Mé syny zničil heroin

Mé syny zničil heroin https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21586/mid_me-syny-znicil-heroin-SH3-21586.jpg 4 195 44

Elizabeth Burton-Phillipsová není spisovatelka. Tuto knihu napsala jako matka dvou chlapců-dvojčat, od třinácti let experimentujících s drogami. Prošla se svými syny celou cestu jejich postupného pádu na dno a věří, že příběh její rodiny pomůže ostatním rodičům drogově závislých vyrovnat se s nastalou situací a snad i v lepším případě těmto událostem vůbec předejít. Zkuste se vcítit do role rodiče, jehož potomek ztratí jakékoli zábrany, protože jeho mysl a tělo ovládl heroin. A zkuste si představit, že máte takové potomky dva. Že vaši synové jsou dvojčata na heroinu, lžou vám, podvádějí vás a okrádají. Co je silnější, mateřská láska, nebo pud sebezáchovy? Co dělat, když vidíte, že ani jejich sourozenecká láska se nestala tím, co by jim mohlo podat záchranné lano? Pevné bratrské pouto představuje spíš přítěž, která způsobuje, že se vzájemně neustále stahují do propasti. Z tohoto začarovaného kruhu existuje jediná cesta ven. A tou je smrt.... celý text

Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Jota

Mum, Can You Lend Me Twenty Quid? , 2006

Kituna
Kituna
20.09.2012 4 z 5

matka tech dvojcat musi byt velice silna ... tato kniha ma velmi smutny konec..

Lenka
Lenka
31.05.2012 5 z 5

Knížka je výlevem toho, co rodiče prožívají, když jejich děti spadnou do kolotoče drog, lží a krádeží. Je to perfektní knížka.

Alca007
Alca007
22.04.2012 4 z 5

velmi drsná knížka, ukazují skutečnost co vše drogy zničí.
a jak moc ublíží nejen jim, ale hlavně lidem okolo.

Téjuš37
Téjuš37
10.02.2012 5 z 5

Ještě jsem u žádné knihy nebrečela 4x.. Velice smutný příběh ze života o dvojčatech závislých na heroinu. Osobně bych to dala na škole jako povinnou četbu, rozhodně mi to otevřelo oči, co drogy doopravdy způsobují nejen závislým samotným, ale i jejich rodinám.

drogy závislost, narkomanie matky a synové podle skutečných událostí heroin

Autorovy knížky

2008  86%Mé syny zničil heroin

Kniha Mé syny zničil heroin je v