Matrix - Božský zdroj

Matrix - Božský zdroj https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375898/mid_matrix-bozsky-zdroj-lly-375898.jpg 4 37 7

Průkopník kvantové teorie, Max Planck, kdysi šokoval celý svět tvrzením, že existuje jakýsi zdroj, v němž se rodí úplně vše, co tvoří náš svět. Autor této knihy pátral více než dvacet let po prastarých znalostech a nacházel tajemství onoho Božského zdroje zašifrované v posvátných spisech z odlehlých egyptských, peruánských či tibetských klášterů a v zapomenutých textech. A co je nejpřekvapivější - současná věda jejich odkaz potvrzuje! Kniha, kterou máte před sebou, boří mnohé zavedené názory. Seznámí nás s dvaceti klíči vědomého tvoření, s jejichž pomocí lze proměnit zázraky imaginace v životní realitu. Srozumitelně podanými vědeckými poznatky a vylíčením skutečných lidských příběhů nás dovede k přesvědčení, že to jediné, co nás omezuje, je jen a jen naše mysl. Staňme se tedy vědci ve své soukromé laboratoři a stvořiteli svého vlastního vzrušujícího světa.... celý text

Literatura naučná , Filozofie

Vydáno: , Metafora

The Divine Matrix , 2007

Elea
27.11.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když některými stránkami jsem se prokousávala dost obtížně. Možná i díky snaze překladatelky o maximálně sofistikovaný překlad, kvůli které byly některé věty téměř nesrozumitelné.

DYRKA98
05.04.2021 5 z 5

Knihu jsem četla již v předchozích letech, nemám ji zde zařazenou. Moc se mi líbila, autor se opravdu pozitivně předvedl.

anansie
27.12.2019 4 z 5

Trochu zvláštní směsice, kdy se autor snaží skloubit duchovní téma za pomocí vědeckých výzkumů z oborů kvantové fyziky a historických posvátných textů. Ale vzhledem k jeho jedné ze základních myšlenek, a to, že vše souvisí se vším, mi to postupně při četbě přestalo vadit. Začátek s popisem pokusů byl celkem otravný, o to zajímavější pak byl zbytek knihy, i když, kdo se pohybuje v tématice energetických zákonitostí, tak nic převratného neobjeví. Spíše se ujistí v myšlence, že vše je o přesvědčeních naší mysli, stavu vědomí a schopnosti připustit, že se vším se dá pracovat a změnit to.

vodnář
02.04.2019 5 z 5

Velmi přínosná kniha, teď už jen stačí poznatky z ní aplikovat v praxi. Přesto si myslím, že možnosti dosažení v životě čehokoliv jsou u každého člověka limitované, každý má svůj vlastní směr vývoje. Málokdo ovšem plně využívá svůj potenciál. Pokud ho člověk bude znát, kniha ukazuje cesty, jak svůj potenciál uskutečnit v reálném životě a žít tak šťastný a naplněný život.

Metroušek
13.10.2017 3 z 5

Tak nějak vypadá vítězství formy nad obsahem. Dosti podbízivé dílko bez hlubší inspirace.

Al.lio
31.08.2014 3 z 5

Kniha je zjednodušená. Podrobné vzorečky opravdu nečekejte. Přesto jde do hloubky se zaměřením na kvantovou teorii a je založená vědecky. Mně se kniha moc líbila, skvělý vědecký podklad pro víru, že život je přece jenom něco víc. :-)

Karmachiale
15.06.2014 5 z 5

Až na ten název a šílený obal je knížka skvělá ;-) kdo přežije úvod (cca 15str.) tak se do knížky vážně velmi začte, si myslím ;-)

kvantová fyzika

Gregg Braden