V pradávných vodách

V pradávných vodách https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6807/bmid_v-pradavnych-vodach-zy0-6807.png 4 54 6

Meg série

Osmnáct let uplynulo od chvíle, kdy Anděla, žraločí samice druhu Megalodon, uprchla z Tanakovy laguny a vrátila se do Marianského příkopu. Dobrodruh Jonas Taylor se mezitím stal mužem středního věku a otcem dvou dětí, zavaleným horou účtů a každodenními starostmi o rodinu. Ale v jeho životě se chystá změna. Jeden hollywoodský televizní producent chce, aby se Jonas objevil v jeho novém dobrodružném seriálu Odvážlivci. Dalších šest týdnů se pak dva týmy výstředních odvážlivců snaží před televizními kamerami na palubě repliky španělské galeony v jižním Pacifiku zvítězit jeden nad druhým. Jonas potřebuje peníze, a práce mu připadá docela snadná: jeho úkolem je doplňovat barvitý komentář pro televizní show. Avšak za scénou je kdosi jiný, kdo tahá za nitky. A než všechno skončí, Jonas, Terry a Mac se opět ocitnou tváří v tvář nejnebezpečnějšímu tvoru, jaký kdy na zemi existoval.... celý text

Literatura světová , Romány , Sci-fi

Vydáno: , BB art

Primal Waters , 2005

Merlin_CZ
Merlin_CZ
25.08.2023 4 z 5

malinko to upadá, ale ono co taky pořád vymýšlet :D
ale na dovolenou u moře je to fajn čtení :)

denib
denib
23.06.2022 3 z 5

Bylo to místy napínavé, mělo to tu správnou míru krve pro brakové hororové oddechovky, ale přece jen proti minulým dílům už to bylo trochu nudné. Co taky vymyslet jako třetí pokračování hororu, kde jde vlastně pořád jen o obřího žraloka? Musí holt zase sežrat několik lidí... :-)

Atanone
Atanone
20.12.2019 3 z 5

Pokud nebudete moc přemýšlet a necháte se jen "nést" je to dobře akční kniha se zajímavým námětem. Pokud budete přemýšlet.. No..raději to nedělejte ☺

danny_21
danny_21
22.08.2017 2 z 5

Třetí křížování hladových paryb Pacifikem zdaleka nedosahuje kvalit předchozích dílů. Nesmrtelná Taylorovic familie, tentokrát obohacená o dva puberťáky, si dává zubounky pomalu k snídani a společně s ukrutnou délkou stahují hodnocení dolů - 40 %

lampernaqui
lampernaqui
07.04.2015 2 z 5

Tohle se bohužel moc nepovedlo. Nahnat žralokovi do tlamy partu výrostků, to by mi tak nevadilo, spíš o nich tři sta stran číst, jak jsou dobrý a jak adrenalinově žijí. Tento díl se trošku vymknul kontrole a už se nejednalo o zábavné béčko, jako předešlé díly. Snad se to v dalším pokračování napraví.

michimuller
michimuller
27.11.2014 5 z 5

Další napínavé pokračování série Meg s obrovským megalodonem. Děj posunutý o jednu generaci dopředu kde hlavního hrdinu Jonase Taylora doprovází jeho dospívající děti. Reality show "odvážlivci" na palubě repliky španělské galeony, Mariánský příkop a žraločí neukojitelný hlad. Stejně jako u předchozích dílů úžasný román s naprosto neokoukanou tématikou, strhující děj, čte se jedním dechem. Určitě doporučuji přečíst si celou sérii naráz.

žraloci

Steve Alten
americká, 1959
1998  81%Teror pochází z hlubin
2009  72%Panství
2009  87%Černá barva krve
2008  76%V hlubinách Loch Ness
2005  81%V pradávných vodách

Kniha V pradávných vodách je v