Anjelský experiment

Anjelský experiment https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89170/anjelsky-experiment-89170.jpg 4 105 20

Maximum Ride série

1. díl

Vysoko v horách, v chate na vrchole skaly, žije osamote šesť detí rôzneho veku. Najstaršia je štrnásťročná Max, najmladšia šesťročná Anjelka. Sú to celkom normálne deti, až na to, že iba 98% ich DNA je ľudského pôvodu. Zvyšné 2% sú vtáčie. To sa prejavilo na ich schopnostiach. Boli vytvorené ako vedecký experiment a kým sa im nepodarilo utiecť, dlho žili len v laboratóriách. Dnes sú voľné, ale v pätách majú Vymazávačov – neľútostných tvorov, tiež výsledky vedeckého experimentu…Prvá časť bestsellerovej sé­rie.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Eastone Books

The Angel Experiment , 2005

Karča.K
10.05.2019 odpad!

Milovníkům laciné literatury se to určitě čte dobře, ale já jako anglistka jsem úpěla hrůzou. Styl psaní je jako od studenta, který chodí na kurzy tvůrčího psaní. Takových braků bych dokázala vyplodit spoustu, ale raději napsat jednu pořádnou knihu, být nepochopena, následně se předávkovat benzodiazepiny a za padesát let po smrti se dostat do literárních antologií a učeben literatury.

Jass
07.07.2017 5 z 5

Tahle knížka patří mezi mé favority, a to přesto, že rozhodně není dokonalá, což pode mnou skvěle shrnula MagdalenaHalow, kladla jsem si ty samé otázky, ale... vzhledem k tomu, že to je dětská kniha, tak předpokládám, že se nemusí všechno rozpitvávat až na kost (i když ty nesrovnalosti mě pořád štvou).
Tentokrát jsem četla v angličtině a rovnou se pak vrhla na další díly, rozhodně nepatřím mezi zdatné angličtináře a tohle byla v podstatě první kniha, kterou jsem v angličtině přečetla celou, ale vážně to není těžké čtení, takže se nenechte odradit angličtinou a čtěte, stojí to za to (teď mám rozečtený třetí díl).

Wargo
10.02.2017 4 z 5

Fantasy/dobrodružný príbeh, ktorý obsahuje všetko čo má kvalitný príbeh obsahovať. Naviazanie sa na hlavný protagonistov nieje ťažké, počas celej knihy som im držal palce. Jedinou nevýhodou je, že kniha nemá ukončenie, keďže je to jedna z 8 častí.

pobijecmuch
14.09.2016 1 z 5

Pro mně, jeden z nejslabších knih velkého Pattersona. Detektivky umí napsat výborně, ale do scifi se neměl pouštět. Teď byl podle této dětské knihy natočen i film, který u diváků zcela propadl.

ElenRiannon
20.03.2016 5 z 5

Knihu jsem četla hned jak vyšla a byla jsem ještě na základní škole. Tenkrát mi přišla opravdu drsná a zajímavá. Od té doby jsem ji nečetla, ale nemyslím si, že by se mi dnes líbila tolik jako tehdy. :)

lenka1986
28.02.2016

vynikajuca kniha neviem sice v kolkych rokoch napisal tuto knihu ale je famozna. odporucam ju hlavne citatelom vo veku od 15 do 20 rokov.

majdavlče2
26.11.2015 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila. Byla napsaná stylem, který se dobře četl a hlavně měla dobrý děj a zápletku.
Strašně mě štve, že další díly nevyšly v češtině!!! GRRRRRRRR!!!:P :)

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, doufám, že co nejdříve přeloží do češtiny a vydají tady i další díly!! Taky doufám, že je budeme mí potom v knihovně abych si je mohla přečíst.. O:)

warca
24.10.2014 5 z 5

knihu jsem četla kdysi dávno, ale moc se mi líbila. Jenom stále marně čekám na další díl...

CHB-SPQR
07.06.2014 5 z 5

Naprosto úžasná knížka!!!!! Hrozně moc bych chtěla druhý díl jenomže...... no víte on není snad nikde kromě manga vydán. Ach jo :(
No jde se číst v angličtině!

MagdalenaHalow
04.04.2013 4 z 5

Komentář obsahuje spoiler! Někdy jsem vážně nechápala, kolik toho Maxi o životě "venku" věděla, když nikdy mezi lidmi nebyla. Jak to mohla zjistit? A jak si dokázali shánět tolik jídla, když bydleli na tak opuštěném místě? A navíc taky smrt Ariho se mi zdála vážně zbytečná. Škoda, že víc dílu není přeložených, docela by mě pokračování zajímalo.

zerius
15.07.2012 5 z 5

Tu knihu miluju. Zajímalo by mě zda se chystá vydání dalších dílů v češtině a jestli se toho vůbec dožiju.

nezdula
07.04.2012 5 z 5

když jsem ji před léty vzala do ruky,nečekala jsem že si tu knihu tak oblíbím...je super,jen by to chcelo aby vydali aji ty ostatní díly v češtině....

Denaille
11.06.2011 3 z 5

Rozhodně originální námět, skvělý děj a zápletka... V dnešní době by chtěl nejspíš každý vlastnin křídla, ale tady se vidí, že i s křídly není vůbec jednoduché žít. Zvlášť, když vás chtějí zkoumat jako nějakého zombíky. Vážně ty křídla za to stojí?

Marťa123
30.03.2011 5 z 5

Užasná knížka. Plynula jako by nic. Mám jí ráda. Opravdu ráda.

mishuge
30.11.-0001 5 z 5

nejužasnější a nejsmutnější knížka jakou jsem četla ... chtěla bych vidět film...! (o kterém vím že nebude takový jako knížka)

Saya
30.11.-0001 5 z 5

WOW!Tak to je super...teda pokud to přeloží...

pajonek
30.11.-0001

Maximum Ride: The Angel Experiment
Maximum Ride: School's Out Forever
Maximum Ride: Saving the World and Other Extreme Sports
Maximum Ride: The Final Warning
MAX: A Maximum Ride Novel
Fang: A Maximum Ride Novel
-- kromě prvního dílu nepřeloženo

Saya
30.11.-0001 5 z 5

ahoj četla sem tuhle knížku a je dost dobrá...píšeš tady že v druhém díle...to by mě zajímalo já nemůžu nikde sehnat zmínku o tom že by byl druhý díl napsán nebo přeložen.jestli o druhém díle víš prosím napiš mi protože bych si ho moc chtěla přečíst.

Maxi
30.11.-0001 5 z 5

je to moc dobrá knížka už sem jí jednou přečetla a čtu ji znova mockrát děkuji autorovi zato že jí napsal