Můj ne tak sladký život

Můj ne tak sladký život https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230887/bmid_me-sladke-sestnacte-stoleti-muj-ne--70W-230887.jpg 4 307 63

Cat Crawfordová chce být prostě normální – nebo aspoň tak normální, jak jen dcera hollywoodské celebrity může být. A zdá se, že osud jí přeje: má báječného přítele, její skvělá sestřenice Alessandra žije s nimi a její otec se plánuje podruhé oženit, díky čemuž by získala prima nevlastní mámu. Ale tyhle růžové výhledy samozřejmě nevydrží… Závěr romantické trilogie nejen o cestování v čase!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

My Not So Super Sweet Life , 2014

Silmarien
06.08.2018 2 z 5

Chýbalo tu cestovanie časom, chýbali tu historické vsuvky a tak z toho ostal presladený teenagerský príbeh bohatých detí z Hollywoodu. Všetko dobre dopadne a happily ever after.

Meridea
15.07.2018 5 z 5

Bohužel i pro mě byl tento díl slabší, ale i tak plný překvapení. Doufám, že se dočkáme dalšího, perfektního dílu! Za přečtení rozhodně stál :-)

gaguc
06.06.2018 3 z 5

bylo to krásné avšak se to nevyrovná předchozím dílům

Defiiiii
30.03.2018

Naprosto zbytecnej dil. Pokud nebude pokracovani, da se to nazvat doje....
serie.

any333
20.09.2017 5 z 5

Do téhle série jsem se dala jen kvůli renesanční Florencii, která tady úplně chyběla, což mi trošku vadilo. Ale nevadí, i tak to bylo hezké zakončení(i když poněkud pohádkové). A taky jsem neuhádla, kdo bude u tohohle dílu vypravěčem, protože tentokrát autorka rozdělila pohledy mezi Cat a Lucase.
Tenhle díl se mi zdál takový nejslabší, Cat mohlo být jasné, jak to zase dopadne s její mámou, ale rozhodně to zachraňoval Ramos. Ono bylo vlastně souhrně zvláštní sledovat, jak se postavy z minulosti objevují v budoucnosti a jejich charaktery jsou v obou jiné.
Každopádně, tady asi končím s čistými romancemi. Możná se ještě někdy k nějaké dostanu, ale spíš ne. A co se týče nejlepšího dílu série, podle mě první, protože tam bylo nejvíc Florencie.

chrastitko
30.08.2017 4 z 5

Prvni a druhy dil byl lepsi ,ale ani ten treti nebyl spatny,moc se mi libil Valentyn(svátek):-) .Tahle serie knih byla opravdu úzasna a mrzi me,ze uz to byl posledni dil.Doporucuji si ji precist.

Kačkaknihomol
26.07.2017 1 z 5

Tento díl byl absolutně zbytečný, vůbec nemusel existovat. V knize se skoro nic nestalo, navíc mě zarazila Catina velká naivita. Nic překvapivého, žádná zápletka, děj o ničem. Jediné, co se mi na knize líbilo, je Lucasův pohled.

bookworm_plants
11.07.2017 4 z 5

Možná by stačilo kdyby byly jen dva díly a tím to skončilo, tenhle byl už celkem zbytečný.
Ale, hodnotím celou sérii kladně :-)
4* :-)

Veronika33
27.06.2017 3 z 5

Kniha bola priemerná, nenáročná. Dej celkom pútavý, ale myslím si, že kniha už iba umelo predlžuje sériu Mé sladké 16. století.

silvinka12
22.06.2017 2 z 5

Moc mě to neoslovilo. Nejvíc z této serie se mi líbil druhý díl PŘÍBĚH DVOU STALETÍ. Bylo to takové protahování tohoto příběhu.

Tetis
09.06.2017 5 z 5

Spoustu lidí tady píše, že je tento díl zbytečný, ale já si to nemyslím. Je pravda, že by se série dala ukončit už druhým dílem, ale jsem se ráda že jsem se ještě jednou mohla podívat do Catina světa.

Topsinka
26.05.2017 4 z 5

Konec této báječné trilogie jsem přečetla jedním dechem. Chyběl mi Lessin pohled i její láska s Austinem, protože Cat a Lucas - není to tak opravdové a dokonale nedokonalé. Navíc mi vadil pohled Cat i Lucase, nerada vidím do hlavy více postavám. Určitě si knihu ale ještě někdy přečtu a těším se na další díla této autorky.

michaella03
25.03.2017 4 z 5

Kniha ušla, konec dobrý. Catinu matku zrovna v lásce nemám. Kdyby série skončila druhým dílem, vůbec bych se nezlobila :). Ale jinak skvělé

MerMinGwendol
08.03.2017 5 z 5

mega super

Jůšo
28.01.2017 1 z 5

Vážně slabé. Myslím, že by bylo lepší, kdyby tahle série skončila druhým dílem. Zápletka stála za nic a chování Cat bylo v některých chvílích až moc přehnané. Taky nechápu, proč je na obálce kluk, který má nejspíš představovat Austina. Vždyť ani jedna kapitola nebyla z jeho pohledu.

Efeméra
13.11.2016 2 z 5

Tohle byla hrozná otrava. Připomínalo mi to hodně nepovedený film z Disney Channelu, přitom potenciál tam byl. Cat byla opravdu nesnesitelná. Místo aby se autorka v knize pořádně zabývala vztahem s její matkou, připadalo mi, že to tam jen tak povrchně načrtla. Místo toho si čtenář musel tisíckrát přečíst, jak Cat v souvislosti s tím, že chce poznat svou matku, nikdo nechápe (všichni ji přitom chápali), a stejně tak, že je pro ni těžké si někoho pustit do srdce (připadalo mi to přehnané a umělé, stejně tam už všichni byli). Lucas mě taky nijak zvlášť neoslovil. Podle konce to vypadá, že autorka nejspíš napíše další pokračování, to si ale radši nechám ujít.

AnetaM
15.08.2016 4 z 5

Hezká knížka.
A jak sama autorka píše, je to jen takový dodatek. Máme dva díly, ukončeny příběh... Proč to ještě nenatahnout.
Příběh má příběh :D... Jenomže uz žádné cesty do minulosti, velké zápletky, jenom dvojnici a život z pohledu Hollywoodské hvězdičky.
Hodně to oživil pohled Lucase, který k super, stejně jak Austin a Less... Jenomže Cat se chová nemožně.
No, je to prostě hezké, ale autorka si u me nasadila moc vysokou laťku dvěma předchozími díly.

KaileyBlot
12.08.2016 3 z 5

Asi nejslabší díl série. Jo bylo to hezké, ale už to nebylo ono.

gabice4
12.08.2016 3 z 5

Opět se vracím ke třem hvězdičkám.........tento díl se mi zdál ze všech nejhorší.....ale přesto jsem ho dočetla do šťastného konce

Božílidi
30.07.2016

Pěkná kniha, ALE ZNÁM I LEPŠÍ.

láska cestování časem pro dívky

Rachel Harris
americká, 1980
2013  78%Mé sladké šestnácté století
2015  77%Umění předstírat
2014  83%Příběh dvou staletí
2016  77%Historie nás dvou
2015  72%Můj ne tak sladký život

Kniha Můj ne tak sladký život je v