mi někdo dal její knihu a schoval název i spisovatele, okamžitě bych poznala, že se jedná o Patricii a Mercy. V tomto díle, bylo méně legrace a více akce. Příběh se táhl spíše k detektivní scéně, ale vůbec mu to neuškodilo. Závěrečný boj byl víc než skvělí a o humor jsem také nakonec nepřišla. Další pěkně vyvedená kniha této spisovatelky. Mercy prostě patří k těm TOP, v tomto žánru.

aktak1203
09.12.2013 4 z 5

Pokračování parádní oddychovky :-)

trynitrix
05.12.2013 5 z 5

Ne že by se mi to nechtělo komentovat ale Mercy je prostě nejvíc a to mluví za vše :-)

Niky20
03.12.2013 5 z 5

Opět jsem se ujistila v tom, že knihy od Patty mě nikdy nezklamou. Kniha se četla jedním dechem, byla napínavá od začátku do konce, a nešlo ji zkrátka odložit, dokud jsem nepřečetla poslední větu. Už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu, pořád je tu mnoho věcí k vyřešení. Perfektní, já jsem maximálnlě spokojená. Série Mercy Thompson je prostě má srdcová záležitost... :-)

Sirnaela
29.11.2013 5 z 5

Adam a jeho pohled na věc :) sice jen párkrát ale i tak super oživení. Akce hned od začátku, kdo by se divil, jít nakupovat na Černý pátek to vždy smrdí průserem... Jednoduše SUPER a už aby vyšel další díl :)

Saffron
27.11.2013 4 z 5

Opět líbilo, jen bych přidala trochu více Adama:) Jsem zvědavá, jak to všechno bude dál, bran jedná s Fae, ti kují pikle proti lidem, upíři si hrají pořád to své a vlci jsou někde mezi. Kam do toho všeho zapadá malý kojot, kterému září oči zlatě jako vlkodlakovi? myslím, že to ještě bude jízda :)

Safienka
25.11.2013 5 z 5

Půl roku člověk čeká a je tu další díl, který člověk zhltne za den..hmm! Opět příjemně napínavé, čtivé a zamotané. Akce tentokrát hned od začátku. Autorka konečně zapojila i pohled Adama, kterému je věnováno hned několik stran! Jinak kojotí štěně jako vždy proti nejmocnějšímu. Konečné rozuzlení bylo pro mě maličko zahlcující a ztrácela jsem se. Ale to mi neubránilo celkovému dojmu, který byl příznivý.

kneslova
18.11.2013 5 z 5

Já mám tuto sérii moc ráda, čte se mi skvěle, tento díl je super, jsem spokojená

psirena
26.10.2013 5 z 5

Ani tentokrát Patricia Briggs nezklamala. Kojotí kožoměnec Mercy opět zachránila svět. Moc se mi líbí chemie mezi Adamem a Mercy. Celá tahle série je velice povedená. A už se nemůžu dočkat dalšího pokračování.