Medvídek Vilda se nenudí

Medvídek Vilda se nenudí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423369/medvidek-vilda-se-nenudiFZayFj-qEQ-.jpg 5 22 5

Medvídek Vilda si užívá každý den. Poznávejte svět společně s ním! Medvídek Vilda bydlí v dřevěné chaloupce se zahrádkou. Kdo Vildu zná, ví, že je to šikula, rozumbrada i popleta, který má stále něco na práci. Zvědavýma dětskýma očima objevuje svět, dokáže se radovat z maličkostí a nikdy se nenudí. V létě sbírá maliny, na podzim hrabe listí a při tom stihne zažít spoustu dobrodružství. Příhody medvídka Vildy provázejí čtenáře přírodou od jara do zimy a přinášejí laskavé zastavení v dnešní uspěchané době. Knížka je bohatě ilustrovaná dokreslovanými fotografiemi. Kromě textu obsahuje také komiksové příběhy s jednoduchými úkoly.... celý text

KatyM.
17.06.2021 5 z 5

Kniha je pěkně zpracována, synovi se líbila.

kristeen
01.05.2021 4 z 5

Milá knížka shrnující dění celého roku. Snad jen jediná výtka - občas působí ilustrační snímky (zejména zvířátek) jako narychlo vybrané z nějaké databáze fotek, a proto také nepatřičně k detailům (domeček, jeho vybavení apod.) z medvídkova života.

Eleynee
15.05.2020 5 z 5

Momentálně nejoblíbenější kniha mého dítěte, čteme už poněkolikáté

huhuhu
27.01.2020 5 z 5

Medvídka Vildu znají naše děti (4 a 7 let) z časopisu Puntík, tak už se na knížku těšily předem. Příjemná knížka pro čtení před spaním. Vlastně se tam nic moc neděje, Vilda hrabe listí, sbírá jablka, vyrábí zvířátka z kaštanů apod. Ale u dětí to mělo obrovský úspěch.
P.S. Až teď jsem zjistila, že stejná autorka napsala knihu Jak se máš, Eliško?, což je oblíbená kniha naší Elišky.

Janule164
26.11.2019 5 z 5

Na první pohled skvělá! Medvídka Vildu známe z časopisu Puntík a syn ho miluje. Krásné komiksy i příběhy na čtení provázejí celým rokem od jara do Vánoc. Už se těším, až knížku přinese Ježíšek :-)

Lucie Sunková
česká, 1974
2015  88%Jak se máš, Eliško?
2019  93%Medvídek Vilda se nenudí
2014  82%Supermáma