Mé strašné radosti

Mé strašné radosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400629/bmid_me-strasne-radosti-6EH-400629.jpg 4 18 7

Z pošetilého klučičího snu se zrodilo neopakovatelné dobrodružství Enza Ferrariho, jak sám vypráví v této autobiografii. Ta vyšla na začátku šedesátých let, když už byl „il Drake“ nejslavnějším Italem na světě, v následujích dvaceti letech byla aktualizována pro soukromá vydání a až dosud tedy zůstala neznámá širokému publiku.... celý text

Literatura faktu Biografie a memoáry Sport
Vydáno: , Omega

Le mie gioie terribili , 1962

ŽabákDokvákal
12.01.2024 1 z 5

Není to o autech.
Není to o tom, jak vybudoval Enzo Ferrari světovou automobilku.

Je to soupis lidí, které za svůj život potkal Nuda a nečte se to dobře.

DomYell
29.12.2022 2 z 5

Clovek se dozvi nejake zajimavosti, napriklad kdo a kdy jako orvni zacal delat vzorky na pneumatikach. Dobre je to cist s wiki pomoci kvuli orientaci kdysi slavnych jmen, ale jinak to moc zazivne cteni nebylo

Kamil123
16.01.2021 1 z 5

Kniha mě moc nebavila, vlastně jsem ji ani nedočetl. Cekal jsem zajimave povidani o vzniku a historii automobilky, misto toho jsem dostal Enzovy vzpominky na svoje kamarady o kterych jsem vetsinou nikdy predtim neslysel. Celkem nuda a zklamani.

Kolombus
24.10.2020 3 z 5

ťažko vybrať správny počet hviezdičiek...Totiž, ake ste milovníkom Ferrari a poznáte jeho históriu od začiatku - choďte do toho! Je tam plno informácii od skromných začiatkov, vykreslenie vízie a odhodlanosti svoj sen pretaviť do skutočnosti :D nájdete tak kopec rokov, prvých pretekov, a jazdcov a tiež hromadu mien. a práve toto množstvo faktov, menej zasväteného fanúšika, može pohltiť :D Takže záleží na Vás :D

Radim584
16.08.2020 4 z 5

Zajímavá biografie. Pro fanoušky motorismu je to "povinná literatura". Některé informace jsem si v knize přečetl poprvé. Vydání z edice Knihy Omega z roku 2018 má ale jedno velké mínus a to je kvalita překladu. Technická terminologie je katastrofální.

Venda32
17.02.2020 3 z 5

Z knihy bylo celkem cítit, že pan Ferrari je trochu víc než morous. Na druhou stranu je to člověk, který věděl co chce, svému oboru víc než rozuměl a dokázal vymačkat to nejlepší ze svého okolí.

valleyhills
29.03.2019 5 z 5

Mazec, skvělé. Úžasné počtení.