Nocí zlomená

Nocí zlomená https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188488/bmid_noci-zlomena-61J-188488.jpg 5 629 64

Mercedes Thompsonová série

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku. Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy. Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Night Broken , 2014

Anna Elizabeth
Anna Elizabeth
12.09.2017 5 z 5

Celá série je skvělá! :) Snad si v blízké budoucnosti přečtu další díly :)

JanaBel
JanaBel
15.07.2017 5 z 5

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

paprika75
paprika75
07.03.2017 5 z 5

Opět výborná. Stefana fakt žeru. 5*

angelbooks
angelbooks
18.01.2017 5 z 5

Úžasný díl. Čtení jsem si moc užila a kolikrát jsem se opravdu hodně zasmála :D.
Sice mě štvala Adamova bývalá žena, ale což, s tím nic nenadělám :D.
Opravdu doporučujI celou sérii, kamarádka ji taky četla a to dokonce 2x. Já se na ni začnu asi znova chystat :D.
DOPORUČUJI :)))

kuska
kuska
21.12.2016 4 z 5

Prostě miluji Stefana. Škoda, že už není jednou z hlavních postav, ale pevně věřím, že mu není ještě odzvoněno :-D

alzbeta4340
alzbeta4340
01.09.2016 5 z 5

Fantasy, kde jedna z hlavních zápletek souvisí s potížemi, které způsobuje exmanželka manžela hlavní hrdinky. A do toho všeho ještě Bůh sopek. Všechno spletené dohromady ve velice zábavném a čtivém románu. Vysoce relaxační čtení.

Raven11
Raven11
10.08.2016 5 z 5

Čtu jeden díl za druhým a už vážně nevím jak říct, že je to supr knížka :) Christy mi pila krev a celou dobu jsem čekala, kdy se do ní Mercy opře. Vůbec by mi nevadilo, kdyby si v příštím díle autorka trochu pohrála se Stefanem. Jinak stejně napínavé jako předchozí díly, další nepřemožitelné monstrum na kolenou a Mercy v nemocnici, ach jo :)

Zebraz
Zebraz
13.07.2016 5 z 5

Další díl zcela suprový, i když předchozí díly už jsem četka už dost dávno a dost se k nim vrací, takže občas zmatek. Ale jinak stále doporučuji přečíst. ;-)

Evule114
Evule114
14.05.2016 5 z 5

Já se zamilovala do Stefana, i když není hlavní postavou, samozřejmě i Adam mě okouzlil. Každopádně celou sérii jsem přečetla na jediný nádech a už se nemůžu dočkat devátého dílu. Doufám, že Patricia u něho neskončí a bude nás nadále zahrnovat příběhy Mercy a jejích milovaných, protože se celá tato série četla s neuvěřitelnou lehkostí a po celou dobu mě bavila od začátku do konce.

Suzuki
Suzuki
18.03.2016 5 z 5

celá série mě fakt hodně bavila... a líbilo by se mi kdyby autorka napsala aspoň jednu knihu o Stefanovi .. toho jsem si oblíbila nejvíc :)

Aaron Lewis
Aaron Lewis
27.01.2016 4 z 5

Čekám na díl, kde Mercy nezmlátí... a myslím to vážně:), nezaslouží si tolik bití. Jinak po osmi dílech moje nejoblíbenější postava jednoznačně Stefan (a ještě vlastně i Zee). Haha. Ty vlčí pravidla mi lezou krkem, ale kdyby nebyly, tak by to potom nebyla taková sranda... chápu.

jana5962
jana5962
28.07.2015 5 z 5

Super kniha! Christy mě neuvěřitelně prudila a bylo to zase něco jiného než obvykle ale nijak škodlivě, což jsem i čekala....

Monisek.B
Monisek.B
15.07.2015 4 z 5

Tento díl se mi líbil víc, než jeho předchůdce. Kniha měla šmrnc, spád a četla se velice pěkně. Uvidíme, co si na nás vymyslí Patricia příště :)

Sarri
Sarri
29.06.2015 3 z 5

Zatím se autorka dějově nikam neposunula. Mám Mercy rád, ale v některých momentech mě docela nudí. Její svět je zajímavý, ten se mi na tom líbí, jenže ty zápletky jsou všechny na jedno brdo =/ Mám ovšem takový pocit, že není v záměru autorky na tomto něco měnit - ono je lepší mít dvacet průměrných knih než tři dobré, protože peníze hýbou světem - Mercy je podle mého jedním ze zářných příkladů tohoto systému a mě je to líto =(

ester1511
ester1511
17.06.2015

Do této série jsem se zamilovala. Postava Mercy mě nadchla. Líbí se mi na ní, jak je silná a dokáže řešit obtížné situace. Nocí zlomená je asi můj nejoblíbenější díl této série hlavně díky napětí mezi Christy a Mercy.
Nocí zlomená a všechny ostatní díly bych mohla číst pořád dokola a nikdy mě neomrzí.
Upřímně doporučuji. :-) :-) ;-)

moira2912
moira2912
12.06.2015 4 z 5

Přestože toho autorka v této sérii napsala už hodně, vážně hodně, pořád se nevykrádá, stále nachází něco nového a kvalita psaní neklesá, díky čemuž mám Briggs vážně ráda. :)

deedulka
deedulka
27.04.2015 4 z 5

Tak konečně jsem poznala Adamovu bývalou mršku manželku. :) Líbilo se mi jak se s Mercy přetahovaly o vládu v domě. Hlavní záporná postava byla pěkně strašidelná se svými psy a děj napínavý a překvapivý. Snad se budu moct těšit na další díly s Mercedes.

N10Tikky
N10Tikky
06.04.2015 5 z 5

Tak to byla pecka. :) Při pátém a šestém dílu se zdálo, že autorce už dochází dech, nic nového nepřinese a série se vytratí to ztracena...
ALE se sedmým a osmým dílem přišlo doslova obrození. Autorka přidala na akčnosti, přišla s rozšířením popsaného universa a mně se to fakt líbí.
Možná budou mít trochu problém dívky/ženy, které upíry či vlkodlaky berou jako doplněk pro "červenou knihovnu". No to je jejich boj a je mi to fuk. ;)
Už aby byl další díl! Páč bylo rozjeto několik silných linek a na každé se dá postavit minimálně jedna další kniha.

želvis
želvis
23.02.2015 5 z 5

Úžasná série knih, doufám, že bude pokračování, protože u téhle knížky se nenudím ani stránku...

Nynuska86
Nynuska86
10.01.2015 5 z 5

Stejně jako všechny ostatní knížky autorky byla i tahle naprosto skvělá. Doporučuji :-)