My proti vám

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Je tak snadné přimět lidi k nenávisti, až je nepochopitelné, že se vůbec navzájem snášejí. Volné pokračování románu Medvědín. Román My proti vám vypráví o měsících následujících po událostech, které otřásly Medvědínem v předešlé knize. Nejlepší kamarádky Maya a Ana tráví léto na odlehlém ostrově a snaží se nechat celý svět za sebou, ale nic nedopadne tak, jak doufaly. Řevnivost mezi Medvědínem a sousedním městem Hedem přerůstá v zuřivý boj o peníze, moc a přežití, který vypukne naplno ve chvíli, kdy se střetnou oba hokejové kluby. Zároveň vyjde na povrch tajemství jistého mladého hráče a celé město musí ukázat, zač vlastně stojí. Bude se říkat, že toho roku přišlo do Medvědína násilí, ale není to pravda. Násilí tam totiž už dávno bylo. Román My proti vám empaticky popisuje ničivé lidské vztahy na malém městě. Je to vyprávění o oddanosti, přátelství a lásce, která se nebojí čelit ničemu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379923/my-proti-vam-Gsr-379923.jpg 4.6594

Medvědín 2.

Vydáno, Host

Vi mot er, 2017

Kniha My proti vám

domihruzkova

Brilantní !!! U Medvědína jsem psala, že jde o jednu z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla a My proti vám se k nim zaslouženě řadí taky.

Mindy

Četla jsem pomalu. Tato kniha se ani rychle číst nedala. Už jsem věděla, co od ní můžu očekávat a doslova jsem si vychutnávala každou stránku, každý řádek. Úchvatné, dechberoucí.

TheSarcasm

Že by se mnou cloumalo tolik emocí jako při čtení této knihy, to jsem už dlouho nezažil. Asi by se tam nemusel každý s každým pořád prát a vůbec by mohlo být méně toho patosu, ale zase by se pak čtenáři nedraly slzy do očí pomalu v každé kapitole. Svět Medvědína a jeho postaviček mě úplně pohltil, a teď po dočtení už mi chybí. Krásná kniha.

MirkaProk

Miluji knihy od tohoto autora, protože každá kniha mě tak nějak osobně zasáhne. Skvělé vylíčeny charaktery postav. I na slzy došlo. Rozhodně doporučuji k přečtení.

PetrCepek

Měl jsem po celý květen smůlu na knihy, kde mi byli všichni protagonisté naprosto lhostejní. V tomto skvělém románu mi naopak nezůstal lhostejný prakticky nikdo. Druhý díl Medvědína předčil veškerá má očekávání.

evavolavka

krásné, klasika Backman

blackoutzuzi

Bude mi ještě dlouho trvat, než celý příběh v sobě zpracuji a vyrovnám se se všemi jeho událostmi. Na druhou stranu to je to, o čem Backman ve svých knihách píše - o životě, o tom jaký doopravdy je. Bez jakéhokoli idealizování. Kdybych měla říci pouhýma dvěma slovy, jaký byl příběh Medvědína napodruhé, bude to:
Silný.
Opravdový.

maja2712

Další kniha Frederika Backmana, která nezklamala. Knihu jsem četla nedlouho po Medvědínu, takže v prvních 100 stranách nebylo nic nového, jen shrnutí předchozí knihy. Ale potom! měla kniha spád jako vždycky. Mistrně vykreslené postavy, výborně popsané hokejové prostředí i vztahy mezi dětmi i dospělými v rámci jednoho až dvou městeček. V této knize byl děj protkán i politickým děním, což mě teda moc nebavilo.

Lunapark
Lunapark