MemoRandom

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

David Sarac pracuje pro stockholmskou policii. Vyhledává a nabírá informátory ve věcech organizovaného zločinu a dohlíží na ně. Manipulace, úplatky a výhrůžky jsou u něj běžnou praxí, dokud však přinášejí výsledky, nikdo se na nic neptá. Po těžké autonehodě ztratí David paměť. A s ní i kontrolu nad rozvětvenou sítí vlastních podvodů a lží. Najednou se sám stává lákavou kořistí pro ty, kdo se chtějí dostat k jeho tajemstvím. Klíčem k nim je člověk vystupující pod krycím jménem Janus. Mnoho lidí z obou stran zákona je ochotno jít přes mrtvoly, jen aby odhalili jeho pravou identitu. Nebo aby ji chránili? Kriminální thriller z pera Anderse de la Motte, autora napínavé trilogie Game, Buzz a Bubble, vychází ve 21 zemích, práva na seriálovou adaptaci zakoupila společnost 20th Century Fox TV v produkci Howarda Gordona (24 hodin, Ve jménu vlasti). MemoRandom je první částí dilogie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245751/big_memorandom-memorandom-memorandom-JLR-245751.jpg 4.1177
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha MemoRandom

zdendula31
14. června

Anders je prostě borec!Nejdříve jsem četla jeho novější tvorbu a jsem ráda,že mě jeho starší knihy nezklamaly.
Mám ráda jeho styl psaní.

Atak
08.07.2021

Dlouho mi trvalo, v podstatě až na konci než se mi vše spojilo a já konečně prozřel. Hned se pustím do pokračování, doufám, že potkám stejné postavy a čtení pro mě bude o to snazší.


kokrokr
12.07.2020

Nereálný a překombinovaný, tohle by nefungovalo.

jokabuki
14.03.2020

Výborný a napínavý thriller. Za mě pochvala.

Janík511
06.01.2020

Napínava, nenechala mě vydechnout. Jdu se pustit rovnou do dalšího dílu. Tato kniha se opravdu hodně povedla.

1amu
05.10.2019

První třetina knihy ještě ušla . Kvituji s potěšením, že autor rozvíjí bolestné téma kdysi spořádané země, nyní prolezlé kriminální emigrací, na jejímž přísunu mají podíl tamní sociální demokraté a my můžeme (zatím) být v klidu, že tato, k normálnímu životu nepřizpůsobivá populace - naše hranice obchází. A to pomíjím další průšvih Švédska, který v době psaní této knihy ještě nedorostl, a to "bláznivou Grétu". Uff-uff.
Není co závidět! Závěr knihy považuji za bramboračku, ve které se normální čtenář skoro přestává orientovat.
A tak 2* dávám za reálný epilog, který ukazuje život, když ne v nahotě, tak jen v nedbalkách.
Šlo o mou první a také poslední knihu pana Anderse de la Motte.

Sofós
01.09.2019

Wow, tak to tedy bylo něco! Tolik napěti v jedné knize jsem už dlouho nezažila. Naprosto skvěle vymyšlený příběh, který mě chytil a už nepustil. Knihu nešlo odložit... Teď už jen sehnat druhý díl... :-)

jan0504
26.04.2019

Trošku sklamanie oproti sérii Bublina, ale dalo sa. Skúsim aj pokračovanie...

1