Medovníček na cestách

Medovníček na cestách https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239419/bmid_medovnicek-na-cestach-239419.jpg 5 38 7

Medovníček série

Skřítek Medovníček žije u řeky Modrávky, kterou má stále raději, a zažívá tam spoustu dobrodružství s novými i starými kamarády. Dokonce se vydá na dalekou cestu až k severnímu moři, učí se plavat a začne pěstovat tulipány, které se mu zalíbily na jeho cestách. Pokračování oblíbených příhod malého skřítka zdobí jako obvykle půvabné obrázky Zdeňky Študlarové.... celý text

Monida
17.05.2022 3 z 5

Zajímavé a pěkné příběhy, jsou věty v knize, které bych úplně odstranila, jsou tam zbytečné (když se skřítek Medovníček zlobí na divočáka Huga, jak o něm mluví, atd.), jinak knížka byla čtivá, spíš pro starší děti, ne pro tříleté, to bych si upravila text pro čtení i práci s textem s nejmladšími dětmi.

Miška.Miška
25.12.2021 5 z 5

Krásné, krátké a poučné příběhy. Moc se nám kniha líbila

janasim
12.01.2020 5 z 5

Příběhy o Medovníčkovi od pana Lebedy jsou neobyčejně milé. Toto je naše třetí přečtená knížka o skřítkovi a i mně jako dospělé se tak moc líbí jak textově tak i ilustračně, že si všechny díly určitě dokoupíme. Medovníček skutečně potěší.

jenda88
06.07.2019 5 z 5

Moc hezká knížka.

veronie
24.03.2017 5 z 5

Naše druhá knížka s Medovníčkem a opět jsme byli moc spokojeni. Krásné, poučné příběhy.

stepa7
01.01.2016 5 z 5

Medovníčka mám rád, knížky o něm jsou pěkné všechny.

radus
25.08.2015 4 z 5

Docela pěkné pohádky pro děti, dcerce se Medovníček líbil.