Andělé smrti

Andělé smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/5469/mediator-andele-smrti-5469.jpg 4 638 42

Mediátor série

Duchové nejsou pejsci, a tak nepřiběhnou na zapísknutí. Jenomže čtveřice mladých, krásných a úspěšných maturantů z konkurenční školy, kteří minulou sobotu večer sletěli po srážce s dalším autem z romantických skalisek Big Sur přímo do Pacifiku a teď čekají na lístek do nebe, má na věc jinačí názor. Jejich snobská budoucnost je nenávratně v tahu a vztek jimi cloumá do té míry, že se svému vrahovi hodlají pomstít metodou oko za oko, zub za zub. Susannah Simonová, která má coby krotitelka duchů na starosti kalifornské město Carmel-by-the-Sea a přilehlé pobřeží, pochopí v plážovém obchůdku, v masopustně vyzdobeném obchodním centru i při odpoledním koupání, že s touhle partičkou rozzuřených andělů bude hodně těžké pořízení, dokud nedojdou klidu a míru.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

The Mediator - Reunion , 2001

Aléda
18.10.2014 4 z 5

Tento díl se mi líbil víc, než 1. a 2. Stále jsem byla napjatá a nemohla jsem se dočkat jak to skončí. Konec byl nejhezčí...Strašně se těším na další díl a určitě si ho přečtu! Všem doporučuji.

Damonka18
08.09.2014 5 z 5

Díli jsou stále lepší a lepší. A hlavně tento, protože konečně udělal Jesse něco romantickýho. Strašně se mi Gina. Je suprová.

ElisR1
18.08.2014 4 z 5

Tenhle díl mě bavil o něco méně než ten předešlý, ale pořád to šlo. Hlavně Jesse je skvělej.

1v8na
07.08.2014 4 z 5

úžasné, nejvíce se mi líbí Jesse a jeho Querida.

muchomurka
12.02.2014 4 z 5

Lepší než druhý díl, akorát nechápu, proč pořád dokola dělá takové blbosti, že nikomu nic neřekne a jde do nebezpečné situace...? Ale jinak super, u knížky jsem se fakt dobře bavila :-) A jsem zvědavá, jak do to dopadne mezi ní a Jessem!

wannabe
10.12.2013 2 z 5

Holčičí slaďárna s trochou napětí. Příjemné na odpočinutí, když nechcete přemýšlet. :-)

ivusse
07.08.2013 4 z 5

Po přečtení zdejších komentářů jsem se s chutí vrhla na tuhle knížku. Hned po pár stránkách jsem si říkala, že to asi nepřečtu, že kdyby mi bylo náct, bylo by to pro tuhle knížku akorát. Nicméně se hned nevzdávám a tak jsem pokračovala ve čtení dál. A dobře jsem udělala. Nakonec mě děj knížky pohltil a já už louskám 5. díl mediátora :-)

Nickky
03.08.2013 5 z 5

Meg Cabotová válí! :D
Ale ne - teď vážně: Tato série je opravdu báječná. Skvělá hlavní hrdinka, která nemá nouzi o skvělé hlášky a já se nemohu dočkat toho, až si přečtu další díly.

anibeni
27.07.2013 5 z 5

Nemohla jsem se od čtení této knihy odtrhnout... Líbila se mi moc, o dost předčila první díl, který byl pro mne zatím "nejslabším"..

Kate.S
22.06.2013 4 z 5

Další pěkný díl této série. Hned u prvního dílu, jsem si Mediatora oblíbila a nezklamal mě ani v tomto díle. Moc se mi líbí postava Suze. Je mi ohromně sympatická a vždy mě rozesměje. Vyhovuje mi styl vyprávění, kterým autorka knihy napsala. Píše knihy, u kterých se nemusí vůbec přemýšlet. Jsem zvědavá na další díly a také na to, jak to dopadne s Jessem a Suze.

suze
03.05.2013 5 z 5

Mám strašně ráda jazyk, kterým je knížka napsaná.... Takový slang a ještě k tomu s vtipným podtextem.... Prostě super!!!

