Králova přízeň

Králova přízeň https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72683/kralova-prizen-72683.jpg 4 47 13

Medieval Warriors Trilogy série

Tristan D'Argent se vrací z boje, aby se usadil na tvrzi, kterou mu věnoval král William. Ke své nelibosti zjišťuje, že jeho statky ovládá zrádný protivník - muž, který si Tristana zavázal jako snoubence své nevlastní dcery. Tristan je připraven bojovat všemi způsoby a získat, co mu náleží, aniž by se musel oženit. Tehdy se setkává s krásnou ženou, jež se mu celý život zjevuje ve snech. Je to Haith, nevlastní sestra jeho dohodnuté nevěsty...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

The Warrior , 2006

AniDi
21.04.2020 3 z 5

Jedna velká pohádka. V knize nechyběla romantika, souboje, nadpřirozené síly, tajemství a vše bylo zakončeno takovým happyendem, že i mě z toho skřípaly zuby. Nemělo to úplně náboj, přestože se v knize stále něco dělo, nemohla jsem se vcítit do děje. Jako bych se dívala na sice hezký ale povrchní film. Někoho ale určitě zaujme, nebylo to úplně špatné. Můj favorit ale kniha nebude. Historické knihy J. Garwood jsou prostě jiný level.

Kamila1991
13.01.2020 3 z 5

Musím říct, že byly chvilky, kdy jsem čtení knížky chtěla vzdát. Nakonec jsem ji dočetla a nelitovala jsem. Druhý a třetí díl o Simone a Evelyn byli o mnoho hezčí.

účetní
05.02.2019 4 z 5

Pěkná romantika, bohatý děj a hodně postav, samozřejmě nejvíce se mi líbil Tristan.

PetkaPetulda
18.12.2018 5 z 5

Skvělá kniha, nejvíc se mi tam ale líbily vedlejší postavy, sestra a její princ

Lee7
05.02.2018 3 z 5

Kniha nebyla špatná. Zajímavá ze strany kouzel.. ale asi jsem jí úplně nepodlehla.

havrmoni
04.01.2018 5 z 5

Nádherná romantika,středověk a trochu toho nadpřirozena. Trochu toho Skotska ,ke kterému to tajemno patří a to vše dohromady je moc pěkné počtení.

kackajh
04.06.2017 5 z 5

Krásná. Opravdu moc hezké čtení plné romantiky, lásky, trochu tajemna. Já tyto středověké romance můžu.

Luccy78
19.05.2015 5 z 5

Mě se právě to, že je příběh obohacen trochou toho nadpřirozena líbilo.. Nebylo toho moc, ale tak akorát, aby to dokázalo příběh trošku okořenit :-)

svitim
09.07.2014 3 z 5

Pěkný příběh, dobře se četl :-) Nemusela bych tam mít ty nadpřirozené schopnosti hlavní hrdinky - odemykání dveří pohledem, to zavání čarodějnictvím :-)

miruska1
30.05.2014 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačila. Svojim sposobom rozpravka,ale veľmi pekna. Plna nielen romantiky ale aj napetia.

renefer
10.04.2014 4 z 5

Klasická středověká romantika. Ona miluje jeho a on miluje ji, ale on si má vzít její milovanou sestru, tak se rozhodne to všechno zkomplikovat. Celý děj je založen na neschopnosti hlavních postav se domluvit. Vždycky jim do toho někdo příjde nebo naopak některý odejde.Četlo se to sice dobře, ale kniha mě moc nezaujala, hlavně kvůli smutnému začátku.

Markett
28.06.2013 5 z 5

Mě se tahle knížka strašně moc líbila :) Je to opravdu krásný příběh, který mě dokázal upoutat. Moc se mi líbí velká láska a boj za ní a taky napětí, které si myslím, že v této knížce rozhodně nechybí. Taky se mi tam líbily nadpřirozené schopnosti hlavní hrdinky a její tety, protože to příběh krásně doplňovalo. :)

LenaDonan
28.07.2012 4 z 5

Kniha z čias, keď sa Normani dostali do Anglicka a pekne začali splývať s okolitými usadlíkmi. Taká klasická klasika, keď neohrozený bojovník bojuje za svoj e miesto v živote, lásku a za dievča, ktoré oplýva aj trošku inými silami ako prirodzenými... :) V neprospech hovorí miestami chaotické rozprávanie, ale na druhej strane, mám rada knihy s tematikou predurčenia... a kde je bojovník, kráska a zloduch všetkými masťami mazaný (s neodvratne zlým koncom). Ďalšie plus je dobre vykreslená dobovosť a "cudnosť" rozprávania...

Anglie 11. století historické romance

2011  80%Králova přízeň