Měsíční píseň

Měsíční píseň https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25302/bmid_mesicni-pisen-ASH-25302.jpg 4 1146 162

Mercedes Thompsonová série

První díl volně navazující série Mercedes Thompson. Vlkodlaci můžou být nebezpeční, když se jim připletete do cesty, ale pokud jste opatrní, nechají vás na pokoji. Umí se dobře skrývat před lidmi, ale já nejsem člověk. Když na ně narazím, poznám je a oni poznají mě – Mercy Thompsonovou. Mercy má za souseda vlkodlaka, v autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi, její bývalý šéf je gnóm. Ale ani Mercy není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu. Vychutnejte si pořádný nářez, který na vás v knize čeká. Není radno si zahrávat s vůdcem vlkodlačí smečky… A unést mu dceru byla osudová chyba.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Moon Called , 2006

Mellsak285
15.01.2017 5 z 5

Tato kniha patří mezi moje nej knihy co jsem kdy přečetla. Kniha se čte poměrně rychle a když se začtete do děje tak ji nechcete pustit s ruky. Autorka nás zavedla do úžasného fantasy,akčního, světa plný upírů,vlkodlaků,kožoměnců ve kterém se pořád něco děje. Samozřejmě nesmí chybět, trochu té lásky a vášně to dodává knížce takový krásný nádech. Merceses Thompson je jen jedna ale další série od autorky Alfa a Omega což je navázání na sérii je o něco slabší, ale doporučuji také přečíst krásný knižní požitek všechno od autorky.....

AKO
09.01.2017 5 z 5

Úžasná kniha plná napětí a akce. Děj je neustále zajímavý a nutí to čtenáře aby knihu přečetl jedním dechem. Autorka umí čtenáře v táhnout do příběhu hned od začátku.

witchersbitch
29.12.2016 4 z 5

moc se mi líbilo, příjemné čtení, i napínavé a vtipné - pokračuji dalšími knihami ;-)

evik.sv
21.12.2016 4 z 5

Náhodou jsem narazila na tuto serii a jsem mile překvapena.Velmi pěkné napsaná kniha.Mercedes je mi sympatická , takže se těším na další dobrodružství. :)

SimaX
14.12.2016 5 z 5

Série Mercedes Thompson mi byla doporučena a jsem za to hodně rád. Kniha je přesně mým šálkem kávy. Dobře zpracované tématiky vlkodlaků, upírů a dalších nadpřirozených bytostí není nikdy dost. Hned po přečtení prvního dílu jsem se nedočkavě vrhl na další.

janiice
19.11.2016 5 z 5

Miluju sérii Mercedes Thompson. Jedna z nejlepších co kdy vyšla.

Aríka
30.10.2016 5 z 5

Myslím, že jsem objevila další zajímavou sérii. Musím říct, že jsem se trochu děsila charakteru hrdinky, protože jméno Mercedes namá každá žena, ale Mercedes je super. Její průvovídky jsou skvělé, a to jak se neustále škádlí s Adamem je vtipné. Zápletka nemá chybu. Určitě doporučuji.

JupiterFire
28.10.2016 5 z 5

Páni...po pomalém rozjezdu, kdy jsem uvažovala zda číst dál, jsem zjistila, že prostě chci vědět co se stane dál. Nakonec mě Mercy tak chytla, že už mám v ruce druhý díl. Mercy je mi velmi sympatická a akční. Baví mě, že to není nějaká puťka, ale automechanička. Skvělé čtení.

sylva8672
20.10.2016 2 z 5

Musím se bez mučení přiznat ze mě kniha nebaví. Jsem v půlce a opravdu se přemáhám k dalšímu čtení. Všechno je zdlouhavé a prostě nudné. Jediný důvodu proč pokračuji je ten ze chci vědět jak to dopadne. Ale asi prostě přeskočím až na konec a bude...
Po čtení komentářů jsem si myslela, že to bude super čtení, ale pro mne jen velké zklamání :-(

Mellisek
11.10.2016 5 z 5

Jednoduchá kniha,žádné protahované kapitoly. Smysluplný akční děj :-) pohodová oddechovka

LilianaFalcon
26.08.2016 5 z 5

Super, od začátku čtivé, s dobrou detektivní zápletkou i romantickým podkreslením :-) těším se na další díly :-)

Lenka40
16.08.2016 5 z 5

Jelikož mám ráda knihy o upírech , vlkodlacích a dalších příšerkách , tak jsem si první díl ze série s Mercedes užila. Je to příjemné odpočinkové čtení , a už jsem se pustila do dalšího dílu . Uvidíme jestli budou další díly taky tak čtivé jako první díl .

Raven11
30.07.2016 5 z 5

Vážně skvělá knížka. Příběh je psán svižně a vtipně, zajímavá zápletka a žádný zbytečný kydy. Hlavní hrdinka není sentimentální fňukna, ve všech situacích si dokáže poradit a když ne tak má aspoň nachystanou vtipnou hlášku :) Jestli půjde kvalita dalších dílů nahoru pravděpodobně zemřu na dehydrataci s nosem přilepeným v Kindlu :P

sun.from.ibiza
20.07.2016 5 z 5

Srdcovka. Zadna ufnukana hrdinka, spousta super akce, postavy jsou sympaticke, pribeh jede jak po masle. Byt vice takovych knih, asi prestanu chodit do prace :)).

Evule114
02.05.2016 5 z 5

Tahle fantasy mě vážně nadchla. Jen mě opravdu vytočilo a to je slabé slovo, že hned na začátku umřel Mac, pokud se pamatuji dobře jméno, jsem už u pátého dílu a občas mi dělá problém si vzpomenout kdo je kdo, když se tam objeví jméno, co tam není často. Jinak můžu vřele doporučit i následující díly :-) Stojí za přečtení a souhlasím s některými. Do 30 stránky se mi to zas tak číst nechtělo, ale jsem ráda, že mě to neodradilo, protože pak kniha stála za to.

mirkol
11.02.2016 4 z 5

Výborná fantasy kniha, ale ty obálky, to je prostě hrůza.

Katie46
02.02.2016 4 z 5

Kniha jak jsem čekala se mi líbila. Bylo to poutavé, napínavé i zábavné. Jen trochu ten rozjezd škobrtal. Jinak ale kniha očekávání splnila a v to jen v dobrém. Už abych měla druhý díl.

Allie16
08.01.2016 5 z 5

Mé první fantasy mne velmi potěšilo.
Je to napínavé, kousavé, rozesměje i rozpláče. I když já jsem vážně cíťa :-)). Doporučuji a já jdu rozečíst druhý díl :)

esussi
19.11.2015 3 z 5

Mám celou tuhle sérii ráda, ale proč proboha ty strašné obálky! Kdybych soudila knihu podle obalu, tak se k té šerednosti ani nepřiblížím.

monika_v_trapu
07.11.2015 4 z 5

Bylo to hodně dobré čtení, po dlouhé době zase něco fantasy s upíry a vlkodlaky. Hodně se mi to líbilo a jsem určitě zvědavá na další díly. Bylo to čtivé a takové odpočinkové, nenáročné, ale rozhodně se mi to líbilo.