Zkřížené hnáty

Vítejte ve světě Patricie Briggsové, kde „čarodějky, upíři, vlkodlaci a měňavci žijí bok po boku s obyčejnými lidmi“. Jen velmi nezvyklá žena se v něm může cítit jako doma – a Mercy Thompsonová je vskutku jedinečná. Ve dne pracuje Mercy jako automechanička v rozlehlém Tri-Cities ve Východním Washingtonu. V noci uplatňuje své nadpřirozené schopnosti. Jako měňavec s velmi jedinečným nadáním musí často udržovat nejistou rovnováhu mezi lidmi a nelidmi. Tentokrát toho na ni ale možná bude příliš. Marsilie, místní upíří královna, totiž zjistila, že Mercy zabila člena jejího klanu – a nyní prahne po její krvi. Ale protože Mercy chrání před přímým útokem vlkodlačí smečka (a její blízký vztah se sexy alfou), rozhodne se Marsilie nejít přímo po ní. Nýbrž po krvi jejích přátel....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46725/zkrizene-hnaty-cis-46725.jpg 4.6639

Mercedes Thompsonová (4.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Bone Crosed (2009)

Kniha Zkřížené hnáty

MiraiYume

Tentokrát jsem v knize našla pár míst, která mě trošku zdržovala v čtení. Z předešlých dílů jsem byla namlsaná na samou akci. I tak to bylo velmi příjemné a návykové čtení. Opět se objevilo pár nových a překvapivých informací, zkrátka nám autorka Marcyn život dávkuje po přesně tak malých doušcích, abychom se v nich neutopili. Jsem zvědavá na další vývoj událostí.

katallinka

Nemůžu pořád uvěřit tomu, že jsem se do této série nepustila mnohem dřív. Opět příjemné čtení.

Lethania
07.07.2018

Prostě další pecka od zkušené Patricie Briggs! Po celou dobu čtení jsem měla potutelný úsměv na tváři, jak vtipné to bylo. Další díl si určitě přečtu.

Ailee
26.04.2018

Další skvělý díl. Mercy je prostě Mercy. Hrozně jsem se u knihy nasmála a i když mě konec trošku zklamal (mohl být trošku dramatičtější), tak si jsem celkem jistá, že tuhle sérii nečtu naposled.

claryssa
05.04.2018

Skvělé, jako vždy. Dokonce jsme se konečně dočkali, že Mercy nepotřebovala Adama a smečku k tomu, aby ji přispěchali zachránit. Ale musím podotknout, že mi dost vadil výběr jmen pro vedlejší postavy: Jim-James-John, Chad-Char, Corban-Carson, Catherine.. Kdo se v tom měl vyznat? Trocha různorodosti by určitě nebyla na škodu :)

Andynka
08.01.2018

Moc se mi líbí, že je příběh pořád propleteny se všemi knihami. Ale tak nějak mi začíná vadit laxní přístup hlavní hrdinky... Nic ji nepřekvapí... Pořád neříká, že nechce , aby za ni trpěli její přátelé. Tak snad ten další díl bude lepší. :-)

Senua
19.12.2017

Patricie Briggs opět nezklamala a myslím, že je její styl psaní stále lepší a lepší. Je tu patrná jedna šablona, kterou se děj řídí, ale to se u sérií délších jak tři knihy většinou stává a zatím mi to nevadí natolik, abych přestala číst. Mercy si mě získala a často okukuju obálku, pozoruji její tetování a prostředí za ní a přemýšlím, kde je a co jednotlivá tetování znamenají. Líbí se mi pacička, kterou má na břiše, a která se vyskytuje i u jednotlivých kapitol. Když chce autorka přenést děj jinam nebo ho posunout, tak místo různých hvězdiček dá malého vlka. Milé zpracování knihy pro každou vlčí duši :) Zhruba od druhého dílu se mi stává, že z vyprávění mám až husí kůži a když někdo zaklepe na dveře, tak sebou trhnu, protože jsem zcela ponořena do děje. Což nebylo výjimkou ani zde. Zvlášť při čtení v noci je celá atmosféra ještě více umocněna a při každém vrznutí v domě(bytě) má člověk nepříjemný pocit, že se v okolí něco ukrývá (o to více, pokud věříte na duchy :)).
Velice příjemná fantasy – detektivní oddechovka, do které autorka přidává po kouscích víc a víc svého humoru, což je jedině dobře. Těším se na další díl.

Charley
03.11.2017

Každý díl si asi užívám stále víc a víc. Naprosto se bavím popisy vztahu mezi Mercy a Adamem a vlastně i vším ostatním. Těším se na další díl. :)