Ohnivý dotyk

Ohnivý dotyk https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283548/bmid_ohnivy-dotyk-TLQ-283548.jpg 5 508 55

Mercedes Thompsonová série

Mercy Thompsonová je oslavována jako „hrdinka, která nepřestává růst a přesto zůstává věrná sama sobě.“ A nyní je zpátky a brzy zjistí, že když se fae rozhodnou ublížit lidem, nejvíce trpí děti… Napětí mezi fae a lidmi vrcholí. A když jsou kojotí měňavkyně Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, povoláni zastavit zuřícího trolla, padne jim do rukou něco, čím by bylo možné donutit fae stáhnout se a zastavit otevřenou válku: lidské dítě, které fae kdysi dávno ukradli. Mercy, Adam a jejich smečka se však rozhodnou vzepřít se nejmocnějšímu vlkodlakovi v zemi, lidem i fae a ochránit chlapce za každou cenu. Kdo ale ochrání je samotné před chlapcem s ohnivým dotykem?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Fire Touched , 2016

Shanib
05.02.2018 5 z 5

Další díl a dalších pět hvězdiček. Jinak to prostě nejde. Akorát mě mrzí, že některé situace, které jsou zde zmíněny a které jsou ve skutečnosti velké, jsou zde ukázány takříkajíc letem světem. Týká se to především předchozího dílu, kdy ke konci Mercy umírala a emoční projevy jejích přátel byly hodně stroze prezentovány, a tak jste nabyli pocit, že se nic tak hrozného nestalo. V tomto díle se ale najednou dozvídáme, že Adam si z toho odnesl noční můry. Připadám si tak trochu ochuzená o napjaté okamžiky. Nebo by mě zajímalo, jak vypadal rozhovor mezi Mercy a Adamem ohledně založení rodiny. Určitě bych přišla i na něco dalšího. Nicméně i tak to bylo opět super!

Andynka
31.01.2018 5 z 5

Pomalu se mi blíží konec téhle série a nechce se mi. Každý díl má něco do sebe. Tenhle byl hodně přes city... méně akční, ale parádní. Skvělá zápletka!!

Booky84
07.10.2017

Kniha je ctiva a poutava, opet jsem se nemohla odtrhnout a chtela vedet, jak pribeh dopadne.

Monisek.B
27.08.2017 4 z 5

Zajimavy dil. Bavily me narazky na serialy, filmy a tak. Moc se mi ale nelibilo politikareni a proste hlavne to, ze to bylo taaaak strasne ukecany. Jen Mercy, Adam a dlouho nic.. Chtelo by to priste neco vic smeckoidniho! :-)

Mergirus
12.08.2017 5 z 5

Líbí se mi, že autorka stále nalézá inspiraci na pokračování příběhu o Mercy, a doufám, že zdroj jen tak nevyschne.Mám ráda Mercyin humor.

JanaBel
15.07.2017 5 z 5

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

Pouli
26.06.2017 5 z 5

Na tomto díle se mi nejvíce líbilo, že prostě plynul. Tak nějak více jsme nahlédli do všedních životů hrdinů. Nebyl to pouze jeden ucelený příběh během něhož by buď Mercy nebo Adam skoro zemřeli. Takže díky za odbočky a sem s pokračováním!

Misa25
05.04.2017 5 z 5

Tato Mercy je tedy na akci hodně slabší než předchozí díly :D ale jinak je to skvělé jako vždy :)))

paprika75
07.03.2017 5 z 5

Pořád mně to baví, ale brala bych trochu posun dopředu mezi Mercedes a Adamem. Baba Jaga (i když v ruském podání je nenahraditelná) se mi tady taky líbí. 4-5*

Aaron Lewis
11.12.2016 3 z 5

Už mě to nějak nebaví. Bylo to moc krátký a vlastně se nic zajímavého nestalo. Chybí mi tam něco navíc, o ostatních, proč se nedozvíme víc o Tadovi? Nebo proč se u nich na chvíli nezastavíme? Ano, byl tak kousíček o Sherwoodovi, ale... no tak, to se ani nepočítá. Všichni vlci tam byli jen jako kulisa, škoda. Pořád je to jen o Mercy a Adamovi a to je pořád to dokola. Buď mě to fakt přestalo bavit, nebo to je fakt slabý díl. A ať už jdou někam s postavami jako Pod Kopcem. Malé, rozmazlené, kruté holky, všechny na jedno brdo. To je tak těžký vymyslet v dnešní době pořádného protivníka, popř. zápletku? Asi jo... chjo.

Jass
11.11.2016 4 z 5

Mercy prostě nepatří mezi mé nejoblíbenější série, mám ji ráda, ale zkrátka mě nijak hluboce nezasahuje. Obzvláště oceňuji postavu Aidena, který byl prostě skvělý, hlavně jeho špičkování s Jesse, vážně jsem se zasmála. Pod Kopcem byla také moc zajímavá, jen je mi líto té holi, vážně jsem ji měla ráda.

trynitrix
01.11.2016 5 z 5

Opět super Mercy a Adam vrrr ;-)
Asi rozebírat to nějak nebudu koukám že v předchozích kometech je vše už napsáno :-D
Prostě SUPER a BOŽÍ a těšíme se na 10 díl ale až na rok ......

janno69
10.10.2016 5 z 5

Jednoznacne, pro me jedna z nejlepsich fantasy serii. Tento dil i vsechny predesle jsou proste uzasne. V breznu 2017 vychazi v originale desaty dil, takze se moooooc tesim a doufam, ze brzy vyjde i u nas ;-)

Týnka31
22.09.2016 5 z 5

Skvělé jako vždycky!

jaja91
13.09.2016 5 z 5

Po rekapitulaci celé série (dlouhé letní večery :D, aneb státnice na krku a maximální stupeň prokrastinace) musím konstatovat, že tento díl řadím mezi své top! Moc se mi líbil. Tentokrát byl zaměřen na všechny skupiny, nechybělo ani politikaření ani akce. Osobně mu dávám maximum bodů - velmi zaujal.

*Pájuše*
12.09.2016 5 z 5

Jako vždy, Mercy nezklamala. Tahle autorka mě vždycky dokáže překvapit svou fantazií a musím říct, že je jedna z mála, kteří mě dokáží chytit za srdce.
Nicméně, minulé díly byly o chloupek lepší - bylo tam předně více akce, která měla nějaký hlubší význam (aktivně, velmi aktivně se do něj zapojovala Mercy). Teď mi to přišlo, jako kdyby byla nějaká zpomalená - většinu boje stihla na poslední chvíli nebo ten boj za ni odvedl někdo jiný.
Nu což, mé srdce to nijak nepoznamenalo - pořád to bude úžasná série, kterou budu číst dál a dál.

Aň78
07.09.2016 4 z 5

tuhle sérii sleduji už od začátku, ale nejvíce se mi líbily první díly

Nelly
07.09.2016 4 z 5

Slušný díl, ale na mne moc politikaření a málo akce...

kacaaba
07.09.2016 5 z 5

Další super knížka ze série. Četlo se mi to hezky. Sice trochu slabší než předchozí díly, ale stejně to stálo za to. Už se těším na další.

Insignitka
06.09.2016 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Dobré čtení.