Mé nejhezčí vzpomínky

Deset vzpomínek, které se autorce vybavují jako to nejzajímavější co v života zažila.

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44081/me-nejhezci-vzpominky-Kvl-44081.jpg 3.122
Literatura světová, Biografie a memoáry, Příběhy
Vydáno, Československý spisovatel

Avec mon meilleur souvenir, 1984

Kniha Mé nejhezčí vzpomínky

Arbenin
28.07.2019

Impresionisticke vzpominky na lidi, mista a cinnosti, ktere mela autorka rada. Cekala jsem hlubsi ponor do tematu, takze peo me velke zklamani

Lessana
03.11.2018

Knihou Máte rada Brahmsa som sa naladila na Saganovej nôtu a požičala som si z knižnice Mé nejhezčí vzpomínky. Ale... len som si pokazila chuť. Škoda, tešila som sa.

ponrepo
28.08.2014

F.S. mě snadno vtáhne do své nálady. Prožívám její příběhy.

WEIL
02.07.2011

Autorka si vybrala to ze svého života, co považuje za nejzajímavější a podala o tom ve svých vzpomínkách zprávu, která lidsky hřeje a dobře se čte.

15.4.2014
Připojím zde dodatek, který jsem si přečetl ve studii o autorčině závěru života. Není to hezké čtení, ale bohužel "lidské". Dožívala ve svém příbytku, trpěla nedostatkem peněz, závislostí na alkoholu. Stranila se už lidí, už si s nimi neměla co říct. Byla dost podrážděná, a těžko se snášela s kdekým.
Ale na druhou stranu jak název napovídá, tak svou knihu sestavila z toho nejhezčího, co ji v životě potkalo. A napsala ji, podle stylu knihy, ještě ve velmi dobré náladě.