Enefersis
09.04.2013 5 z 5

Jedna z věcí, které se mi na knihách od Meg nejvíc líbí, je jejich nepředvídatelnost. U Andělů smrti se jí skvěle dařilo celou dobu mě mást a když vyšlo najevo, kdo za vším stojí, jednalo se o poslední osobu, kterou bych čekala. Přitom to do sebe všechno tak perfektně zapadá.
btw. I když se tam jedná o celkem vážné věci, u žádných knih jsem se tolik nenasmála :D Suze prostě nemá chybu! Vlastně žádná z postav nemá chybu- nemůžu říct, koho mám nejradši, protože všichni jsou svým způsobem perfektní :D
Na závěr nezbývá než dodat: Keep calm and read Mediator (:

lakme
05.04.2013 5 z 5

Libí se mi Suzino rebelstvi..:), série je pořádně rozjetá a já se už nemůžu dočkat dalšího dílu a dalšího sbližování Suze a Jesse..:)

bookcase
22.03.2013 4 z 5

O mrtvých jen vtipně :-)

Nikol18
05.12.2012 5 z 5

Musím uznat, že tenhle díl byl o něco lepší než ten předešlý. Autorka se cítí jistěji a pouští se do toho s plnou vervou a i když je to pohodové čtení, má to v sobě jistý potenciál. Z počátku vše vypadá nevinně, ale poté se to rozrostě v něco úžasného. Hlášky Suze jsou dokonalé, prostě ten typ holky, co se s ničím nemazlí a do všeho se hrne pohlavě, aniž by nějak promyslela následky svých činů. Což je pro ni typické a je to prostě v její povaze a nedá se to od ní odstranit, aby neutrpěl její charakter. Příběh byl úžasný, to spojení mediátorování s obyčejným životem a věnování se nejlepší kamarádce, mě uchvacuje. Nikdy není snadné takové věci skloubit, čímž se Suze dostává do potíží, ale na druhou stranu kdo může říct, že vidí duchy? i když je to ve většině případů nepříjemné? Přesto musím autorce pogratulovat, v knihách zbožňuji postupné odhalování činu společně s hlavními hrdiny, aniž by mi to předem došlo, přicházím na to s nimi a o to víc mě to těší. Tenhle díl mi ukázal, že jsem tuhle sérii neměla tak dlouho odkládat, ale myslím si, že teď pro mi mám větší pochopení a víc mě nadchne.

kajisek
28.05.2012

super, musím přiznat, že asi nejsympatičnější postava je Jesse!Taky bych se zamilovala.

johisa
20.04.2012

Velmi dobré a vtipné, doporučuji celou sérii.

Horxus
26.02.2012 4 z 5

Trochu jako film "sixth sense" s Bruce Willisem, az na to ze ten je asi o 100% lepsi. Ale jinak stejne zajimava knizka. Jedine, co snizuje mohje hodnoceni "pouze" na ctyri hvezdicky je fakt, ze je to napsane tak moc detsky, jako napriklad slova "hezkej vopruz" podle me do knizky opravdu nepatri.

Sussanah
08.01.2012 5 z 5

Celá série Mediátor je to nejlepší, co jsem kdy četla! Taky jsem si podle knih vytvořila svou přezdívku =)

Honey0105
12.07.2011 4 z 5

Z celé série si tento díl vybavuji nejlépe. Nevím přesně proč, líbily se mi opravdu všechny, ale vedou asi ty dva poslední.
Obdivuji humor, který Cabotová do této série zasadila. Už je to poměrně doba, co jsem tuto sérii četla, ale vím, že mě to bavilo. A klidně bych se k takovéhlemu čtení ještě vrátila. Myslím si, že tohle je trochu zajímavější fantasy než všechno ve stylu Stmívání, atd..
A ještě musím doporučit seriál Posel Ztracených Duší, když jsem totiž viděla jeden díl, tak mi to okamžitě připomělo tuhle sérii knih a Meg Cabotovu. Ne, že by to bylo natočené podle knih, ale řeší se tam stejná problematika a mě to poměrně zaujalo.

Kalifornie pro dívky duchové a přízraky

Meg Cabot
americká, 1967