Nové příběhy s veselým koncem

Medvídek Pú a jeho kamarádi za vámi přicházejí s novými pěti příběhy s veselým koncem. Zkusíte si s nimi uspořádat hostinu pro všechny smysly, zahrajete si v té nejtygrovitější kapele, pomůžete najít domov zbloudilému Hryzadlu, uspořádáte velesoutěž v pouštění draků a nakonec si uvědomíte, k čemu všemu je potřeba na první pohled docela obyčejná voda....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101266/nove-pribehy-s-veselym-koncem-medvidek-pu-101266.jpg 4.96

Medvídek Pú

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Egmont (ČR)

Many adventures II with Winnie the Pooh

Kniha Nové příběhy s veselým koncem

Osice

Tohle je opravdu povedená knížka o medvídkovi Púovi. Když odmyslím klasickou verzi od Milneho, tak pro mne zatím nejpovedenější knížka o medumilovném medvídkovi. Nenásilným způsobem děti seznamuje v každé kapitole s variantností něčeho. Ukazuje dětem, kolik rozmanitých možností existuje, stačí jenom zapojit fantazii.

Nejraději mám první a poslední příběh:-) V prvním (Smysl pro hry) jsou hlavním prvkem jablka.

"To je opravdová pastva pro všechny smysly," vzdychla blaženě Sova.
"Jaká pastva?" podivil se Tygr. "A Co jsou to ty nesmysly?"

Dcera podobně jako Tygr nemohla pořád pobrat, co to jsou ty smysly, tak jsem jí zavázala oči a dávala do pusy různé jídlo a ona hádala a pak ještě zkoušela rozeznat různé věci pouze pohmatem a šlo jí to skvěle:-)

Poslední příběh je o tom, co všechno se dá dělat s vodou. Schválně, kolik možností napadne vás:-)

zuzi1162
23.08.2016

Výborně ilustrovaná kniha o medvídkovi Pú.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966

všech 1248 knih autora

Kniha Nové příběhy s veselým koncem je v